התאמה בין זכרונות - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התאמה בין זכרונות

Dmoney

Recommended Posts

המחשב הישן שלי הוא p3 450mhz ויש לי 229SDRAM (זה מחולק ל3 סלוטים), ואני רוצה להחליף כרטיס אחד של ....עכשיו לשאלה:

אני לא יודע מה ה-mhz של הזכרון שלי עכשיו ואני לא יודע מה ה-mhz של מה שאני רוצה לשים....

אז השאלה שלי אם נגיד ה-mhz יהיה שונה בין כרטיס לכרטיס זה יכול ליצור בעיות?(זה יעבוד בכלל??) או שיקרה משהו אחר שאני לא רוצה שיקרה....?? :-\

אם זה עוזר לכם אז הלוח שלי זה Via Apollo Pro Plus (692/596) Chipset.

10X

עריכה: אני רואה שאתם לא עונים אז אני ינסה לשאול בצורה יותר פשוטה:

זכרון פנימי 128sdram 266mhz יעבוד עם 32sdram 100mhz....??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר היחיד שהצלחת לעשות הוא לעבור על חוקי הפורום על ידי הקפצת ההודעה (אמנם לא ענו לך במשך יומיים אבל בכל זאת ...)

לגופו של עניין :

אין דבר כזה SDRAM 266MHZ, אולי מדובר בRDRAM.

בעיקרון לא צריכה להיות בעייה עם זיכרונות שונים ... אני פעם עבדתי עם סטיק אחד של 100MHZ ואחד של 133MHZ והכל עבד בסדר ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגופו של עניין :

אין דבר כזה SDRAM 266MHZ, אולי מדובר בRDRAM.

בעיקרון לא צריכה להיות בעייה עם זיכרונות שונים ... אני פעם עבדתי עם סטיק אחד של 100MHZ ואחד של 133MHZ והכל עבד בסדר ...

הנה קישור לSDRAM 128 266mhz:

http://zap.co.il/model.asp?model_id=17773

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לוחות שתומכים גם בSDR וגם בDDR, הבעיה היא שם את שם SDR במהירות של 133MHZ וDDR במהירות של 266MHZ ביחד יהיה צוואר בקבוק, סטומרת שגם הSDR וגם הDDR יעבדו במהירות של 133MHZ, עדיף לך לקנות 256SDR מכיוון שהמעבד שלך לא תומך ביותר, ולכן, לא יהיה שווה לקנות יקר שיעבוד באנדרלוק :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שלי היא לא בין sdr ל ...

יש לי רק sdr במחשב הזה

פשוט יש לי sdr אחד להוסיף ואני לא יודע מה ה-mhz שלו ואני גם לא יודע מה ה-mhz של מה שיש לי עכשיו

אז הבנתי מכם שהבעיה היחידה שיכולה להיווצר במידה והמהירויות שונות היא שהמהיר מבין השניים יעבוד יותר לאט..

יענו לא יכולה להיווצר בעיה אחרת כמו:

המחשב יתקע באמצע העבודה, פגיעה בלוח, פגיעה בראם וכו'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...