איזה ספק אינטרנט הכי מומלץ? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה ספק אינטרנט הכי מומלץ?

corolla9

Recommended Posts

שלום!

אני מעוניין לברר מחירים של חבילות (ספק ותשתית)

אם זה לא המקום המתאים אני אשמח אם תעבירו אותי למקום כזה...

נכון להיום יש לי חבילה של בזק(תשתית)+בזק בינלאומי (ספקית) של 4 מגה ב139 שקל לחודש...

אני מעוניין לדעת אם אפשר לשבור את ההתחייבות מול הספקית לדוגמא, ושהספקית שאני עובר עליה תכסה את הוצאות ( כך נהוג בין YES לHOT )

אולי תשתפו אותי בחבילות שלכם או תמליצו על חבילות טובות, אני מחפש מהירות של 5 מגה+ במחיר יותר זול ממה שמוצע לי כרגע ( 139 ש"ח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאתה תקבל כאן את כל התשובות האפשרויות. כל הספקים יש להם דפקטים. אחד עם מהירות נמוכה יותר, אחד עם שירות גרוע יותר, אחד עם יותר תקלות.

בכל מקרה, אני מחובר עם בינלאומי כבר שנתיים ואני מאוד מרוצה. זה היה אחרי ש 012 התחילו לחסום שיתוף קבצים. הייתי מחובר ל 012 משהו כמו 6-7 שנים בלי תלונות ובעיות.

אני תמיד הייתי מחובר עם תשתית של , כך שאני לא יכול להגיד מה קורה בהוט. אבל בבזק אני יכול לספור את התקלות שהיו לי עם שתי ידיים בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאתה תקבל כאן את כל התשובות האפשרויות. כל הספקים יש להם דפקטים. אחד עם מהירות נמוכה יותר, אחד עם שירות גרוע יותר, אחד עם יותר תקלות.

בכל מקרה, אני מחובר עם בינלאומי כבר שנתיים ואני מאוד מרוצה. זה היה אחרי ש 012 התחילו לחסום שיתוף קבצים. הייתי מחובר ל 012 משהו כמו 6-7 שנים בלי תלונות ובעיות.

אני תמיד הייתי מחובר עם תשתית של , כך שאני לא יכול להגיד מה קורה בהוט. אבל בבזק אני יכול לספור את התקלות שהיו לי עם שתי ידיים בלבד.

תודה על התגובה המהירה!

גם אני המון זמן עם בינלאומי אבל נראה כי המחיר מוגזם למדי... (אני משלם 70 ש"ח על חבילה של 4 מגה)

אם איזה חבילה אתה יושב עכשיו? ויש מצב שאתה עונה לי לגבי השאלה שהיתה לי עם ההתחייבות לספקית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום corolla9,

אשמח לנסות לעזור, אנא שלח את הפרטים הבאים

בהודעה פרטית או במייל Online@bezeqint.net:

שם מלא, שם משתמש בבזק בינלאומי, מספר טלפון ושעות נוחות לחזרה.

נציג מטעמנו יחזור אליך בהקדם.

המשך גלישה מהנה

לוטם בינלאומי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון להיום יש לי חבילה של בזק(תשתית)+בזק בינלאומי (ספקית) של 4 מגה ב139 שקל לחודש...

אולי תשתפו אותי בחבילות שלכם או תמליצו על חבילות טובות, אני מחפש מהירות של 5 מגה+ במחיר יותר זול ממה שמוצע לי כרגע ( 139 ש"ח)

תשתית הייתי נשאר בבזק - אף פעם לא הייתי בהוט אבל שמעתי על כל מני תקלות שונות ומשונות מכל מני אנשים. הדבר האחרון ששמעתי עליהם היה ממישהי בעבודה שלי והיא אמרה שהיא צריכה להדליק ולכבות את המודם פעם ביום :screwy: . וגם ההתחיבות בהוט ממש לא סימפטית - קנס 1000 שקל + החזר הטבה* מספר חודשים שאתה מנוי ( זה כתוב באתר שלהם תבדוק). עדיין יש להם חבילות של התחיבות לשנה כמו שיש לבזק. צריך מבזק להזהר עם הנתבים כי שם יש התחיבות לשנתיים - שלוש עם קנס תשלום היתרה (לא כזה נורא לקראת הסוף אבל הנתב לא יתאים לך להוט).

מבחינת הספק זה מאוד תלוי בשימושים שלך. כיום אני ממליץ בעיקר על CCC או אולי Xphone בגלל שהם זולים ואין התחיבות - מתחילים בלי התחיבות וכשזה לא עובד טוב בורחים בלי שום קנס. בזק בינלאומי בסדר בהורדות אם הבנתי נכון אבל קצת בעיתי בזמן האחרון. יש לי אצלהם הרבה זמן בעיקר בשביל הפינג והאינטרנט עובד בסדר. להורים של אשתי יש חשבון רגיל אצלהם וביום שישי בצהריים הyoutube זחל אבל אחרי שהתנתקתי והתחברתי הוא חזר לחיים :nixweiss: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...