משלוחים לארץ עם MyUS - יש למישהו ניסיון? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משלוחים לארץ עם MyUS - יש למישהו ניסיון?

AgentZ

Recommended Posts

אהלן חברים,

בשעה טובה ומוצלחת אני מתכוון להזמין לי חדש מארה"ב (הפרש של יותר מ3K שקל [אחרי משלוח ומע"מ]),

בשיטוטי ברשת הגעתי לחברת MyUS, חלק מהביקורות בחו"ל לא משבחות, אבל רוב הביקורות בארץ הן דווקא חיוביות.

עכשיו לשאלה: האם למישהו יש ניסיון עם החברה הזאת?

אם יש חברה יותר טובה - תציעו גם.

תודה לעוזרים ושנה טובה :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע לגבי מחיר אבל MUSTOP מאוד נחמדים מבחינת שרות :) הזמנתי לפני יותר משנה דרכם והטיפול היה מסור ביותר, בימינו הזמנתי 2 פריטים קטנים חדשים והטיפול גם מצויין, ממליץ :xyxthumbs:

עריכה: ממה שראיתי עד עכשיו מאסטופ היא היחידה שמציעה הנחות של כמה דולרים בכל מיני חנויות כמו , הזמנתי כמה 2 פריטים קטנים באמאזון דרך המבצע ראש השנה שלהם, שזה 20$ זיכוי על הקניה, סה"כ הפריטים עלו לי פחות מ50$, החבילות יאוחדו לחבילה אחת קטנה יותר, וכמה זה כבר אמור לצאת? :nixweiss: גרושים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש נסיון חיובי מאוד עם uShops, לפני חודשיים - הזמנתי נעליים מארה"ב

החיוב הנפחי הוא משהו שקיים בכל החברות, והמשלוח המוזל של ushops שלא קיים ב-mustop לדוגמה הוא ממש זול!

הם כותבים שזה יכול לקחת עד חודש וחצי משלוח במקום שבועיים אז אם לא אכפת לך לחכות זו אופציה.

למזלי הנעליים שקניתי הגיעו תוך שבועיים (הם מעבירים מוצרים למשלוח אווירי אם יש להם מקום פנוי)

החברה עצמה שייכת לדואר , אז אפשר לישון בשקט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעוניין לדעת מה העלויות תכלס של שירותים מסוג זה (במיוחד MUSTOP)

למשל אני רוצה להזמין משהו שעלותו באמזון 400 דולר ומשלוח חינם.

כמה כסף אני צריך לשלם לMUSTOP כדי להעביר דבר כזה לכאן (נניח שמשלוח USPS לדבר כזה עולה 30 דולר, כמה יותר מזה הולך לחברת התיווך הזאת ?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם (MUSTOP) לא עושים לך חיים קלים בלהבין כמה יצא בסוף המשלוח. בנוסף לזה לא לכל מוצר מוצמד המשקל הסופי למשלוח באתר המכירה. יצא לי כמה פעמים לשלם יותר ממה שהיה אמור להיות בגלל שעם האריזה למשלוח (לפעמים הם מכניסים את האריזה של אמזון למשל, לאריזה נוספת שלהם) יוצא חריגה של כמה גרמים בודדים ואז צריך להוסיף עוד כ- 6$.

אגב,

הם העלו את המחיר ההתחלתי לאחרונה מ- 14$ ל- 15$. לרכוש מ- כמעט תמיד יוצא זול יותר, אני משתמש בשירות שלהם רק אם אין את מה שאני מחפש ב- או שיש איזה מבצע/קופון משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...