איזה מהם יותר טוב?? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מהם יותר טוב??

Dmoney

Recommended Posts

לפי טעמי עדיף לך לחכות ל XT9800.

בכל אופן הAti עדיין מובילים (ממש במעט) והכרטיס עולה הרבה יותר זול!

אני ממליץ על R9800P אבל אל תיקח של , תיקח של חברה אחרת.

בכלל אתה יכול לחסוך הרבה מאוד כסף ע"י קניית R9800SE שעולה 1300ש"ח בערך

ולהפוך אותו ל R9800P.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב , מזאת אומרת את תתיחסו לתקציב? התקציב הכי חשוב! קח 9800NP של GIGACUBE בPCH או בחנות אחרת עד 1800שח... ותהיה מרוצה עד הגג... ולא צריך 256MB זה לא נותן כלום אבל ממש כלום , כי עד שיגיעו משחקים שידרשו 256MB מהכרטיס מסך הכרטיס הזה כבר לא יהיה אצלך.... אני חושב שבזמנים של היום המקסימום שדרש משחק זה64MB וגם זה אני לא בטוח , אני יכול להביא לך דוגמא שמקס פיין 2 דורש 32MB... אז בלי ה256MB הוא לא עוזר בכלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תתייחסו לתקציב וכל זה...תענו בבקשה נטו איזה כרטיס מבין השניים יותר טוב...(אם זה משנה אז הלוח הוא של Asus)

Gigabyte 9800 256MB DDR

או

Asus V9950 FX 5900 Ultra 256MB DDR

10X

בויינה אתם קרציות, הבן אדם אומר לכם לא להתייחס לכלום פרט לביצועים, ואתם בשלכם :P

אחי:

ביצועים נטו בלי שיקולי תקציב וכו' -

הג'יפורס לוקח, (אבל את האמת, זה די תלוי בבנצ'מרק...) והנה קישור לאננדטק לחיזוק דברי: http://www.anandtech.com/video/showdoc.html?i=1821&p=23

והנה קישור מעולה שיתן לך תמונה מלאה על מאזן הכוחות מהאתר של טום:

http://www.tomshardware.com/graphic/20030714/vga_card_guide-13.html

HF

וקח בחשבון שהפילטרים של ATI עדיין טובים יותר (למרות שעם הדרייברים האחרונים של אנווידיה ההפרש כרגע קטן מאוד,

אך עדיין נוטה לטובת ATI)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק בשביל לחזק את מה שכבר אמרו כאן ההבדל בביצועים בין ה 128 MB ל256 הוא בסביבות האחוז או שניים

ועד שיצאו משחקים שדורשים כזאת כמות אני בטוח שהכרטיס עצמו כבר לא יהיה שווה כלום ותצטרך להחליף אותו בכל מקרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקנה את הR9800P של ATi ב2300 שקל ותיהיה מרוצה עד הגג, אתה תוכל להפעיל את כל המשחקים עם הגרפיקה הכי גבוה ועל פול פילטרים. ה256 לא יתנו כלום (אפילו בחלק מהבנצ'ים ה128 לוקח..).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...