HTC Wildfire - בעד ונגד, אשמח לדעתכם - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HTC Wildfire - בעד ונגד, אשמח לדעתכם

xtract1

Recommended Posts

סוללה > כמו כל מכשיר סמארטפון, הכל תלוי בשימוש שלך, אחרי ה6120 הישן שלי שיכול היה לשרוד כמעט שבוע, פה אני ירדתי ליום ופחות מזה בשימוש מסיבי למרות שהשדרוג לRC3 עשה לי רק טוב מבחינת סוללה

ממשק > תקני ורגיל, משתמש עם הPRO בתור הלאנצ'ר, נהנה מכל רגע

GPS > רק שלשום נסעתי איתו לאירוע בהוד השרון, הWAZE נחמד ונוח

שיחות > אני מדבר, אותי שומעים... אין פה הרבה מה להגיד, מבחינת ספיקר.... טוב, אחת הנקודות הפחות טובות בו

מסך > נהנה מכל רגע, אולי לא SGS אבל בשבילי מספיק בשביל לקרוא ולגלוש באתרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש איזה שהם חסרונות רציניים ב-N1 שתוכל לשים עליהם את האצבע? אני מדבר גם מבחינת מסך/סוללה/ממשק/נוחות שימוש/GPS/שיחות - הכל

המסך מגע שלו בינוני מינוס, חוץ מזה מדובר באחלה מכשיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא נכון, זמן הסוללה בגלקסי S הוא משמעותית גבוה יותר מהנקסוס, למשל.

התכוונתי שהוא נמוך ביחס למכשירים שהם לא סמארטפון, לא משנה מה תגיד... המסך הגדול, השימוש המסיבי בכל מה שיש בסמארטפונים של היום... הם מחסלים גם עם הSGS יחזיק יותר מהN1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התלבטויות לא נורמאליות - אבל נראה לי שכרגע מבחינת מחיר וכו' אני נוטה לנקסוס/דיזייר. 4 מאוד מושך אותי גם מבחינת חומרה וגם מבחינת אבל המחיר וההגבלות שאפל שמה..בעיה רצינית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר זאת סיבה מצויינת לא ללכת על האייפון 4

אבל זה שהוא סגור לא

כמו שתעשה רוט לאנדרואיד תעשה ג'יילברייק לאייפון

ואז אתה יכול לעשות איתו הכול

אתם טוענים שאפשר לעשות איתו הכל, אומרים שאפשר לעשות ווידג'טים וכל מיני דברים בדיוק כמו אנדרואיד, ראיתי כמה אייפונים עם ג'יילברייק ומעולם לא ראיתי שמישהו ממש שינה אותם בצורה נכרת, הכל אותו הדבר, מסך עם אייקונים אפילו בלי שינוי רקע, אפשר דוגמא לאייפון שעבר קוסטומזציה אישית?

אני לא באמת מתכוון לקנות אבל סתם מעניין אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למעשה אני לא דיברתי על הצורה שלו, אלא על מה שאפשר לעשות איתו (מבחינת תוכנות והגבלות)

אבל גם THEMES אפשר לעשות/להוריד לו (יש בערך מליון)

אין WIDGET כמו באנדרואיד, יש רק במסך הנעילה (אולי כבר יש ואני לא יודע?)

יש המון סרטונים כאלו בYOUTUBE, תחפש ו WIDGET

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרצתי קצת חיפושים ביו טיוב ואכן הקוסטומזציה הכי גדולה שאני לפחות ראיתי זה המידע ששמים בלוק סקרין, כל השאר יותר מזכיר כל מיני טוויקס ותוספות אבל לא ראיתי קוסטומזציה כמו שראיתי באנרואיד ואהבתי יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...