ספקית אינטרנט הוגנת, יש חיה כזאת? - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספקית אינטרנט הוגנת, יש חיה כזאת?

Googleness

Recommended Posts

עדכונים,

נכון לעכשיו אחרי שרבתי איתם והגעתי למשרד מנכ"ל ועוד קודקודים האינטרנט שלי עובד בחיבור עם מהירויות שזהות למה שהיה לי בחבילת ה2.5 מגה לפני כמה שנים. הם צריכים לשלוח אליי הביתה טכנאי מאצלהם כי נשבר לי לעשות את אותן הבדיקות שוב ושוב ושוב.

מה שכן אני הגעתי לכמה תובנות על השירות של נטוויז'ן:

1. הצוות תמיכה לא מפוקס ומבצע בדיקות מבוזרות ללא מטרה נראית לעין.

2. הרושם שקיבלתי הוא שהם ינסו להאשים כל גורם שהוא בתקלה מלבד את עצמם העיקר שהם לא אשמים וזה בעייתי כי גם אם הם צודקים וזה לא בעיה שקרתה דרכם העובדה שהם מאשימים את כל חלקי הציוד שיש ללןקוח לא מקלה על מציאת פתרון לבעיה.

3. אין נצציג אחד שמטפל בכם תמיד זה מתחלק בין 20 נציגים כאשר הבעיה המרכזית היא שאין קוהרנטיות בטיפול ואז אני נאלץ להסביר מחדש מהתחלה את כל מה שקרה כי מסתבר שהנציגים הטלפוניים לא עושים שיעורי בית ולא קוראים את התיעוד במחשב.

4. אם היה לי שקל על כל פעם שהבטיחו לחזור אליי בטלפון ולא חזרו... מצבי היה טוב.

זה בקצרה אני אעדכן אחרי שיגיע אליי טכנאי שבוע הבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Googleness

אני חוויתי את אותו דבר מהם ^ ^ ^

חכה עד שהם יגידו לך "חווית שרות"

מהניסיון האישי שלי איתם הם לא מתקנים את הבעיה הם רק מבזבזים לך את הזמן על לתת לך שרות חחחח

אני הייתי איתם 4 שנים ועכשיו עף מהם .

הם התעללו בי כצורה שאני כבר מעדיף לא להזכר בזה , בסוף כבר אמרתי להם שאני לא רוצה מהם את ההיתחיבויות שלהם רק לעזוב אותם , יאשו אותי לגמרי עד כדי כך שאני לא רוצה פיצוי ולא חודשי חינם רק לא לשמוע עליהם .

כרגע אני חושב על CCC או אורנג' השאר לא באים בחשבון בגלל שהבנתי שמה שחשוב זה השרות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא להתקרב לבזק

אי אפשר להוריד כלום

אתרים מחול בקושי ניטענים

אתרים כמו RAPIDSHARE MEGAUPLOAD בכלל לא עולים ככה שאי אפשר להוריד

וגם אם אני כן מצליח סוף סוף להוריד זה על ביטים

לקח לי להוריד קובץ של 700 KB בחצי שעה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי סוד קטן לספר לכם. אם תורידו דברים מחו"ל הסיכוי שתגיעו למקסימום בשעות העומס (רוב היום) אפסי.

לספקיות אין רוחב פס לחול שמספיק שכולם יורידו על מקסימום . אני חושב שזה בסביבות ה1/100 מהחבילה הממוצעת שלהם.

לא להתקרב לבזק

אי אפשר להוריד כלום.

.

.

לקח לי להוריד קובץ של 700 KB בחצי שעה

יש לך בטח חשבון רגיל אצלהם. אני לא חושב שיש שם traffic shaping אבל הם מקבלים עדיפות מתחת לבלאטות. בחשבון יש traffic shaping (דבר חשוב מאוד) וגם תיעדוף ככה שהאינטרנט מתנהג בהתאם לצרכים של המשתמש.

כל ספק צריך להבדק רק בשעות עומס (18:30 - 20:30 בערך צריך לבדוק באתרים כמו iix ) בלי לבדוק בזמני העומס באפליקציות שונות לא רואים לרוב את הtraffic shaping שלהם. הספקים בדרך כלל מגבילים מהירות של הורדות כבדות בשעות והעומס בצדק כי הם מפריעים לשימושי real time שזקוקים לרוחב פס הזה.. אנשים לא יתחשבו באחרים כי גם אם הם ירצו הם לרוב לא ידעו איך לעשות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק היום הגיע אליי טכנאי של נטוויז'ן הוא החליף את המתאם שיחות בחדש וביצע כמה בדיקות. הוא יצא ואמר לי שאם יש נפילת מהירות לנתק את הכל להתחבר ישיר למודם ולהריץ בדיקת מהירות, PING וגם TRACERT. לא יודע מה ייסגר איתם אבל שיהיה אני בינתיים גולש בסלקום, סלולרי זה שוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד דבר מצחיק שגיליתי, אם אני מתחבר עם המודם ישיר יש לי חבילה של 12 מגה (היום שידרגתי) אבל כשאני מתחבר למתאם אני מקבל רק 6 נקודה משהו. אגב היום יש לנטוויז'ן אירוע א הם לא עונים בכלל נחכה למחר כדי לשדרג גם אצלם ל12 מגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שכדי לקבל את המחירים הטובים של הספקיות עלי לעבור כל שנה מספקית לספקית , שנה ושנה אחריה כל זאת בחבילה של של ספק ותשתית ביחד , פשוט מהסיבה הפשוטה , הם נותנים זולים ביותר לחדשים בלבד , עד 35% מהמחיר של החבילה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...