ניתן להצלה (קצת קורוזיה) ? מה אתם אומרים ? - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניתן להצלה (קצת קורוזיה) ? מה אתם אומרים ?

LazyCat

Recommended Posts

מדובר במוליך מבית של , יהיה לי מאוד קשה למצוא חלק כזה (לדעתי לעשות אחד תחליפי יהיה קל יותר).

אני מתכוון לנסות ולנקות אותו בתור התחלה עם חומץ, אם לא יעזור, אז עם סודה לשתיה.

טיפים ? הערות/הארות ?

img1048s.th.jpg

img1053s.th.jpg

img1065s.th.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניקיתי אותו לחלוטין מהקורטזיה בעזרת החומץ וחתיכת בד, אבל את הברק כמובן אי אפשר להחזיר (עדיין מראה "שרוף"). המתכת איבדה את ההגנה שלה ותהיה פחות עמידה, אני מאמין שכל עוד אשתמש בסוללות איכותיות ואוציא אותן מתי שאני לא משתמש בפלאש יותר מיום יומיים, לא צריכה להיות בעיה. מידי פעם אצטרך לבדוק אם יש שינוי.

ככה זה נראה (החומץ נגע קצת בצד הנקי של המוליך, והוריד מעט את השכבה המבריקה).

img1085s.th.jpg

מה עם ברזלית עדינה ו WD40? הייתי מרסס קצת ונותן לשמן קצת "לפעול" על זה לפני שהייתי מתחיל לשפשף.

WD40, האמת לא חשבתי על זה, אני יודע איך חומץ וסודה לשתיה משפיעים על קורוזיה, אך לא WD40, בתור התחלה לא רציתי לשפשף, היות ומכך הנזק לציפוי יהיה יותר גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלביש אליו נייר אלומיניום

חשבתי על זה, אבל בסוף ויתרתי כי העדפתי לראות מה קורה שם מידי פעם ולא להסתיר את זה כך שעלול להגיע למצב שיעבור ל- PCB, בלי שאשים לב (פלאש יקר מאוד).

ספריי ניקוי מגעים היה ממיס לך את הסכלה הזה די בקלות, לדעתי כדאי לעבור עם אחד בכל מקרה שוב.

אני מאמין שהחומץ עשה את העבודה (המתכת גם חזרה להיות חלקה), אך אם כבר ספריי מגעים, עם שמן או יבש(מתאר לעצמי שיבש..) ? יש חברות מומלצות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...