מחשב נייד לסטודנט עד 2K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייד לסטודנט עד 2K

guycnaan

Recommended Posts

שלום. אני מחפש לצורך השנה הבאה בהיותי סטודנט. השימושים שלי בו יהיו בעיקר וורד וגלישה בסיסית באינטרנט. אני כן רוצה להיות מסוגל לראות עליו כמה באיכות סבירה ועם כרטיס קול סביר. חשוב כמובן עמידות אמינות וזמן בטריה. אם התקציב נמוך מדיי אשקול להוסיף,אבל לא נראה לי שאני צריך יותר מזה כרגע. תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתקציב כלכך נמוך אתה מוגבל לאחת מהאופציות הבאות:

1. גדול של כ-15.4" עם מפרט בסיסי. ישנו מבחר מוגבל של במחירים של כ-2100-2300 ש"ח וההבדלים ביניהם קטנים.

2. נטבוק קטן וקל אך עם עצמה מוגבלת. כאן כבר יש הרבה יותר מבחר בתקציב. למחשבים כאלו יש בדר"כ גם זמן מרשים הרבה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתקציב כלכך נמוך אתה מוגבל לאחת מהאופציות הבאות:

1. גדול של כ-15.4" עם מפרט בסיסי. ישנו מבחר מוגבל של ניידים במחירים של כ-2100-2300 ש"ח וההבדלים ביניהם קטנים.

2. נטבוק קטן וקל אך עם עצמה מוגבלת. כאן כבר יש הרבה יותר מבחר בתקציב. למחשבים כאלו יש בדר"כ גם זמן סוללה מרשים הרבה יותר.

האם יש הבדל נוסף פרט לגודל המסך בין נטבוק בסיסי למחשב עם אותו מפרט? איזה עוד חסרונות/יתרונות יש לנייד על פני נטבוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כזה דבר נטבוק ונייד סטנדרטי עם אותו מפרט. ההבדל במפרט הוא אחד המאפיינים המבחינים בין שתי הקטגוריות הללו.

נטבוק - קטן, קל, חלש (לנטבוקים יש מעבדים ייעודיים ששונים מאלו של מחשבים סטנדרטיים ולכן לא תמצא נטבוק ונייד עם מפרט זהה) וזול. אפשרויות הקינפוג מוגבלות מאד בדר"כ וכמעט אף פעם אין כונן אופטי. לרוב בעלי חיי סוללה טובים מאד.

נוטבוק/ לפטופ - בדר"כ גדול יותר (במקרה של התקציב שלך יהיה הרבה יותר גדול שכן ניידים קטנים הינם יקרים), כבד ויקר יותר בממוצע. בעל מפרט חזק בצורה משמעותית מזה של הנטבוק, בעל יותר אופציות קינפוג (כמו למשל חזקים הרבה יותר או רזולוציה גבוהה, דברים שלא יכנסו לך בתקציב ולא בהכרח יש לך בהם צורך).

שוב, בתקציב שלך התלבטות היא פחות או יותר בין מחשב קל וקטן בעל חיי טובים אך ביצועים נמוכים למחשב גדול וכבד בעל חיי הרבה פחות טובים אבל ביצועים הרבה יותר טובים. תחשוב מהם הצרכים שלך ומה חשוב לך יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...