איך אני מוחק תוכנה מסוימת וגם את כל השרידים האפשריים שלה ? - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אני מוחק תוכנה מסוימת וגם את כל השרידים האפשריים שלה ?

quantoM

Recommended Posts

להלן מספר אופציות:

1. האופציה המועדפת היא פשוט להסיר אותה באמצעות ה-uninstaller שלה ולאחר מכן למחוק ידנית את כל התיקיות והמפתחות שהיא השאירה (במידה ונשארו כאלה) באמצעות חיפוש שם התוכנה ב-registry

2. ישנן גם תוכנות מסויימות (לרוב תוכנות אנטיוירוס) שניתן להוריד מאתר היצרן שלהן קובץ שכל תפקידו הוא לנקות את כל השאריות שהתוכנה השאירה במחשב (לעיתים צריך להריץ אותן ב-Safe Mode).

3. הדרך הידנית (אך גם הסזיפית והמסוכנת מכולן) - למחוק את תיקיית התוכנה (בדר"כ ב-c:\program files ובמע' 64bit לרוב ב-c:\program files x86) לאחר מכן יש לחפש את כל הקבצים שהתוכנה השאירה בתיקיית common files (תחת program files) וכן בתיקיית (לרוב תחת system32, אך ייתכנו גם מקומות אחרים) ולבסוף למחוק את כל ערכי הרישום של התוכנה.

אם בחרת בדרך זו, אני ממליץ בחום לבדוק שני דברים:

א. אם קיים uninstaller כלשהו לתוכנה, ואם כן להשתמש בו! אם לא-עבור לסעיף ב'->

ב. היכן בדיוק ממוקמים הקבצים שהתוכנה העתיקה במהלך התקנתה והיכן ממוקמים הערכים שהיא כתבה ל-registry (מצויין בקובץ ה-log שיצרה ההתקנה וניתן למצוא גם בחיפוש פשוט בגוגל).

4. לפרמט - אם כי זה לרוב זה יהיה פתרון מעט קיצוני.

בכל מקרה, אם יש לך אפשרות להגיד באיזה תוכנה מדובר (גם בהודעה פרטית, אם תרצה), אוכל להציע לך עזרה ממוקדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להלן מספר אופציות:

1. האופציה המועדפת היא פשוט להסיר אותה באמצעות ה-uninstaller שלה ולאחר מכן למחוק ידנית את כל התיקיות והמפתחות שהיא השאירה (במידה ונשארו כאלה) באמצעות חיפוש שם התוכנה ב-registry

2. ישנן גם תוכנות מסויימות (לרוב תוכנות אנטיוירוס) שניתן להוריד מאתר היצרן שלהן קובץ שכל תפקידו הוא לנקות את כל השאריות שהתוכנה השאירה במחשב (לעיתים צריך להריץ אותן ב-Safe Mode).

אלו האופציות שאני משתמש בעזרת Revo Uninstaller 2.4.1 בגירסתה החינמית

http://www.revouninstaller.com/download-freeware-version.php

Tutorial: Download and Use Revo Uninstaller

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי תודה חבר'ה.

חח abnatan לא מדובר במשהו חשוד, הסמיילי היה בשביל ההומור :)

התוכנה המדוברת היא PostgreSQL וHoldem manager.

הראשונה באה מובנת בתוך השניה. Holdem manager זו תוכנה לשחקני פוקר אונליין שנותנת סטטיסטיקות ועוד דברים שימושיים לשחקן.

התוכנה לא עובדת כראוי מכוון שלא הגדרתי אותה נכון בפעם הראשונה, וכל פעם שאני מנסה להתקין מחדש היא נשארת עם ההגדרות שהגדרתי בפעם הראשונה. עקב כך אני יכול להניח שנשארו שרידים אותם אני רוצה למחוק.

אנסה את הrevo uninstaller ואעדכן אם הבעיה נפתרה.

שיהיה שבת שלום ותודה שוב :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...