המלצה לעכבר לגיימינג + פאד באיזור ה300-350 ש"ח - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לעכבר לגיימינג + פאד באיזור ה300-350 ש"ח

LM10

Recommended Posts

שלום.

יש לי כבר 5 שנים בערך עכבר MX 510 (כן 510, משום מה הוא די נדיר) ואני מאוד מרוצה ממנו, הוא מאוד נוח לי, אבל בזמן האחרון הוא מתחיל לעשות קצת בעיות .

אני מחפש לקנות עכבר חדש+פאד (שכרגע אין לי, הבנתי שזה ממש מומלץ) בתקציב של 300-350 ש"ח. התקציב הוא גמיש במידת הצורך בשביל משהו ממש משתלם באיזור ה100 ש"ח יותר. סה"כ אני מחפש עכבר לגיימינג ושיהיה נוח לעבודה ממושכת (מאוד חשוב).

אני רואה שהMX518, האח הגדול של העכבר הנוכחי שלי נמכר במחיר ממש טוב של 160-170 ש"ח, מה ההבדלים בניהם - גם מבחינת ביצועים וגם פיזית אם יש?

ובכלל, אם שווה להשקיע בעכבר הזה או שכדאי להביא משהו טוב יותר RAZER\G500 שהבנתי שהם מאוד מומלצים.

תודה מראש על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להמליץ לך על העכבר שאני משתמש בו - Sentinel Advance .

עכבר (לא אינפרא אדום) - מאוד נוח - 8 כפתורים ניתנים לתכנות סה"כ - חיישן שמגיע עד 5600DPI עם שני כפתורים להעלות ולהוריד את הDPI תוך כדי עבודה/משחק - מאור באמצע עם צבע שניתן להחליף - מגיע עם תוכנה שמאפשרת ליצור פרופילים עם רמות DPI מועדפות - בתחתית העכבר משטחי טפלון לתזוזה נוחה וגם מקבלים משטחים נוספים אקסטרא למתי (אם בכלל) שאלו שבעכבר יישחקו.

עולה כ300 ש"ח +-. אני קניתי בskypc - מקבלים גם משטח גיימינג (איכותי של coole master ולא הסטנדרתי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההמלצות. הלוג'יטק G500 נראה אופציה טובה, מה גם שאני רגיל לצורה שלו מהMX 510 שיש לי כרגע. אז נראה לי שזאת תהיה אופציה טובה. מבחינת ביצועים, עד כמה הוא יהווה שיפור לעומת העכבר הנוכחי שלי?

מה ההבדל בין הG5 לG500? ממה שראיתי עם הצבעים שלהם שונים. מה עוד ההבדלים ומה יותר טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הת'ראד, אני רואה שציינת שה-MX510 היה לך ממש נוח, אז למה לא ללכת על ה-MX518? יש לו צורה שנוחה לך, חיישן 1800DPI (מי צריך יותר?!) ואפשרות לשנות DPI בזמן אמת תוך כדי משחק.

אני השתמשתי שנים ב-MX500 ואהבתי אותו מאוד. למחשב החדש קניתי סט Cordless Wave שאהבתי בו רק את המקלדת ועם העכבר ממש לא הסתדרתי.

אתמול קניתי MX518 שיחליף את העכבר האלחוטי בסט ואני מבסוט ממנו מאוד.

הדיוק שלו מדהים, מה שאיפשר לי להעלות דרסטית את מספר הפגיעות במשחקי FPS.

לטעמי ה-G5/500 יהיו סתם הוצאה מיותרת עבורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת התגובתיות של העכבר והדיוק שלו - אני מאמין שבהחלט תרגיש הבדל ניכר. אחרי שעבדתי כמעט 6 שנים עם ה-MX500, מיד כשחיברתי את ה-MX518 הבחנתי בדיוק הרב שלו ובאפשרות להעלות/להוריד את הרגישות, מה שבהחלט משנה את התמונה במשחקים.

מבחינת הנוחות - בדיוק אותו דבר כמו ה-MX510/MX500 וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין.

העניין הוא שאני יכול להשיג MX510 אחר מחבר, אבל בכל זאת אחרי 5 שנים בערך עם העכבר הזה ולמרות שסה"כ הייתי מרוצה ממנו, אני שוקל את האפשרות בכל זאת להשתדרג, זאת הסיבה שאני שואל על ההבדלים של הMX518 לבינו. אם שווה להוציא את הכסף עליו (160 ש"ח) שאני יכול להשיג את העכבר הנוכחי שלי בחינם.

בכל מקרה, די ירדתי מהרעיון של הRAZOR כי אני רגיל לעיצוב הזה של הלוג'יטק, אז עדין ההתלבטות שלי היא MX510/MX518/G500.

אני מתכנן גם לקנות פאד QCK של , זה אמור להוות שיקול? כי אני יודע שהMX510/518 הם אופטים וG500 הוא .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקבות ההמלצות פה קניתי את ה G500

לאחר שה G5 שלי התקלקל (מקש שמאלי שווק חיים.. כמו תמיד..)

ה G500 מעוצב אותו דבר כמו ה G5 ההבדלים הם כמו שנאמרו מקודם ובנוסף הם שמו לו אופציה בגלגלת עם/בלי קליקים.

אה וגם 5 מצבים ל DPI במקום 3 , למרות שאני תמיד משתמש רק באחד גם ככה..

אני ממש מרוצה ממנו (גם הייתי מרוצה מה G5) זה כמו ה G5 רק שיפור מדרגה קטנה.

ההבדל במחירים לא רציני. אני אהבתי.

מצאתי את העכבר ב 270 שזה אפילו חוסך לך כמעט 100 שקל מהתקציב המקסימלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...