הצורב איטי תוקע את המחשב - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצורב איטי תוקע את המחשב

יונתן4

Recommended Posts

בזמן האחרון כל פעם שאני מפעיל את הצורב הוא גורם לתהליכים אחרים במחשב להיתקע. אם אני עושה ריפ לדיסק ואז מפעיל סרט במחשב עצמו אז הסרט יגמגם ויהיה איטי ומסורבל. גם מהירות הצריבה למרות שמופיעה על X18 מאוד איטית ולקחת שעה במקום 10 דקות למרות שההגדרות נשארו אותו דבר וגם אז אי אפשר לשמוע או לראות סרט בלי שיתקעו.

יכול להיות שמשהו בחוטים לא מחובר טוב או בדרייבר או שעבר זמנו?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא ממש ישן ובטח אין אחריות. לא חשבתי שזו בעיה של העינית או של הצורב עצמו כי זה קרה פתאום ולא תוקע את המחשב אלא מאיט אותו מאוד. סרט או שיר רואים ושומעים כמעט בהילוך איטי ולוקח לו שעה לצרוב למרות שהמהירות מופיעה כX18

יכול להיות שזה בחיבורים או התנגשויות חומרה או תוכנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צורב הינו התקן Plug&Play, מה שאומר בעברית לחבר ולהפעיל. לגבי השאלה שלך זה לא יכול להיות החיבורים, כי כאשר צורב לא מחובר הוא לא עובד וכאשר הוא כן מחובר הוא כן עובד, אין באמצע. לגבי התנגשויות של חומרה או תוכנה מעולם לא שמעתי על מקרה כזה שנוגע לצורב ואני לא מאמין שזה הגיוני. הייתי ממליץ לך לנקות את הכונן כפי שאמרתי עם דיסק ניקוי ולבדוק אם הבעיה נפתרה. בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכולה להיות בעיה בצורב - זה שאתה צורב אל '18X' לא אומר שהוא באמת מעביר מידע במהירות הזאת

יכלה להיות בעיה במערכת הפעלה - מה קורה אם אתה מפעיל אותו במערכת הפעלה או מחשב אחרים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...