צריך המלצה לעכבר אלחוטי איכותי - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה לעכבר אלחוטי איכותי

tgen

Recommended Posts

אני מחפש עכבר , בעיקר למשחקים, שיהיה איכותי, מדוייק, נח ושלא יזלול בטריות.

אני מוכן לשלם עד 300 שקל לעכבר שבאמת שווה את המחיר.

* ראיתי שה- MX1100 של לוג'יטק קיבל ביקורות טובות.

למישהו יש ניסיון איתו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הG7 של לוג'יטק יהיה מצוין בשבילך, רק שהוא יקר מדי.

לגבי הMX1100, הוא עכבר מצוין, אבל קצת כבד בשביל משחקים, למרות שאפשר להתרגל.

אם אתה הולך על עכבר כמו הMX1100, אז אתה יכול בעצם לנסות כל עכבר איכותי למחשב. אם אתה רוצה עכבר שמיועד למשחקים ואלחוטי, אז כדאי לך לחפש את הG7 ביד שניה, או של חברות אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-G7 ממש יקר ולא בא לי לקנות עכבר יד שניה.

אם אתה הולך על עכבר כמו הMX1100, אז אתה יכול בעצם לנסות כל עכבר איכותי למחשב.

אז על מה עוד אתה יכול להמליץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לטעמי העכבר לא מומלץ למשחקים, במיוחד אם אתה משחק שעות ארוכות כי הוא פשוט לא נוח לי. קח בחשבון שפרופיל העכבר יחסית גבוה, כלומר יש זווית לא קטנה של היד במפרק, מה שמגדיל את הסיכוי לסינדרום התעלה הקרפלית (דהיינו כאבים ממושכים בפרק כף היד). הוא עכבר נחמד עם פ'יצרים נחמדים, אבל ממש לא להרבה שעות. קח בחשבון שיש כאלה שהעכבר נוח להם, אז הכל תלוי משתמש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי MX620 - היה לי את ה MX610, לי הוא היה עכבר נוח מאוד והוא באותה תצורה (ולדאבוני הוא הלך לעולמו לאחר מספר שנים של שימוש). אני לא משחק הרבה, אבל הוא תפקד בסדר במשחקים וביום יום. קח בחשבון שמדובר בעכבר די כבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשוב שתלך לחנות ותבדוק שאכן הוא נוח לך. זה עניין שרובנו חוטאים בו.

אני נפלתי עם ה-LX 8 (בא כחלק מהסט עם מקלדת ה-Wave האלחוטית) למרות הביקורות הטובות ברשת - הוא היה לי קטן, מאוד לא נוח וגרם לי לעיתים תכופות לכאבים לאחר שימוש ממושך.

כיום אני עם ה-MX518 וזה פשוט עולם אחר (וזה עוד לפני שהזכרנו את התפקוד שלו במשחקים).

::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קורה מעט מאוד כי השולחן שלי לא צפוף במיוחד. אם השולחן שלך צפוף ומלא מכשולים, יש סיכוי טוב שזה יקרה מדי פעם.

בנוסף, בגלל שניתן לכוון את הרגישות של ה-MX518 בלחיצת כפתור (מגיע עד עד 1800DPI) לא צריך להזיז אותו מרחק גדול כדי לקבל תזוזה משמעותית על המסך.

כשתנסה אותו במשחק בו אתה מנסה לצלוף ממרחק עם רובה צלפים תבין לאיזה רמת דיוק מכובדת הוא מגיע 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...