התייעצות| רעיון לפרוייקט 5 יחידות JAVA - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות| רעיון לפרוייקט 5 יחידות JAVA

carman6

Recommended Posts

שלו,

סיימתי י"ב ואני חצי שנה לפני גיוס. המורה שלי למחשבים הציעה לי בינתיים תוך כדי עבודה לעשות את פרוייקט ה-5 יחידות ב-JAVA. היא ביקשה בנוסף לנסח הצעת פרוייקט שיתאים ל-5 יחידות לימוד. יש לי כמה שאלות בעניין:

1. אם אני אסתפק בפרוייקט לא גדול מידי איזה משחקים פשוטים יכולים להתאים ל-5 יחידות?

2. אם אני רצה ממש להשקיע ולהקדיש הרבה זמן לזה, איזה משחקים טיפה יותר מורכבים אפשר לעשות? הידע שלי הוא ידע של תלמיד תיכון שסיים 5 יחידות בציון גבוה ולא יותר מזה. השאלה היא איזה משחקים של תנועה או דברים כאלה ניתן לעשות?

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי מכין משחק מונופול שכולל אירוח משחקים של עד X שחקנים על גבי הרשת ושחקנים ממוחשבים (כלומר שחקן שמפעיל אלגוריתמים של לצורך האינטרס שלו במשחק)

לא חושב שהוא מסוגל לעשות דבר כזה.

לדעתי איזה תוכנה שימושית לטלפון יכול להיות משהו דיי קליל ומספיק טוב , תחשוב על משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא משחק מונופול זה ממש פשוט. לא יודע אם זה עומד בדרישות, אבל זה ממש לא מסובך.

מאחר שזה משחק מבוסס תורות, אין שום צורך בתיאום ברשת או משהו כזה, פשוט מעדכנים

לאחר כל תור את כל הקליינטים (או משהו, תלוי איך בוחרים לממש את זה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכדאי שיהיה מעניין הוא יכול להוסיף סוכן ממוחשב שגם משתתף במשחק ומשחק לפי אסטרטגיה חמדנית או רנדומלית או אחרת

מה גם שהוא מכין את הפרויקט ב java ככה שכל העניין של ממשק \ תכנות יהיה לו מאוד קל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...