לוחמת סייבר,מעניין - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוחמת סייבר,מעניין

guycnaan

Recommended Posts

מוזר שבאתר מחשבים כול כך מתקדם ומפותח שמכול שטות בתקשורת נפח בו דיון של 30 עמודים לא מתייחס לפרשה המאוד מעניינת הזאת.

אני מדי פעם ניכנס ל"תיק דבקה" אתר מאוד מעניין, והעניין שם פורסם כבר מלפני יותר משבוע.

כמו הרבה דברים שמפורסמים שם בתחילה הם נראים הזויים ולא הגיוניים אך בסוף כול מהדורות החדשות מוצפות בהן.

כנסו והתעדכנו, העניין כבר הגיע לYnet פתיחת הכור בבושאהר נדחתה.

אשמח לתגובות ממביני עניין על כול המושגים האלה מעולם הסייבר שאין לי מושג מהם, והאם תיאורטית מתקפה כזאת באמת אפשרית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מפעל בינוני ומעלה היום וב-10-20 שנה האחרונות לפחות נשלט ע"י מחשבים ברמה כזאת או אחרת. כורים גרעיניים אינם יוצאי דופן, כך שאם אתה יכול איכשהו להדביק אותם אתה יכול גם תאורתית לגרום להתכה של הכור. עכשיו, איך בדיוק אתה אמור לזהות שהמחשב שעליו רץ הקוד הזדוני שולט על כור גרעיני, או עוד יותר מעניין, מי האדיוט שמחבר מחשב ששולט על כור גרעיני, בין אם ישירות או דרך פנימית, לאינטרנט, זה כבר אני לא יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו שכנראה שהוירוס הודבק דרך DOK ולא דרך האינטרנט. אבל הוא התפשט יותר מדי בכדי שיהיה רק ברשת פנימית אולטרה מסווגת כלשהי.

כנראה שיש איזשהו קישוריות בין המחשבים בכורים למחשבים "ממשלתיים" רגילים שדרכם הקישורית לאינטרנט ברמת סיווג מאוד נמוכה. לא קשה לחשוב על פירצות כאלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא באמת נגרר אחרי קונספירציות של דבקה,אבל יותר ויותר מקורות מאשרים את זה שמדובר במשהו רציני. דווקא הכתבה הבאה טוענת שהניסיון די כושל

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3959802,00.html

אשמח לשמוע אנשים המביני עניין יותר מהדיוטים כמוני מגיבים פה לטובת הכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...