קידוד DIVX - קידוד הסאונד ב AC3 - מישהו יכול להמליץ על CODEC ? - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קידוד DIVX - קידוד הסאונד ב AC3 - מישהו יכול להמליץ על CODEC ?

Overclocker

Recommended Posts

אני רוצה לקודד סרט DIVX עם בפורמט 5.1 כלומר לשמור על כל הערוצים (בלי לעשות DOWNMIX ל STEREO כמו שעושים ברוב הסרטים ...)

מישהו יכול להמליץ על CODEC טוב ?? ובאותה הזדמנות גם לציין האם הוא עושה את זה בזמן הקידוד של הסרט או עושה את הקידוד בנפרד על הSTREAM של האודיו ומאוחר יותר לשלב את הסרט המקודד עם האודיו ?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא כל כך פשוט כמו שאתה חושב ואני אומר את זה מנסיון. או שתעבוד עם תוכנה מוכללת כמו EASYDIVX שכבר מתקינה את כל מה שאתה צריך וגם עושה את ה-RIP של ה-DVD ואז אתה מגדיר אם אתה רוצה סטריאו או 5.1. במצב של 5.1 אין CODEC ואין דחיסה, יש העתקה ישירה של ה-AUDIO STREAM המקורי של הסרט וחיבור שלו עם קובץ ה-AVI שנדחס לפורמט ה-DIVX. יש עם זה לא מעט בעיות. מאז שאני משתמש ב-XP לא הצלחתי אפילו פעם אחת לדחוס סרט בצורה הזאת. יש כרטיסי קול שהדרייברים שלהם לא תומכים בקבצי AVI עם אודיו בפורמט 5.1. בקיצור, לדעתי, זה לא שווה בכלל את הטירחה....

הנה אתר טוב שמציע כל מיני כלים והסברים כדי לבצע את מה שאתה רוצה : doom9

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנה שיטה לקידוד רב ערוצי. היא לא פשוטה, והחסרון שלה הוא שזה יעבוד רק במחשב (אני יודע שזה ממילא עובד רק במחשב, אבל להערכתי מכשירי שתומכים בDIVX יצאו בקרוב).

זה נעשה תוך קידוד נפרד של פס הקול בVIRTUAL DUB עם DIRECT SOUND 3D ותוך שימוש בSOFT ENCODE 5.1 כדי לפרק את הAC3 לזרמי קול נפרדים.

בקיצור כאב ראש לא קטן, שלא לדבר על העובדה שזה עדיין מגדיל את נפח הסרט ל2-3 דיסקים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...