שדרוג מ- Vista ל- Windows 7 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג מ- Vista ל- Windows 7

ys1

Recommended Posts

ברשותי מחשב בן שנתיים, שנרכש בזמנו עם מערכת הפעלה windows Vista Ultimate 32 bit.

במחשב מותקן מעבד תוצרת 2 Duo 3.16 E8500 6M 775 1333

ההתלבטות - האם מעבר ל- Win 7 Proffesional מספיק?

האם יש כדאיות לרכוש הפעם מערכת הפעלה שתומכת ב- 64bit או להישאר ב- 32bit? המעבד מתאים?

השימושים: , , צפיה בסרטים, אולי ילך קצת לכיוון של משחקים בהמשך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אין לך מעבר ל 4 ג'יגהבייט זכרון אין סיבה לעבור ל 64 ביט.

לגבי מערכת ההפעלה לפי הצרכים שהגדרת אתה גם יכול להסתפק ב Home Premium. זה שהתקנת אולטימייט זה סתם בזבוז כסף ומשאבי מחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב כרגע כולל 4GB של . האם לשיטתך ה- 64bit מיותר או גבולי? הרי העלות זהה, והשיקול צריך להיות שימוש/תוכנות עתידיות - לא?

אופק השימוש הוא לפחות עוד 3 שנים - יש סבירות שהזכרון יוגדל למרות שלא רואה כרגע יישומים שזוללים יותר מ- 4GB למטרות שבהן נעשה שימוש במחשב הנ"ל.

דרך אגב, בזמנו נרכשה גרסת ה- ultimate כי היה בה איזשהם features של מולטימדיה שלא היה בגרסת ה- Pro, וב- Home כן היה אבל לא היו התכונות של ה- Pro. כרגיל, והשטויות שלה.

בכל מקרה גרסת ה- home אינה מתאימה למיטב ידיעתי בגלל הצורך לתמוך בהתחברות מרחוק כ- Client ברשתות מחשבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי אותו שיקול לפני כשבועיים. גם אני עם מערכת של 4GB.

בסוף לאחר התלבטות, התקנתי 64bit. אומנם תוכניות גוזלות יותר מהזכרון בגרסת 64bit, אך נראה לי כי תוספת של 0.5 עד 0.75 ג'יגה מכסות על זה ויותר. (גרסת 32ביט תזהה 0.5 עד 0.75 ג'יגה פחות)

בינתיים אני לא מצטער על ההחלטה. הכל טס, וכל התקנה של תוכנית 32bit שניסיתי, עובדת חלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר להריץ התקנת 64bit מתוך 32bit, שכן תוכנת ההתקנה היא אפליקציית 64bit בעצמה. אתה חייב לעשות התקנה נקייה (כלומר, BOOT מדיסק ההתקנה), שזה אומר שנדרשת גרסה מלאה למיטב ידיעתי - כמו גם התקנת כל התוכנות מחדש אחרי התקנת מערכת ההפעלה החדשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...