מה דעתכם על Compaq Presario CQ61 ? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה דעתכם על Compaq Presario CQ61 ?

Lishay

Recommended Posts

שלום, כבר הרבה זמן שאני מחפש לקנות בעיקר לצורכי לימודים בתקציב של כ- 3000 עד 3500 לכל היותר.

עברתי על כמה מחשבים, ולבסוף מצאתי את המחשב הזה שמוצא חן בעיני, Compaq Presario CQ61

יש לו כמה גרסאות, אותו דגם רק שינוי במפרט אבל מה אתם אומרים על המחשב עצמו, על Compaq, על הסדרה Presario ?

אני אשמח לשמוע חוות דעת לפני שאני קונה, ועוד משהו, האם שווה להוסיף כסף בשביל להרחיב את האחריות ל- 3 שנים?

אני מניח שרובכם תגידו כן אבל מצד שני זה עולה עוד כסף, סכום לא מבוטל יחסית, אז האם בכל זאת זה שווה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז.. מצד אחד ממה שאני מבין, הוא מעולה וזהו, מצד שני קצת לא הבנתי אותך..

שורה תחתונה, אין משהו עדיף במחיר של 3000 ~ ?

לקנות?

מה לגבי שדרוג האחריות?

מה דעתך על החברה Compaq ? (שאם אני מבין נכון זו חברת בת של )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ראיתי שמישהו התבאס מזה שהוא קנה.

בסה"כ מחשב נחמד ביותר ואתה לא תמצא מבחינת "אריזה" משהו שעובר אותו באיכות בצורה מיוחדת במחירים האלה.

אם המפרט מתאים לך, גם במחינת משקל וגודל [מומלץ לראות בעיניים ולהרגיש] אין שום סיבה לא ללכת עליו בלב שלם.

מבחינת שדרוג אחריות זה תמיד דבר מומלץ...את השיקול הכספי אתה צריך לעשות, אבל כדאי גם לראות מספר סיפורים על אנשים שלא עשו ונדפקו חזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ראיתי שמישהו התבאס מזה שהוא קנה.

בסה"כ מחשב נחמד ביותר ואתה לא תמצא מבחינת "אריזה" משהו שעובר אותו באיכות בצורה מיוחדת במחירים האלה.

אם המפרט מתאים לך, גם במחינת משקל וגודל [מומלץ לראות בעיניים ולהרגיש] אין שום סיבה לא ללכת עליו בלב שלם.

מבחינת שדרוג אחריות זה תמיד דבר מומלץ...את השיקול הכספי אתה צריך לעשות, אבל כדאי גם לראות מספר סיפורים על אנשים שלא עשו ונדפקו חזק.

מצד שני ראיתי הרבה סיפורים על שירות הלקוחות אם אני אקרא לזה ככה הלקוי של , וזה חשוב אם אני עושה שדרוג אחריות, הרבה אומרים ש חארות בקטע הזה, אז זה גם שיקול לגבי האחריות ולגבי המחשב

מצד שלישי על כל חברה אנשים יגידו משהו, אני לא חושב שיש הבדל מהותי בין חברה לחברה, בסה"כ הם תמיד דופקים את האנשים הקטנים, אותנו.

וזה גם מחוץ לעסקי המחשבים, אז הכל כבר מבלבל...

אני רואה שאתה מבין (או שלא ???) אבל אם כן אשמח אם תעזור לי בנוגע לעוד שאלות.

האם כדי לשדרג את הסוללה? כרגע זה מגיע 6 תאים, ראיתי של 9 ושל 12, וזה גם תוספת מחיר כמובן,

אבל שמעתי גם שאם משדרגים סוללה אז היא גדולה יותר ואז המחשב יש לו מין בליטה למטה, זה משמעותי? כדי?

כי כל היופי זה שהמחשב דק והכל, לא בא לי על הבליטת האלו שמזכירות לי מהמאה ה 11.

ועוד דבר, כל המחשבים הניידים האלו או זה בפרט, הם לא עושים יותר מידי רעש נכון?

אני הולך להשתמש בזה בכיתה ויש רגעים (נדירים ביותר) שיש שקט מוחלט, לא בא לי שישמעו את זה פתאום רועש :-\

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער לא התעסקתי עם השירות לקוחות של חכה שעוד אנשים יגיבו.

אם אתה יושב בכיתה אני לא רואה צורך לשדרג סוללה, שב ליד שקע.

בעניין הרעש כל עוד המחשב לא מתאמץ ומתחמם יותר מדי הוא לא מפריע, זה לא רעש מציק אלא רטט עמום כזה שבגלל שהוא רצוף אפחד לא מתייחס אליו.

בכל מקרה אני ישבתי ליד מחשבים CQ61 רק כמה שעות ובהפסקות, עדיף שתראה אותו בעצמך וגם תחכה שאנשים יגיבו פה שיש להם את המחשב כבר הרבה זמן אחרי הכל זה מחשב מאוד נפוץ.

אה נזכרתי בחבר שלי שיש לו את המחשב הזה [לא מבחינת מפרט כמובן] וזרקו עליו ספר ועף לו כפתור מהמקלדת.

יום אחרי הגיעו ולקחו ממנו ואחרי שלושה ימים אם אני לא טועה הוא חזר שלם בלי תשלום עד הבית.

אני חושב שזה נחשב שירות די טוב.

לילה טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד שני ראיתי הרבה סיפורים על שירות הלקוחות אם אני אקרא לזה ככה הלקוי של , וזה חשוב אם אני עושה שדרוג אחריות, הרבה אומרים ש חארות בקטע הזה, אז זה גם שיקול לגבי האחריות ולגבי המחשב

מצד שלישי על כל חברה אנשים יגידו משהו, אני לא חושב שיש הבדל מהותי בין חברה לחברה, בסה"כ הם תמיד דופקים את האנשים הקטנים, אותנו.

וזה גם מחוץ לעסקי המחשבים, אז הכל כבר מבלבל...

אני רואה שאתה מבין (או שלא ???) אבל אם כן אשמח אם תעזור לי בנוגע לעוד שאלות.

האם כדי לשדרג את הסוללה? כרגע זה מגיע 6 תאים, ראיתי של 9 ושל 12, וזה גם תוספת מחיר כמובן,

אבל שמעתי גם שאם משדרגים סוללה אז היא גדולה יותר ואז המחשב יש לו מין בליטה למטה, זה משמעותי? כדי?

כי כל היופי זה שהמחשב דק והכל, לא בא לי על הבליטת האלו שמזכירות לי מהמאה ה 11.

ועוד דבר, כל המחשבים הניידים האלו או זה בפרט, הם לא עושים יותר מידי רעש נכון?

אני הולך להשתמש בזה בכיתה ויש רגעים (נדירים ביותר) שיש שקט מוחלט, לא בא לי שישמעו את זה פתאום רועש :-\

תודה מראש

דווקא יש להם אחלה שירות לקוחות לחבר שלי הייתה בעיה במחשב שלו מאותו דגם והם שלחו שליח והחליפו לו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את הדגם 430EJ

מחשב מעולה ביחס למחיר שלו בזמנו עלה לי 3300 מגיע עם WIN7 והכל תוכנות של HP

לא יודע בקיצור יחס מחיר לתמורה מעולה עשיתי סקר דיי נרחב וראיתי מותגים כמו וIBM עם חומרה יותר חלשה

במחירים של 3700-4200

בסך הכל הבנתי שהכל מיוצר על ידי והם מדפיסים על המוצר Compaq כדי למכור אותו יותר בזול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...