אם אני יזמין מחשב נייד מחו"ל הוא יעבור במכס ? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אם אני יזמין מחשב נייד מחו"ל הוא יעבור במכס ?

X7-007

Recommended Posts

לדוגמא ראיתי שמישהו פירסם את האתר הזה, ואמר שהם עושים משלוחים לארץ.

אני חייב מחשב גיימניג ומאוד מאוד קשה לבחור בזמן הזה מחשב נורמלי במחיר שפוי, אני יכול להוציא 6,000-7,000 ברצון אם המחשב שווה את זה.

הבעייה אני לא יודע איזה כיוון, אם זה גי'פורס אז באופן עקרוני רק מהסידרה 480M שהוא עולה הכי יקר אבל עדיין בטווח 7,000 מחו"ל.

לדוגמא http://www.xoticpc.com/sager-np8850-built-clevo-w880cu-gaming-laptop-p-2798.html

אם זה פחות מזה אז ללכת על או 5870M או GTS360M וגם ראיתי 425M חדש באחד מהמחשבים באתר הזה.

עכשיו אני רוצה מחשב לפחות שיפעיל לי משחקים ברמה תמיד הכי גבוהה, בדקתי מחירים בארץ והם סתם 2,000 שקל יותר מכל מחשב בחו"ל ברמה שלו.

השאלה קודם כל איזה מחשב לבחור, והאם באופן הכי לא משתלם ואין ברירה ללכת על אחד מהמחשבים שיש בישראל וגם נמצאים במלאי אז איזה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שאני יודע אין מכס על מחשבים -אולי רק מס ערך מוסף אבל לא בטוח -תברר

מה שכן במקרה שאתה לא לוקח את זה פיזית משלוחים כאלו יקרים לארץ

מה שכן יכול להיות בעיה זה הכרטיס האלחוטי -יכולים לעשות לך בעיות עם זה ובמקרה כזה המשיח יגיע לפני שתקבל את המחשב

אז תבדוק איזה דגמים מאפשרים להכניס לארץ בגלל החוק של האלחוטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שאני יודע אין מכס על מחשבים -אולי רק מס ערך מוסף אבל לא בטוח -תברר

מה שכן במקרה שאתה לא לוקח את זה פיזית משלוחים כאלו יקרים לארץ

מה שכן יכול להיות בעיה זה הכרטיס רשת האלחוטי -יכולים לעשות לך בעיות עם זה ובמקרה כזה המשיח יגיע לפני שתקבל את המחשב

אז תבדוק איזה דגמים מאפשרים להכניס לארץ בגלל החוק של האלחוטי

זהו פיזית אני לא יוכל לקחת וכן אין מכס הכוונה אין מכס על מחשבים ניידים כשאתה בא או לוקח אותם איתך ללא קופסא.

הבעייה זה משלוח כמדמוני אז הבנתי שזה אבוד.

השאלה האם כדאי להשקיע על מחשב שממש אני אבכה עליו כי הייתי יכול להביא יותר טוב ביותר זול ?

לדוגמא שתי מחשבים

http://ksp.co.il/hmain.php?uin=10716

http://ksp.co.il/hmain.php?uin=10569

לצערי ראיתי שגם מוכרים 480M באפילו יותר זול ראבאק, או את הדגם החדש 465M שלפחות יש לו DX11

וראיתי גם דגם עם 5870 שהוא יותר טוןב בגלל שהוא תומך והכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

X7-007 בענין המס על משלוחים זה בעיה נפרדת

על רגל אחת לוקחים מס על חבילות יותר מ50$ שזה כולל את המשלוח עצמו

אבל אין לי מושג איך מחשבים מחשבים -וכמה מס לוקחים אליהם במשלוח

מה שכן עניין האלחוטי הרבה יותר חשוב

כי כמו שאתה בטח יודע מחשבים מתישנים מער והערך שלהם יורד מהר

עם המחשב ישב כמה חודשים במכס בגלל בעיות באלחוטי אתה פשוט תידפק -ולכן תבדוק לפני זה

בעניין KSP תעשה חיפוש בגוגל או באתר -אני לא ירחיב ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על רגל אחת לוקחים מס על חבילות יותר מ50$ שזה כולל את המשלוח עצמו

זה מע"מ - מס ערך מוסף - ואכן כל מוצר מיובא מעל 50$ מחוייב לשלם אותו.

המע"מ הוא תוספת של 16% למחיר (תכפול את המחיר ב- 1.16).

על פריטי מיחשוב בד"כ אין מכס ולכל לא צריך לשלם תשלום נוסף, מלבד המע"מ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשלוח מהאתר הזה עולה בערך 150 דולר. בכל מקרה אני ממליץ לקנות משם מחשב נייד של שנותנים למחשבים שלהם אחריות בינ"ל.

שים לב רק שלא תוכל לשלם עם כרטיס אשראי או פייפאל אלא רק העברה בנקאית (לא הכי נח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי ביררתי עם בנק הפועלים מה צריך שיהיה בשביל להזמין ומה צריך לעשות, דרך WIRE TRANSFER

אז קודם כל צריך להוסיף לחשבון שלי שם באנגלית, בשביל זה הולכים לבנק והם מוסיפים שם אנגלית לחשבון, אחרי זה אם אני רוצה ישירות עם הפרטים של החנות דרך הבנק עצמו פיזית אני צריך למלאות טופס הרשאה לצד ג' והבנק עושה המרה של מטבע חוץ ושולח את הכסף לבנק באותו רגע ( כמובן שייקח לכסף זמן להגיע ליעד).

הדרך השנייה זה דרך האינטרנט שלא צריך טופס להרשאה לצד ג' אבל בשביל להשתמש באינטרנט אני צריך שיהיה לי כסף חוץ בחשבון כי הבנק לא יוכל לעשות ההמרה, כלומר ללכת לדואר ולקנות דולרים בקנייה הזאת לפחות ולהפקיד בבנק ודרך האינטרנט לשים את הפרטים וזה יטופל.

בשביל לשלוח את הכסף צריך את הפרטים של החנות שהם

קוד SWIFT

כתובת מדוייקת איזה מדינה (הכתובת של הבנק שלהם לא החנות).

אם זה בארצות הברית לא צריך IBAN

עכשיו 2 השאלות הגדולות,

איזה מחשב מביניהם לקחת כרטיס 5870 שיש לו 800 יחידות עיבוד ותומך DX11 או את הכרטיס GF360M שהוא הכי חזק בסידרה אבל DX10 ורק 96 יחידות עיבוד.

בס"כ אם המחשב יעלה 1750$ כולל משלוח כמה ייצא לי בשקלים כולל מע"מ כולל מכס וכו' לפי כל החישובים האפשריים?

נגיד שהמחשב שעולה בחו"ל 6000 שקל עולה פה 9550 שקל, אז מבחינה אחת אני מאמין בכל אמונותיי שהמחשב יעלה בטוח יותר זול אפילו עם כל המיסים.

תוכלו לעזור לי עם זה ? עם המכס ומע"מ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, אין מכס על מחשבים. יש רק מע"מ. קשה לחשב תוספת מע"מ שסה"כ הקנייה? תכפיל את הסכום ב-1.16 כדי לקבל סכום כולל מע"מ ואז תכפיל בשער הדולר (+3-4 אגורות בגלל שער הקנייה) ותקבל סכום סופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בדיוק -מקלדת לא בעברית

נכון שזה שטויות אבל עדין

חוץ מזה מענין יהיה ליראות עם יכבדו אחריות בין לאומית במקרה הצורך -זה ישראל אל תשכח

לא איכפת לי שזה לא בעברית, עברתי את RAZER LYCOSA ויש לי את SteelSeries MERC Stealth עברית זה בכלל לא מתקשר לעניין. (כתיבה עיוורת זה כבר פאסה, עברתי את זה).

אחריות אם אני אשמור על המחשב כמו שאני שומר על המחשב שיש לי עכשיו לא יהיו בעיות, קודם כל שיגיע, יעבוד, ואז נחיה ונראה, חוץ מזה אמרו ש יכבדו אחריות פה מ RONLIGHT, כן קראתי את המדריך למחשב מחו"ל אבל יש שם רק פרטים מינימלים ולא בדיוק מאיפה, איך וכיצד. ואני קונה מחשב שיחסית מוכרים בארץ אז יהיו להם את החלקים, כי זה לא יהיה מחשב מיוחד במינו שצריך לחכות חודש חודשיים לחלק שיגיע, אבל נקווה שלא נגיע לזה בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...