בעיה בהתקנת WIN 7 - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בהתקנת WIN 7

PipOd

Recommended Posts

אוקיי,

היה לי זמן לבדוק לכן ביצעתי מס' בדיקות, אך עדיין לא עובד :

- ניתקתי אחד מהכוננים וניסיתי- לא עבד .( עשיתי עבור כל כונן- ניתקתי את השני)

-ניסיתי אפילו להעלות את ההתקנה בלי כוננים קשיחים ועדיין אותו מסך מתקבל...

מה ניתן עוד לעשות ?

אני רוצה להתקין כבר 7..

תודה.

דרך אגב, אף ניסיתי להתקין את , אותו הדבר מתקבל בדיוק, מופיע הסמן אך לא מתחילה תוכנית ההתקנה.

יש לציין שהכונן שלי שקורא את הדיסקים תקין ,

החלפתי עם הכונן של המחשב השני- בו ההתקנה אכן עובדת ועדיין ישנה בעיה.

מכאן מסיקים כי הבעיה לא של הכונן דיסקים ולא של הקשיחים... מה עוד יתכן ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאתה מתאר, המערכת שלך כנראה מזהה את המסך כמסך משני, בהנחה שיש לך כרטיס מסך מובנה על לוח האם ובנוסף כרטיס מסך עצמאי, אני מאמין שהמסך מחובר לכרטיס העצמאי, תנתק אותו ותעלה את ההתקנה עם כרטיס המסך המובנה בלוח ותבדוק אם ההתקנה עולה כמו שצריך.

בנוסף תנסה במסך שלך לעשות כיוון אוטומטי, כנראה הרזולוציה לא מתאימה ולכן המסך לא מתיג את כל מה שהוא אמור להראות (את כל המסך של תוכנית ההתקנה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן,

הייתה לי את הבעיה הזאת בדיוק השבוע ורציתי להרוג את עצמי. ישבתי על זה בערך 27 שעות ברצף כדי לפתור את זה והרי המסקנות:

- אכן יש איזה עניין כזה שצריך לנטרל את הכונן דיסקטים. זה לא עבד אצלי אבל זה הומלץ ברשת.

- הקטע הזה שהוא מחכה שם הרבה זמן זה גם משהו ידוע. תן לזה עד 45 דקות ואם זה לא ממשיך לעבוד אז כנראה שזה משהו אחר.

- נסה להתקין גרסת 32 ביט. התברר לי של-64 אין מספיק כדי לטעון את המחשב. ישבתי על הקטע הזה שעות כדי להבין את זה.

- נסה להתקין ויסטה שעוברת את השלב הזה בקלות ואז תעשה Upgrade.

- אם אף אחד מהדברים האלה לא עובד, לך על מה שאני עשיתי:

קח את הכונן למחשב אחר של חבר או משהו כזה, תתקין אצלו 7 ואז תחזיר את הכונן למחשב הזה. יש תכונה מצוינת ב-7 שגם אם אתה מחליף לה מחשב שלם, היא יודעת להסתדר עם זה. ואם חלילה היא תיתקע לך במחשב שלך אז כנס ל-Repair שלה או שתכנס ל-Safe Mode.

לא מאמין שזה עובד?

תאר לך שאני הייתי צריך לעשות את זה עם מערך רייד 3 דיסקים כאשר העברתי את כולם למחשב אחר, הגדרתי שם רייד, התקנתי את 7 ואז החזרתי אותם למחשב שלי כדי שיפעל ועד עכשיו זה עובר (3 ימים).

מקווה שעזרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסה לשחזר להגדרות ברירת מחדל בביוס ונסה שוב הלאה (בלי דיסקים, אין טעם לחבר אותם לחינם לדעתי)

אגב אחרי השחזור תגדיר לו שאין לך כונן פלופי (במידה ואין)

אוקיי, אז קודם כל תודה על התגובי.

ניסיתי כבר לאפש הגדרות בביוס, וגם לבטל פלופי,

אפילו ניסתי לאפס בעזרת הג'מפרים, דבר לא עזר.

*אני תיכף אנסה שנית לאפס ולהעלות בלי הדיסקים הקשיחים.

לפי מה שאתה מתאר, המערכת שלך כנראה מזהה את המסך כמסך משני, בהנחה שיש לך כרטיס מסך מובנה על לוח האם ובנוסף כרטיס מסך עצמאי, אני מאמין שהמסך מחובר לכרטיס העצמאי, תנתק אותו ותעלה את ההתקנה עם כרטיס המסך המובנה בלוח ותבדוק אם ההתקנה עולה כמו שצריך.

בנוסף תנסה במסך שלך לעשות כיוון אוטומטי, כנראה הרזולוציה לא מתאימה ולכן המסך לא מתיג את כל מה שהוא אמור להראות (את כל המסך של תוכנית ההתקנה).

יש לי בעיה בנוגע לאימות זהות לוח האם אבל ככל הנראה הדגם המדויק הינו DFI LANPARTY X38 T2RB ,

ככל הידוע לי, אין לי כרטיס מסך מובנה.

ניסיתי גם לעשות כיוון אוטומטי למסך, דבר לא עזר.

תודה.

אהלן,

הייתה לי את הבעיה הזאת בדיוק השבוע ורציתי להרוג את עצמי. ישבתי על זה בערך 27 שעות ברצף כדי לפתור את זה והרי המסקנות:

- אכן יש איזה עניין כזה שצריך לנטרל את הכונן דיסקטים. זה לא עבד אצלי אבל זה הומלץ ברשת.

- הקטע הזה שהוא מחכה שם הרבה זמן זה גם משהו ידוע. תן לזה עד 45 דקות ואם זה לא ממשיך לעבוד אז כנראה שזה משהו אחר.

- נסה להתקין גרסת 32 ביט. התברר לי של-64 אין מספיק כדי לטעון את המחשב. ישבתי על הקטע הזה שעות כדי להבין את זה.

- נסה להתקין ויסטה שעוברת את השלב הזה בקלות ואז תעשה Upgrade.

- אם אף אחד מהדברים האלה לא עובד, לך על מה שאני עשיתי:

קח את הכונן למחשב אחר של חבר או משהו כזה, תתקין אצלו 7 ואז תחזיר את הכונן למחשב הזה. יש תכונה מצוינת ב-7 שגם אם אתה מחליף לה מחשב שלם, היא יודעת להסתדר עם זה. ואם חלילה היא תיתקע לך במחשב שלך אז כנס ל-Repair שלה או שתכנס ל-Safe Mode.

לא מאמין שזה עובד?

תאר לך שאני הייתי צריך לעשות את זה עם מערך רייד 3 דיסקים כאשר העברתי את כולם למחשב אחר, הגדרתי שם רייד, התקנתי את 7 ואז החזרתי אותם למחשב שלי כדי שיפעל ועד עכשיו זה עובר (3 ימים).

מקווה שעזרתי.

-ניסיתי לבטל את הפלופי- לא עזר.

-אני אבדוק האם באמת זמן נוסף עוזר במקרה שכזה.

-אני אבדוק גם כן לגבי 32BIT.

- מציגה לי בדיוק את אותו הדבר... המסך לא מציג את תחילת ההתקנה.

-ככל הנראה אכן אעשה זאת בסופו של דבר אבל זה מעצבן, הרי שלא צריכה להיות שום בעיה ובכל זאת אינני

מצליח להתקין- פשוט מתסכל.

כנראה שאתה ממש מבין את התיסכול שלי ..

תודה רבה, אבדוק את הצעותיך לעומק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...