מה עדיף ? MAXTOR vs SEAGATE - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עדיף ? MAXTOR vs SEAGATE

sahargt

Recommended Posts

שמע WD גם אני לא ממליץ לדעתי הם יורדים בביצועים. לי יש דגם של (לא מהפגומים ;D) ואני מאוד מרוצה הוא עובד אחלה ועכשיו קניתי לאחי את ה80 של SEGATE זה משהו עובד כמו נמלה הלי הפתעות-לא לטובה ולא לרעה פשוט אחלה. לגבי האלה של מקסטור אני לא יודע אז אני לא יכול להגיד לך אבל אני מעריך שהם טובים - דרך אגב ההרדסיקים של Quantum כבר לא קיימים והם של MAXTOR.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור בעליו הגאה של מקסטור 40GB 2MB BUFFER, אני יכול להגיד שהוא מעולה. מה שמוזר אצלו זה שבחודשים הראשונים להפעלתו הוה היה רועש. היום אני כבר לא שומע אותו

חוץ ממנו, יש לי גם WD10GB מלפני שלוש שנים וחצי. עד היום הוא עובד כמו שצריך ולא עשה לי אפילו בעיה אחת.

ניראה לי שSUBX פשוט נתקל במוצר פגום.... 1 ל1000

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניראה לי שSUBX פשוט נתקל במוצר פגום.... 1 ל1000

יחס הפגימות אצל הוא ביחס של 5:100

היו את הדיסקים הקשיחים של ויש לי המון ניסיון איתם, היה לי את ה1.2GB , את ה3.2GB ועכשיו את ה40GB שכרגע נח בפנטיום1 שלי.

כולם דפוקים!!

הראשון (1.2GB) לא עובד, החליט יום אחד לשבוק חיים.

השני (3.2GB) חצי ממנו פגום וגם גוסס (במגירה)

השלישי (40GB w/8mb buffer) איבד מביצועיו במשך הזמן וזה ממש מורגש וגם בו יש סקטורים פגומים וזה גורם להמון בעיות.

אני מנסה כמה שיותר להיתרחק מהחברה הזו, היא גרמה לי להמון הפסדים כספיים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי תפסיקו להגזים ולסלף עובדות?

1. IBM לא מייצרת דיסקים קשיחים היום. החטיבה נמכרה להיטאצ'י ודיסק ה PATA המהיר ביותר היום הוא שלהם.

2. גם מקסטור נותנת אחריות לשלוש שנים על הסידרה בעלת 8 מ"ב זכרון מטמון. לא בדקתי, אבל סביר להניח שהיטאצ'י וסיגייט נוקטים באותה עמדה.

3. ל IBM היתה סדרה דפוקה של דיסקים קשיחים. אז מה? גם לווסטרן היתה סדרה דפוקה של דיסקים קשיחים, אבל אף אחד לא זוכר את זה. למה? כי זה היה מזמן. תהיו סמוכים ובטוחים שכל יצרן במוקדם או במאוחר מייצר סדרה שהיא, בואו נאמר פחות מאופטימלית. זאת לא סיבה לפסול את כל הדיסקים של יצרן, כי פעם לפני 3 שנים הוא תכנן דיסק דפוק.

4. זה שאתרע מזלכם להיות בעליהם של כמה דגמים של דיסקים שנדפקו מאותו יצרן בהחלט לא אומר שום דבר לגבי מהימנות הדיסקים הקשיחים. 1, 2, או אפילו 100 דיסקים לא משנים שום דבר בסטטיסטיקה הכוללת. אם אתם רוצים משהו שאולי קצת מתקרב לסטטיסטיקה, אבל אפילו זה לא ממש, הרשמו ל www.storagereview.com, שם תוכלו למלא פרטים על הדיסקים שברשותכם, וכמו כן לראות סטטיסטיקה של דגמים אחרים.

סיגייט הם בסדר גמור, כל עוד אתה מחפש דיסק שקט וקריר וביצועים לא מעניינים אותך. הדיסקים שלהם לרוב איטיים מהמתחרים.

מקסטור סבירים לחלוטין, טיפה יותר מהירים ממקביליהם מווסטרן (אני מדבר על הסדרות עם 8 מגה זכרון מטמון, אני באמת לא רואה טעם לקנות דיסק בעל 2 מגה), אבל מחירם גבוה יותר, האם זה מצדיק את המחיר? בדוק השוואות ותחליט בעצמך.

היטאצ'י - קנו את חטיבת הדיסקים של , וממשיכים במסורת של מובילי הקטגוריה בביצועים. עד כמה הם אמינים? אין לי מושג כי הסדרה די חדשה. אני גם לא יודע איך הם מתומחרים. אני יכול לומר לך שלפני 4 חדשים הוצאתי 200 דיסקים של היטאצ'י (2.5" לניידים) לשטח ולא חזר לי אחד שהוא לא תקין. אבל שוב, אי אפשר להסיק מזה שום דבר לגבי הסדרה החדשה שלהם.

תמיד צריך לקחת בחשבון, כשקונים דיסק מסדרה חדשה, לא יודעים עד כמה היא אמינה. בגלל זה מומלץ להתחמש באחריות לשלוש שנים, ובשגרת גיבוי טובה של הנתונים החשובים. גם כשקונים דיסק קשיח שנחשב אמין אי אפשר לדעת על מה נופלים. מהיצרן עד לחנות הם עוברים עשרות ידיים, ואולי זה נפל קצת פה, נמעך קצת שם, אף פעם אי אפשר לדעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יחס הפגימות אצל הוא ביחס של 5:100

היו את הדיסקים הקשיחים של ויש לי המון ניסיון איתם, היה לי את ה1.2GB , את ה3.2GB ועכשיו את ה40GB שכרגע נח בפנטיום1 שלי.

כולם דפוקים!!

הראשון (1.2GB) לא עובד, החליט יום אחד לשבוק חיים.

השני (3.2GB) חצי ממנו פגום וגם גוסס (במגירה)

השלישי (40GB w/8mb buffer) איבד מביצועיו במשך הזמן וזה ממש מורגש וגם בו יש סקטורים פגומים וזה גורם להמון בעיות.

אני מנסה כמה שיותר להיתרחק מהחברה הזו, היא גרמה לי להמון הפסדים כספיים..

אין איתם שום בעיות כרגע ,היו בעיות בסדרה הקודמת הזאת שלפני סידרת ה8 מגה הם עשו בעיות אבל עכשיו הכול מצוין בקשר לדיסקים הקשיחים שלהם אז זה שלך נפלו כול הפגומים זה חוסר מזל שלך אבל על תגיד זאת חברה לא טובה.

(לי גם יש מאוד הרבה ניסיון איתם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנסיון אישי עם דדיסק של WD 10GB שנהיו ו קצת סקטורים פגומים, הסקטורים היו בלתי ניתנים לסימון ועקב זה הדיסק לא היה שמיש!

עשיתי לו scan בscandisk, ניסיתי לפרמט, הכל, וכל פעם שהוא מגיע לסקטור הפגום הדיסק התחיל לעשות רעשים חזקים מאוד של קריאה חוזרת, השארתי את הדיסק שעות!! (אולי 3 שעות) בסריקה של הscandisk, הוא הגיע לסקטור הפגום ונתקע בדיוק באותו סקטור פגום ראשון למשך 3 שעות שלמות! אקיצר דיסק דפוק!

לא היה לי ניסיון עם דיסקים אחרים שלהם אבל אני יודע שהדיסקים שלהם הם קלים במשקל לעומת דיסקים אחרים!

הדיסקים שלהם דיי אמינים...

לי היו 3 דיסקים קשיחים של MAXTOR, 1 נהרס ע"י בעייה לא ידועה, בעייה מיוחדת שבטח אף אחד פה כולל אותי לא נתקל בה (הוחלף באחריות) , כל השאר עובדים עד היום... יש לי אחד מהם יותר משנתיים (15GB) ו13GB, יש לי 3שנים (נמכר ועדיין חי...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון מה שNemsis אמר!

אבל בקשר לIBM. הסידרה שלהם הייתה פשוט דפוקה! החליפו לה את השם לDeathStar. אז אני הייתי מתרחק מIBM לכמה זמן עד שאמינות וIBM נוכל להגיד באותו משפט.

אני קניתי הרבה מחשבים לדודים חברים ...

אני עובד עם WD80Jb. והוא ממש מעולה! ולחברים ודודים קניתי את אותה דיסק קשיח! ודיסק אחד חזר עם שגיאה ועם בעיות! אבל אני לא יכול להאשים את ההרד דיסק! כי לדוד שלי יש הרבה אחים קטנים והייתי עד לכמה מכות שהמחשב קיבל. אז ה3 שנים אחריות זה דבר מאוד מבורך שזה נוגע לכוננים קשיחים!

ויש לאחי את הMaxtor 80 S9 וגם הוא מעולה.

אז אני מציע לך ללכת על Maxtor Or Wd כי באמת יש לי ניסיון מעולה איתם! יש לי עד היום הרד דיסק 15.3 גיגה של WD שעובד מעולה! אין לו שום סקטור פגום ואין לו שום בעיות! אבל הMaxtor יותר מהיר

לפי הבדיקות שאני עשיתי.

Sandra

Wd80Jb - 32500

Maxtor 80S9 - 36000

אז נכון הMaxtor מציג ביצועים יותר טובים אבל המנוע שלו יותר מרעיש. ואפילו יש ביקורת בHWone שעושה בניהם תחרות.

יש לי חבר שקנה את 120Gb 8B והוא אומר שהוא פשוט תותח! אבל עדיין אני הייתי עוד קצת מחכה עד שהיא תוכיח לנו שהיא אמינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...