עזרה בתוכנה VMware Player - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בתוכנה VMware Player

matan13

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני חדש עם תוכנות וירטואליזציה. התחלתי עם התוכנה VMware Player וכל

שיצרתי קיבלתי את החלון הבא:

>tn=0&server=822&filename=98865004.png&xsize=640&ysize=640

אולי מישהו יוכל לעזור לי ולהגיד לי מה אני צריך לעשות בכדי לראות את המערכת הפעלה.

תודה רבה מראש,

ושבוע מוצלח לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה Player רק נועד להפעל מכונות וירטואליות קיימות.

כמו שאתה רואה כתוב לך שלא נמצא שום מערכת בפעלה כי לא הטענת רת הקובץ של המערכת. כמובן שלא תוכל להתין ממנו מערכת למכונה וירטואלית חדשה כמו ב Workstation.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה אז שאני לא מבין איך בדיוק עובד כל ההעסק.

חשבתי שכל המערכות הפעלה נמצאות בתוכנה ואני פשוט בוחר(יוצר יותר נכון) במערכת שאני רוצה ואז מפעיל אותו דרך ה-Player ועובד עלייה.

אז אני מבין שלא כך העסק, איך אני בעצם מתחיל לעבוד על .

1. הדיסק של הדיסק של OPERATING SYSTEM שאמרת הוא בעצם הדיסק bootable של המערכת הפעלה ?

2. לעשות VIRTUAL DISC למה ? למערכת הפעלה שאני רוצה ? אבל אני צריך את הדיסק התקנה שלה בשביל זה (חשבתי שאני יכול לעבוד על מערכות הפעלה גם שאני לי את הדיסק שלהם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פשוט לא נכון מה שכתבו לך פה. ה Player מיועד גם ליצירת מכונות וירטואליות חדשות. זה משהו שהתחיל בגרסה 3 לדעתי וכבר יותר מחצי שנה בתוכנה.

יש גם אפשרות להוריד מכונות חדשות.

השגיאה שאתה רואה נובעת מזה שהמכונה לא זיהתה שום אפשרות להתחיל את הבוט למחשב. תחשוב על זה כעל מחשב חדש ולא מפורמט בלי מערכת הפעלה. גם שם אתה תגיע לאותו הדבר.

מה שאתה יכול לעשות זה להכניס תקליטור של מערכת הפעלה לכונן התקליטורים שלך ולבצע התקנה של מערכת הפעלה כמו במחשב רגיל. אפשר גם לעשות דברים יותר מתקדמים כמו למשל להוריד ISO של לינוקס למשל ולבצע התקנה שלה. אם תלחץ בתפריט למעלה על VIRTUAL MACHINE ואז על SETTINGS אתה תוכל לקבוע מאיפה כונן התקליטורים של המכונה הוירטואלית יקבל את המידע: מהכונן הפיזי או מקובץ ISO.

אני למשל מפעיל מכונה וירטואלית אחת שיש בה שרת של התקנות מרחוק, ואז יוצר מכונה וירטואלית שניה חדשה שמבצעת את ההתקנה של באמצעות הרשת בלבד בלי קבצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נבע גם מזה שהחברה הבינה שככל שיצרו יותר מכונות וירטואליות בפורמט שלה, אז ככה היא מגדילה את השוק. הם עובדים מאוד יפה גם עם ה MARKET שהם יצרו לכל מיני מכונות שאפשר להוריד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...