סוף סוף רמטכ"ל ראוי וישר - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סוף סוף רמטכ"ל ראוי וישר

Rhx

Recommended Posts

לא ממש בטוח. אני יודע שיש לו תדמית "גבר גבר". אבל אל תשכח שהיו המון סכסוכים בינו לבין ברק (זה לא משנה באשמת מי). כך שלך תדע אם העמידה בועדה חסרת אינטרסנטיות לחלוטין. אני לא תופס מאשכנזי לא פולטיקאי,אחרת הוא לא היה מגיע להיות רמטכ"ל,צה"ל מלא בתככים ואינטריגות (כמו כל אירגון היררכי אחר ד"א,ולא רק במדינת או במגזר הביטחוני)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש בטוח. אני יודע שיש לו תדמית "גבר גבר". אבל אל תשכח שהיו המון סכסוכים בינו לבין ברק (זה לא משנה באשמת מי). כך שלך תדע אם העמידה בועדה חסרת אינטרסנטיות לחלוטין. אני לא תופס מאשכנזי לא פולטיקאי,אחרת הוא לא היה מגיע להיות רמטכ"ל,צה"ל מלא בתככים ואינטריגות (כמו כל אירגון היררכי אחר ד"א,ולא רק במדינת או במגזר הביטחוני)

אין פה בכלל שאלה, לא יכול להיות אדם בתפקיד כה בכיר ללא אינטרסים ופוליטיקה, אחרת הוא פשוט לא היה בתפקיד הזה. מצד שני זה לא אומר שמה שהוא אמר לא היה בסדר או לא נכון, אני נוטה יותר להאמין לו מאשר לברק ו/או ביבי, בטח כאשר ההעדפה שלהם היא קודם כל לגלגל אשמה למישהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שגם חלק גדול מאלו שמגיעים מסא"ל לאל"מ נעזרים בקשרים, ואני בספק אם להגיע מאל"מ לתא"ל אפשר בלי קשרים.

דרך אגב, להגיע מאלוף לרב אלוף זה הכי קשה. היחס הוא בערך 20 ל-1 (20 אלופים, רמטכ"ל אחד). כמובן שיש כמה שהם לא אופציה (כמו אלוף אגף התקשוב , הפצ"ר או נשיא בית הדין לערעורים), אבל הדין היחס הוא הגבוה ביותר. בכל פערי דרגות אחרים - מרס"ן עד סא"ל וכד' - היחס להערכתי נע בין 1 ל-4 ל-1 ל-7 (תלוי איפה). לכן אי אפשר להיות רמטכ"ל בלי שתהיה מוערבת בכך פוליטיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כמה ימים קראתי את העיתון בבוקר.. ואת הכתבה שהוא לוקח בא את האחריות.

ואמרתי לעצמי

"יש פה בן אדם רציני. עם ביצים של פלדה. ואם הוא ירוץ לראשות ההמשלה אני מבציע"

ראש הממשלה התקפל כמו *** והעביר את האחריות על שר הבטחון...

שר הבטחון העביר את האחריות לרמטכ"ל

והרמטכ"ל באמת לקח אחריות ואמר מה שבא לו ולא פחד מאף אחד.

בדיוק עכשיו ראיתי את החדשות של ערוץ שתיים והיה שם את הרמטכ"ל האחרון דן חלוץ

והוא אומר שהוא רץ לפוליקיטה

לצערי הוא עוד אחד מן ה****** ואני בחיים לא יצביע לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותם אנשים שהצביעו לביבי בפעם השניה

אחרי שהוא נכשל כישלון צורם בפעם הראשונה...

כמה שאני רוצה שאשכנזי ירוץ, זה נראה לא אפשרי

הוא ופוליטקה לא חברים..

וכמובן אין מאחוריו "תורמים אנונימים" כמו לדן חלוץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שתהיו בעיניין

בוגי יעלון יצא והאשים בפירוש את ברק .

זה שאשכנזי לוקח אחראיות - זה מתבקש , הוא באמת אחראי , זה שהוא עשה את זה בלי התנצלויות ובלי להתחמק , אני מצדיע לו :yelclap:

ואהה כן , דובר צה"ל נחקר כבר שלוש פעמים בעיניין ( אבי בניהו )

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3935875,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...