G5 ניכבה לעיתים קרובות והגדרות הDPI מתאפסות - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

G5 ניכבה לעיתים קרובות והגדרות הDPI מתאפסות

EasyPooper

Recommended Posts

שלום! בזמן האחרון העכבר שלי התחיל להכבות לשבריר שנייה ולהדלק שוב עם הגדרות DPI מאופסות (העכבר נכבה במלואו, שום אור לא דולק.) הדבר הנ"ל קורה יותר כשהמחשב עמוס (פוטושופ או משחק) אך קורה גם כשאני גולש באינטרנט. ניסיתי לחבר את העכבר לחיבור אחר והבעייה לא נפתרה.

הכבל ניראה "בריא" העכבר עצמו בן שנה ללא עבר פלילי. חיפוש בגוגל העלה לי יותר מידי גרסאות, החל מלוח אם תקול וכלה בדברים יותר מפחידים.

אשמח לעזרה בהקדם

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום! בזמן האחרון העכבר שלי התחיל להכבות לשבריר שנייה ולהדלק שוב עם הגדרות DPI מאופסות (העכבר נכבה במלואו, שום אור לא דולק.) הדבר הנ"ל קורה יותר כשהמחשב עמוס (פוטושופ או משחק) אך קורה גם כשאני גולש באינטרנט. ניסיתי לחבר את העכבר לחיבור אחר והבעייה לא נפתרה.

הכבל ניראה "בריא" העכבר עצמו בן שנה ללא עבר פלילי. חיפוש בגוגל העלה לי יותר מידי גרסאות, החל מלוח אם תקול וכלה בדברים יותר מפחידים.

אשמח לעזרה בהקדם

תודה מראש

אתה משתמש בכבל מאריך ל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אומר שחיברת אל פורט אחר, אבל - מחשב אחר ניסית?

יש סבירות שאולי יש נתק או קצר (פחות סביר), למרות שהכבל נראה שלם (אולי הוא נמתח?)

תבדוק אותו על מחשב אחר וכך תדע אם מדובר במחשב או בעכבר - אם זה העכבר - מימוש אחריות (5 שנים אם אני לא טועה)

אם זה המחשב - תחזור אלינו ונשתדל להיות יצירתיים יותר. (נסה לחבר אותו ישירות ללוח - לא דרך החיבורים בחזית המארז ולא דרך מפצלים למיניהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...