PES 2011- Demo , עידכון בדף 2 FIFA 11 Demo - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

PES 2011- Demo , עידכון בדף 2 FIFA 11 Demo

rroonnii

Recommended Posts

• תגובות 123
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שנים ששיחקתי PRO במחשב, פיפא למחשב היה זוועה.

זאת הפעם הראשונה מאז הרבה זמן ש-EA השקיעו בגרסת המחשב.

מבחינת משחקיות, כיוון שלא שיחקתי בפיפא בקונסלות, אז כמובן הופתעתי לטובה ממה שראיתי בפיפא.

עקבתי אחרי כל ההתפתחות של הפרו לקראת השנה, ויחסית לתגובות האמת שציפיתי ליותר, יש שיפור, וזה בעיקר בחופש שהחזירו,

הנקודה הכי בולטת זה המסירות, ומד מסירות בכלל שהוא אחלה.

מעבר לזה פחות אהבתי קצת את תנועת השחקנים, ובכמה משחקים הספקתי בדמו יותר מידי גולים פשוט טיפשיים, גם כמה יפים, אבל יותר מידי קלים ומוזרים כאלה.

אגב מבחינה גרפית, העלתי את שני המשחקים למקסימום רזלוציה אצלי (1680X1050) להוציא את הקהל (שהוא פחות קריטי מבחינתי)

מבחינת איך שרואים את השחקנים במגרש שאתה משחק, פרצופים גם בקירוב, אני יותר אוהב האמת איך שזה נראה בפרו מבפיפא.

פיפא שאתה נכנס למשחק, אתה רואה לפי איך שהשחקן בנוי שזה פיפא, דווקא שם ציפיתי ליותר.

למרות שהדרישות של פיפא קצת יותר גבוהות מפרו, אצלי בהילוכים חוזרים בעיקר יש LOW FPS כזה.

עד היציאה של המשחקים המלאים (אם יהיו שינויים) פיפא כרגע לדעתי לוקח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים איתך. לפי הדמואים אני אישית מעדיף את הפיפ"א.

יש בו מלא דברים פחות טובים מהפרו כשהעיקרי בהם הוא מידול השחקנים ומידול באופן כללי למען האמת..

יש דברים קטנים שלא בהכרח מפריעים למשחק אבל עדיין רואים שהם נעשו בצורה גרועה.

בחייאת ראבאק - מה נסגר עם החגיגה של השחקנים אחרי הגול בפיפ"א ?? הם תמיד רצים לשער, נתקעים בו ואז רצים במקום.. פשוט מעאפן.

אני מקווה גם שהמידול הסופי של השחקנים ייעשה טיפה יותר בקפידה - לא זיהיתי בכלל את היגאוואין בריאל.

מה הקשר שיער ארוך ? זה היה לפני כמה שנים !!

בקשר לפרו,

שיפור משמעותי בעניי ביחס לדורות קודמים אחרונים. הם באמת הצליחו לגרום לי להנות ממנו רוב הזמן במקום לסבול ולהתעצבן.

עדיין יש בו באגים ושקרים אבל פחות מבעבר.

(*שקר = לדוגמא כשאתה מנסה לשמור על שחקן של המחשב. מביא את המגן ושם אותו על הכדור והוא פשוט לא לוקח את הכדור.

המחשב עובר איכשהו כל מגן שאתה מביא לו בדרך לשער עד שהוא מכניס שער מסריח ומכוער וזה תמיד באיזה דקה 90 והוא מנצח. זה שקר.)

שקרים כאלו ואחרים ידועים לאורך כל השנים בפרו. מניפולציות של המחשב על המשחק כשנוח לו לעשות אותם.

הפעם הם גם פה, אך לפחות לפי הדמו, עושה הרושם שפחות..

מה גם שאני לא מבין מה נסגר עם הבעיטות פה. ממש קשה לי לבעוט בעיטה חזקה למסגרת.

או שזה יוצא ממש חלש או שזה חזק ועף ממש גבוה מעל המסגרת. לא הבנתי את הקטע עם זה. אולי צריך להתרגל או משהו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

התקנתי היום את הדמו של פיפא 2011, אך במשחק עצמו אני נתקל בבעיות, פתאום המשחק נהיה ממש איטי, ונתקע לכמה שניות שבינתיים המשחק כאילו משוחק בלי שרואים כלום והכל תקוע. הבעיה ממש מוזרה כי המחשב שלי לא חלש בכלל ואמור להריץ את פיפא בלי שום בעיות (לשם השוואה את הדמו של PES 2011 אני משחק על הרזולוציה הכי גבוהה ועל HIGH בלי שום בעיות או תקלות) והדבר העוד יותר מוזר, שזה קרה לי אותו דבר בדיוק עם 2010 מאז שהחלפתי את המסך (החלפתי למסך רחב 22 אינץ', המסך הקודם היה CRT17 מעפן)

המפרט של המחשב שלי- 8600GT 512MB, 2GB , E4500

ניסיתי לעדכן אך הדבר לא הועיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא שיחקת בדמו ושל פיפא אבל אם הוא זהה לחלוטין למשחקיות של הקונסולות אז חד וחלק זה משחק הכדורגל הטוב ביותר שיצא איי פעם

וא ני ממש לא מגזים,מ2009 פיפא ממשששש לא רואה את PES בקונסולות,ותודה לאל שזה הגיע למחשב....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ תראו מה מצאתי , איך לשנות זמן ורמה בדמו של פיפא

קודם כל הורדה של הקובץ http://www.mediafire.com/?z042fuc22f821qm

אחרי שהורדתם את הקובץ נכנסים לתיקייה הראשית של הדמו וממנה לתיקייה בשם Game שם מכניסים את הקובץ.

עכשיו אחרי ששמתם את הקובץ, בשביל לדעת אם זה עובד זה ידלג לכם על המסך הפתיחה ויכנס יישר לארנה.. (אם לא הבנתם אתם כבר תבינו לבד)

ואל תדאגו אפילו אם תסתכלו ב SETTINGS שמה ועדיין יהיה רשום 3 דקות זה בסדר במשחק עצמו זה משתנה..

// Extra RNA settings..
SKIP_BOOTFLOW=1
// DIFFICULTY LEVEL
// 0 = AMATEUR
// 1 = SEMI-PRO
// 2 = PRO
// 3 = WORLDCLASS
// 4 = LEGENDARY
DEFAULT_DIFFICULTY_LEVEL = 3
//even number
HALF_LENGTH=6

//[FIFARNA]
//SERIALIZE=1

זה הקוד, תנסו ותגידו אם השינוי רמה עובד... פשוט לא יצא לי לשחק יותר ממחצית :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הופתעתי לטובה מ הפיפא 2011 למחשב מבחינת וגרפיקה והאווירה ברמה גבוהה ובאופן כללי נראה שהמשחק עשוי יותר טוב מפרו החדש אך יחד עם זה

אך שהו בכל זאת אני נמשך יותר לגיימפליי של פרו ומוצא את עצמי משחק יותר בפרו החדש מאשר בפיפ"א אולי בגלל שהורגלתי כבר לפרו אולי עם הימים זה ישתנה נחיי ונראה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתרון הגדול של הפרו אבולושין על הפיפא הוא המערכת מסירות, בפיפא המערכת מסירות כל כך מדוייקות שזה הופך את המשחק למעצבן...

היתרון של פיפא הוא התנועה של השחנים ללא כדור, עבודה טובה מאוד של EA , לטעמי.

עוד לא החלטתי איזה משחק אני מעדיף, שניהם טובים אבל לא משהו, אין בי את החשק לעשות משחק ועוד משחק ועוד משחק. :sleep:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...