חבילת אבטחה מומלצת - יש חיה כזו? - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חבילת אבטחה מומלצת - יש חיה כזו?

טוסטר

Recommended Posts

הצלחתי לפספס את הסטיקי של התוכנות :smile1:

אז אם אפשר להעביר את זה לשם...

עד היום (בערך 5 שנים) אני משתמש ב Kaspersky Security ...

בתקופה האחרונה ה KIS התחיל לעצבן אותי ממש..

הוא טוחן את המעבד בלי סיבה נראית לעין ואפילו גורם לי לתקיעות מדיי פעם, ואין סיבה שזה יקרה...

( מעבד E8400

4GB )

ולכן אני רוצה להחליף אותו בחבילת אחרת...

יש משהו מומלץ?

תודה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניתן לנסות גם את חבילת Microsoft Security Essentials החינמית. התקנתי אותה לפני שבועים, ונראה שהיא לא רעה בכלל.

התמיכה רק בגרסאות באנגלית של הוינדוס. או באנגלית, אך עם חבילת שפה שתירגמה את התפריטים לעברית. (לא תומך בגרסת Windows XP עברית מלאה לדוגמא)

http://www.microsoft.com/security_essentials

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשבוע שעבר נתקלתי במחשב שיש עליו MSE מעודכן, מישהו הכניס דיסק או קי עם איזה תולעת, ומאותו הרגע הגישה לפרופיל של המשתמש נחסמה. הצלחנו להחזיר את הגישה ואז גילינו ש MSE כאילו תפס את התולעת ובודד את הקובץ - אבל מה בסופו של דבר התולעת עדיין דפקה את המחשב.

לדעתי אין תחליף לשכל ישר. רק מחשב שמוריד קבצים מרשתות שיתוף אני שם בו אנטי וירוס. במחשב שאתה עובד עליו אין לדעתי סיבה לדאוג אם אתה יודע מה אתה עושה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בדקתי את הנורטון כבר כמה שנים. אבל, לפחות עד לפני כמה שנים, זו היתה תוכנת הוירוס האיטית והמעצבנת ביותר שקיימת. במקרים רבים, היא התנהגה כוירוס בעצמה. שזה כולל: האטות רציניות של מערכות עם החומרה החדישה ביותר. בעיות רבות בהסרת התוכנה. ועוד.

הם הגיעו לגודל של 300MB גודל ההתקנה ויותר. מדוע AV צריך להיות כך ?

יכול להיות שהם השתנו מאז מקצה לקצה. אבל אני לא אנסה אותם.

אני מדבר על גרסאות לשוק הפרטי. גרסאות שלהם לשוק העסקי תמיד היו קלות הרבה יותר. (מבחינת העמסה על המערכת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא משתמש בשום חבילת אבל אם אתה שואל אותי, רק ESET, הם פשוט תותחים

פעם אחת האנטיוירוס שלהם NOD32 הצליח למצוא ולהעיף איזה ספייוואר ששום תוכנה לא יכלה לגעת בו בכלל, משהו עצבני פרסומת מעפנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בדקתי את הנורטון כבר כמה שנים. אבל, לפחות עד לפני כמה שנים, זו היתה תוכנת הוירוס האיטית והמעצבנת ביותר שקיימת. במקרים רבים, היא התנהגה כוירוס בעצמה. שזה כולל: האטות רציניות של מערכות עם החומרה החדישה ביותר. בעיות רבות בהסרת התוכנה. ועוד.

הם הגיעו לגודל של 300MB גודל ההתקנה ויותר. מדוע AV צריך להיות כך ?

יכול להיות שהם השתנו מאז מקצה לקצה. אבל אני לא אנסה אותם.

אני מדבר על גרסאות לשוק הפרטי. גרסאות שלהם לשוק העסקי תמיד היו קלות הרבה יותר. (מבחינת העמסה על המערכת)

הרבה השתנה מאז.

גודל קובץ ההתקנה פחות מ100MB, משהו באיזור ה90MB.

התוכנה סופר קלילה על המחשב, לא תרגיש שום האטה בביצועים. תוכנה שקטה, עושה הכל אוטומטית, לא תרגיש בקיומה.

מומלץ לנסות. זה בהחלט לא מה שהיה פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש norton security 2010 והוא מעולה :xyxthumbs:

לא כבד בכלל ומאוד אוטומטי, כמעט ולא צריך לגעת בשום דבר

(שמתי אותו גם במחשב ישן, פנטיום 3 וגם במחשב החדש) ,הגנה ממש טובה בזמן אמת, מסיר במהירות בלי פגיעה במערכת

טוב נגד פריצות, מעדכן את עצמו לבד, ואם פתאום התנתק האנטרנט, לא קורה שום תקלה בגלל עידכון שהופסק באמצע...

בנוסף אם אתה פתאום עוזב את המחשב הוא סריקה מלאה על כל מקרה, אתה חוזר למחשב הוא מפסיק את הסריקה כדי לא להכביד

כל זה אני אומר לך מנסיון אישי

*הגירסאות של פעם, לפני שנת 2008 היו כבדות ביותר, במיוחד אני זוכר את 2005... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם!

אני חושב שאני אלך על הנורטון...

היה לי עליו רושם דיי רע מכיוון שהייתי משתמש בו לפני הקספרסקי (לפני כ 5-6 שנים) והוא היה כבד וזוועתי, אבל אני מבין שדברים השתנו מאז ועכשיו דווקא הקספרסקי נהיה הכבד פה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי בינתיים את NIS 2010 והוא נראה נחמד... :)

רק דבר אחד קטן.. הקספרסקי ידע להעיף מהמסנג'ר את כל הפרסומות שיש בו בצורה אוטומטית והנורטון לא עושה את זה..

זה אפשרי איכשהו עם נורטון?

תודה

עריכה

השתמשתי בדבר הזה:

http://www.4neurons.com/msn

בשביל להעיף את הפרסומות מהמסנג'ר וזה עובד יופי...

אני רק מקווה שלא עשיתי שטות :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...