שידרוג כרטיס מסך, עכשיו או לחכות? Radeon HD 5850 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שידרוג כרטיס מסך, עכשיו או לחכות? Radeon HD 5850

Nsis

Recommended Posts

WIN 7 64BIT

E6750

2G RAM

כרטיס נוכחי - 8800 GTS (הראשון לא ה512MB).

אני משחק ברזולוציה 1920 על 1080 (על טלוויזיה 32 אינץ')

חשבתי לקנות את ה HD 5850. הוא בדיוק ממצה את התקציב (בסביבות 1300) ובגלל שאומרים שהוא "טוב לOC" אני מעריך שואכל להסתפק בו בכמה שנים הקרובות. אבל, שמעתי שהסדרה החדה של תגיע בנובמבר, האם שווה לחכות? כי גם קראתי שההבדלים לא אמורים להיות גדולים מידי, ואני כבר רוצה לשדרג כמה שיותר מהר כדי לשחק בRISEN חלק (בלי צל עובד סבבה, ברגע שיש צל אפילו LOW המשחק כבר לא מספיק חלק).

וגם אולי תיהיה ירידת מחירים חודש(יים) לפני או משו? ומה המחירים המוערכים לסידרה החדשה, אולי באמת יהיה כרטיס עדיף?

בבקשה עזרה :>

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ירידת מחירים בהחלט תהיה, אבל רק בהשקת HD6000, לא כרגע ולא בחודש-חודשיים הקרובים.

האם שווה HD5850 עכשיו? לא יודע.. תלוי בך אבל זאת באמת שאלה קשה כי יכול להיות שHD6850 (או כרטיס כלשהו חדש לצורך העניין),

בתקציב הזה ישווק ויהיה עדיף משמעותית מHD5850 ולכן זה באמת תלוי בכמה אתה מוכן לחכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הדיון : יש לי את ה 5850 כבר כמה חודשים.

אחלה כרטיס. אוכל את RISEN על ההגדרות הכי גבוהות בלי למצמץ בכלל !

אני מנסה משחקים אחרים כבדים יחסית והכרטיס אוכל אותם בלי מלח. וזה לפני OC .

תוסיף קצת ואתה מסודר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי על זה והבנתי שעדיף לי לחכות (אם הייתי רוצה לשדרג לפני כמה חודשים, אז לא הייתה פה שאלה בכלל) אבל עוד 2-3 חודשים בערך אמורה להגיע הסידרה החדשה, ואז או שאני מקבל כרטיס טוב יותר (גם אם בקצת) באותו מחיר או שאת אותו הכרטיס במחיר נמוך יותר. כרגע רק RISEN עושה לי בעיות, ודי הצלחתי לאזן אותו כששיניתי את הMAX PRE-RENDED FRAMES ל4 (הFPS עלה לי בדיוק לבסיבובת ה25 ואני מוכן "לסבול" את זה). אחר כך אנסה גם לבטל SOFT SHADOWS ראיתי שההבדל במראה שווה את הFPS שאפשר להשיג ככה (אגב, למשחק הזה יש בעיות רציניות של GAMMA או שזה רק לי? בכניסה למוניסטרי למשל המקום מואר\מוצלל בצורה הכי קיצונית שראיתי כאילו איזה BLOOM EFFECT SRSLY GONE WRONG)

בכול אופן תודה על הייעוץ.. רק אם מישו יודע, הדרישות של הHD5850 הן בערך כמו ה8800GTS? אני רוצה לדעת מראש בלי לפתוח את המשחב ולהיזכר באיזה ספק יש לי (400 די איכותי הייתי אומר בהתחשב שהוא מחזיק OC גם למעבד וגם לכ.מ די טוב) לפחות בנתיים :)

אגב אני על GOOGLE לא על SAFARI

O0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיי חשוב לדעת איזה ספק, הדרישות הן שני חיבורי כח 6PIN PCIE, צריכת החשמל גבוה משל 8800GT בלא הרבה, איזור ה10-15W.

וכמובן אורך הכרטיס, אבל זה כבר משתנה בין דגם לדגם

תודה, חשבתי שאצטרך לפתוח את המחשב אבל עכשיו אני יודע שמה שיש לי עכשיו יספק. אני מקווה שה6XXX יהיו דומים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...