סרטון מוכיח שחנין זועבי ידעה שפעילי המשט הטורקי לעזה חמושים - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סרטון מוכיח שחנין זועבי ידעה שפעילי המשט הטורקי לעזה חמושים

david11

Recommended Posts

http://glz.co.il/NewsArticle.aspx?NewsId=67147

היא ידעה שיש אלימים עם אלות והיא ראתה שחוטפים חיילים , הטענה שלה שהיא לא ראתה כלום היא שקר .

עריכה :

[הסירטון עלה , תשימו לב טוב היא מצולמת בשלוש סצינות ( בשניה היא מסיטה את המצלמה מימנה כי היא לא רוצה שיצלמו אותה איתם , היא עומדת במדרגות תחתיהם ומסתכלת איך הם נערכים יש גם את הצילומים של הדם על הריצפה , בצילום הראשון היא בכלל על הסיפון העליון כאשר הם מתכוננים בסצינה השלישית היא בכלל "מתרגמת" שהפצועים לא רוצים להתפנות )

עכשיו היא משתוללת בגלי צה"ל אצל רזי ברקאי , היא טוענת שמה שמצולם זה הסתה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ציניות]

אני בשוק!

ממש מפתיע שאחרי שמאשימים מספר ח"כ ערבים במגעים עם סוכנים זרים,

נסיעות לא מאושרות למדינות אויב ואפילו מתן מידע לארגוני טרור ומדינות זרות,

שנגיע למצב כזה...

[/ציניות]

אין לי בעיה עם ערביי באופן עקרוני (עם רובם הגדול). אבל נבחרי הציבור שלהם

וחלק מ"נכבדיהם" (השייח' ראאד סאלח למשל) היו מועמדים מול כיתת יורים במדינה אחרת, ובצדק רב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ynet הוא לא עיתון אובייקטיבי בכלל ( למעשה לא נותרה בארץ ואולי גם בעולם אולי למעט האתר של יואב יצחק עיתונות אובייקטיבית ) הוא נגד הממשלה בראשות ביבי - נקודה . כמו כן סוגרים את האתר ביפ בגלל הזהות של ביפ עם היום . זה בנושא הזה .

לנושא זועבי , אני חושב שאתם טועים , הוגשו כבר מספר תלונות היום ואחת מהתלונות ע"י יו"ר הכנסת , אני מקווה שכבר עכשיו יביאו את מורת הרוח של ניבחרי הציבור בנושא זועבי קרי יתכן שיביאו אותה לידיי משפט ו / או לגרושה מהכנסת לפחות , הפעילות שלה גובלת ללא ספק בפעילות אנטי ישראלית ובבגידה ולו בעצם נוכחותה במקום , הסירטון מוכיח שהיא הייתה בינהם לחלוטין והיסתירה מידע שפגע באופן ישיר בישראל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העיתונות הכתובה והמצולמת (טלויזיה) בישראל הולכת במהירות לכיוונים מדאיגים. כבר עכשיו לדעתי, במקרים רבים, ניתן לקבל יותר אמינות בדיווח בערוצים ערביים בינלאומיים מאשר בטלויזיה הישראלית.

זה מתחיל מהתעלמות בוטה מפרשיות רבות, ומנושאים חשובים. ממשיך בהדגשת התפל על העיקר. ומסיים ביצירת פרשיות בלי ולוודא עובדות ("מכתב ארד") ובנקיטת עמדה בלי בושה. (קמפיין גלעד שליט במעריב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידועה ,מה גם שאני זוכר שביום המשט היא נתנה רעיון לערוץ 2 ,בו היא אמרה שהיא ביקשה מהחיילים לתת טיפול לנפגעים והיא אמרה שהחיילים לא שמו עלייה ,ובווידאו אפשר לראות במפורש שהיא מתווכחת עם החיילים שלא יורידו את הפצועים ויתנו להם טיפול (כאילו זה הורג אותי ,היא אשקרה הצליחה לגרום לחייל שלנו להיתווכח איתה על זה שהוא חייב לטפל במחבל ).

כל זה רק מראה על הדו פרצופיות של היצור הזה זועבי .

באם ועדת טירקל תמצא את המשט כפעולה טרוריסטית נגד מדינת יהיו צריכות להיות לזה השלכות גם על זועבי , (דבר שכמובן לא יקרה )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו ילדה קטנה... מדהים.

"גברת צריך לפנות את הפצועים לבית חולים"

"הם לא רוצים"

"זו לא החלטה שלהם. צריך לפנות את הספינה - הפצועים מפונים לבית חולים"

"... הם לא רוצים."

"מה את רוצה? שהם ימותו? צריך לפנות אותם לבית החולים!"

" אבל הם לא רוצים :( "

:kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...