טקילה מומלצת - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טקילה מומלצת

J0n1
 Share

Recommended Posts

אני רוצה לקנות טקילה טובה. בהתחלה חשבתי על וויסקי אבל יש לי ג'ק דניאלס ובכללי אני לא חובב של וויסקי, כנ"ל לגבי וודקה.

מישהו יכול להמליץ לי על טקילה טובה במחיר סביר? חשבתי בהתחלה על Cuervo Black אבל קראתי שהיא לא ממש להיט.

מצאתי שני דגמים אחרים שהמליצו עליהם, אבל לא ניסיתי אותם ולכן אני לא יודע.

Cavalino Tequila Reposado

Riazul Tequila Anejo

ויש את הCuervo Black

אשמח לעזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לפני שתקנה בקבוק של טקילה, לפחות תזמין איזה צ'ייסר בבר של הטקילה

בשביל לדעת שאתה בכלל אוהב אותה ולא סתם מבזבז לא יודע כמה כסף

על בקבוק של משהו שיהיה לך מגעיל ולא תשתה בסוף.

ואני עם Judas, טקילה זה פשוט מגעיל ומעורר בחילה.

וג'ק דניאלס זה לא בדיוק הוויסקי הכי איכותי שאפשר למצוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שתקנה בקבוק של טקילה, לפחות תזמין איזה צ'ייסר בבר של הטקילה

בשביל לדעת שאתה בכלל אוהב אותה ולא סתם מבזבז לא יודע כמה כסף

על בקבוק של משהו שיהיה לך מגעיל ולא תשתה בסוף.

ואני עם Judas, טקילה זה פשוט מגעיל ומעורר בחילה.

וג'ק דניאלס זה לא בדיוק הוויסקי הכי איכותי שאפשר למצוא.

אתה כל כך לא מבין שזה פשוט עצוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מכיר עוד פורום אחר, אחרי הכל זה פורום כללי ואני מניח שלאנשים פה יש ידע נוסף גם מחוץ למחשבים.

אז אני לא שואל פה לאן לקחת בחורה בדייט הראשון אלא שאלות נורמליות יותר.

יש לי ג'ק דניאל אבל טעמתי כל מיני סוגים אחרים של וויסקי ואני לא מת על זה, טקילה לעומת זאת אני יותר אוהב.

לא שמעתי על סן חוזה, ספר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה בראש פתוח תקרא את הפסקה הראשונה, אם לא תדלג לשניה.

בוא נחזור להתחלה, ווסקי זה טעם נרכש.

אף אחד לא אוהב את זה מפעם ראשונה,

קודם כל הג'ק דניאלס שלך, (או המרכיבים שלו) שכב כמה שנים בחבית עץ אלון מפוחמת אי-שם בטנסי,

צריך לדעת איך לשתות אותו, זה לא פשוט.

רוב הסיכויים שחשבת שזה וודקה\טקילה - ושתית שוט קופא. אז לא.

את הווסקי שלך אתה שם בכוס רגילה (עדיף רחבה ונמוכה, אבל לא לכל אחד יש) וקובית קרח אחת.

המומחים בנושא מוסיף קצת מים מינרלים או קוביות דמוייות קרח שעברו תהליך יישון מיוחד. לא קריטי.

המטרה של התהליך הזה הוא "לפתוח" את הטעים של הווסקי, תריח את הווסקי שלך, תאהב אותו.

אתה מסובב קצת את הקובית קרח בכוס, ולוקח לגימה מכובדת. אתה אמור להנאות, הג'ק דניאלס הוא ווסקי משובח.

הסן חוזה הוא סוג של טקילה, אתה מקווה שלפחות טקילה אתה יודע להקפיץ (מלח ולימון, כן?)

להשיג בחנויות אלוכהל המובחרות. טעם עוקצני.

והנה עוד טיפ, מ-וודקה\טקילה\ייגר כל מה שאתה שותה בתור שוט קפוא\טמפ' החדר, אתה אמור להחליק בגרון

בלי להרגיש טעם כלשהו כמעט. מווסקי אתה צריך להנאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאב בטן נוראי השאיר אותי ער, אז אני אספר לך בקצרה מה כדאי לך לנסות -

וויסקי זה וויסקי. אבל יש סוגים עיקריים. יש סקוטי, יש אירי. יש בלנד ויש סינגל מאלט. יש גם את הבורבון, שזה ג'ק דניאלס, זה אמריקאי ומבוסס על תירס. שיהיה ברור - אם ניקח משהו מובחר מכל סוג, אתה ללא ספק תרגיש בהבדלי טעם בין סוג לסוג. אם אתה רוצה המלצה למה לקנות, הנה המלצה לאחד מכל סוג:

בורבון - כבר יש לך ג'ק. הכי טוב.

סקוטי - לאודרס.

אירי - בושמילס לבן.

בסינגלים אני לא מבין (עדיין).

אם אתה באמת רוצה טקילה - בעיקרון אם אתה מקציב לזה את סביבות ה150 שקל, חבל סתם להתעסק בחברה. אתה צריך למצוא את הסוג שאתה אוהב. בלאנקו רפוסאדו ואנייחו. אני בספק אם לחוזה קווארבו יש באמת מכל הסוגים. הטקילה הטקילתית, הזאת שמראים בפמלייה לדוגמא, היא טיקלה שמיוצרת מ100% אגבה, אפשר להשיג בארץ ב400 שקל, בדיוטי בחצי מזה ובארה"ב בשליש מזה.

ביגטולס - ממש לא נכון מה שכתבת על הייגר וטקילה כדברים שצריך להחליק בגרון.

וגם פלצני הוויסקי יגידו שלא שמים סתם קוביית קרח - עדיף שתהיה עשויה ממים מינרלים, ושתוקפא באיזה מיכל אטום, שלא תפסה טעמים מהפריזר. מספיק כמה טיפות של מים מינרליים כדי לפתוח את הטעמים לדעתי. מה גם לא צריך לתת לגימה גדולה. אפשר לשתות את הוויסקי כמו תה רותח.

שורה תחתונה היא- מה אתה מחפש במשקה שלך? איזה טעמים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מכיר עוד פורום אחר, אחרי הכל זה פורום כללי ואני מניח שלאנשים פה יש ידע נוסף גם מחוץ למחשבים.

אז אני לא שואל פה לאן לקחת בחורה בדייט הראשון אלא שאלות נורמליות יותר.

לא רבים כאן האנשים שמבינים מחוץ לתחום המחשבים, לא פחות מכך כשמדובר בחיי חברה ויציאות, ואני יודע שאני נשמע גימיקי ואני לא רוצה להעליב אף אחד אישית, אבל העובדה היא עובדה וראינו הוכחות לכך עשרות פעמים בת'רדים בפורום כללי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בורבון - כבר יש לך ג'ק. הכי טוב.

בורבון הוא ווסקי שיוצר באזור בורבון בארה"ב, ג'ק דניאלס כמובן מיוצר בטנסי,

ואינו מכיל 51% אחוז תירס, שזה אחד התנאים שהווסקי יהיה בורבון.

הויכוח תמיד נשאר בעינו אם בורבון הוא בכלל סוג של ווסקי, היות והווסקי המקורי מסקוטלד הופק מלתת,

והמרכיב העיקר (שוב, 51% ומעלה) בבורבון הוא תירס.

כמובן שהכי טוב זה בכלל ווסקי סקוטי, אבל זה כבר נתון לויכוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איתך..אבל הג'נטלמן ג'ק הוא אחד האדירים ^^ :)

טנסי או לא..הסינון דרך לוחות המייפל עושה את שלו בטעם האדיר בוויסקי הטנסי... :P

ואם כבר בקטקילה עסקינן...קח לך בלאק מדליון, הרבה יותר חלקה מכל הקוארבו הרגילות שתמצא, או אם אתה יכול להרשות לעצמך לשתות באיכות קצת יותר, 1800 הרבה יותר טובה מכולן לרוב, כמובן קצת מזכירה וויסקי כי היא יושנה בערך שנתיים ומעלה עד 6 ומקבלת טעם של חבית כמו וויסקי שהוא קצת איכותי, אבל שווה לדעתי (ואני לא אחד שאוהב טקילה אלא וויסקי לגמרי)

כמו שאמרו פה וויסקי זה טעם נרכש, אני עד לפני קצת מחצי שנה לא יכלתי לגעת בוויסקי, היום אני שותה גלנליווט / בו מור שהוא מעושן לגמרי וטעים אש, או סקאפה..שהוא אדיר לדעתי, קצת דבשי. (אגב כדאי לנסות פיימוס גווס, אדיר וקליל )

כמובן כל זה לדוגמא, אני אישית ימליץ לך לא לקנות טקילה בכלל כי זה גועלי, אלא אם כן היא ה 1800 שהיא יותר איכותית מהרוב שטעמתי, וכן גם המחיר.... :P

וג'ק דניאלס קצת כבד ושורף, אבל עם קוביית קרח הוא עושה את העבודה והטעם שלו נהדר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...