צעקתם תחבורה ציבורית? אפילו לדבר הזה אין סיכוי ב-כ-ל-ל! - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צעקתם תחבורה ציבורית? אפילו לדבר הזה אין סיכוי ב-כ-ל-ל!

Born2Kill

Recommended Posts

אני מוצא מלא נהגים שמעשנים סיגריה ושותים קפה או בהקשר של הנהגות - מתאפרות... אז מצידי נוחות/לא נוחות לא תופס פה' date=' כי המכונית אצל הישראלים יותר נועדה לנוחות "מוגזמת" אם אפשר לכנות את זה כך.

[b']אז יש ישראלים שעושים במכונית דברים שלא אמורים לעשות. אתה כל הזמן מתבכיין שלא נכליל רוכבי דו"ג, ועכשיו אתה מכליל את כל נהגי המכוניות. ההיגיון שלך פגום.

נ.ב- במכונית שלי יש מחזיק שתיה. אין שום סיבה שאני לא אשים שם פחות, וברמזור ארים אותה לקחת שלוק או שנים.

חוץ מזה, יש לי בעיות גב (כיפוזיס - עקפת קלה, לא משהו קריטי אבל עדיין) ואני משתמש בדו-גלגלי כבר שנתיים מלאות.

זה רק אומר שאתה טמבל שמחמיר את הבעיה שלו עוד יותר, להשתמש בהיגיון של "אם אני יכול כולם יכולים" זה טיפשי מהיסוד.

ושוב, עניין התחבורה הציבורית היעילה לא עובדת כאן בישראל, ובכלל, לא אוהב להסתמך על אחרים בעניין נהיגה.

אז רגע, אחרי שהצגנו לך הוכחה שיש מקומות בהם אכן מתפתחת יעילה, בניגוד לטענות שלך שלא יהיהי קיים דבר כזה, אתה בוחר פשוט להתעלם מהקיום של זה?

להסתמך על אחרים בנהיגה או לא- בעיה שלך. אל תחליט שאחרים רוצים מה שאתה רוצה.

לגבי "הרעש" של הדו-גלגלי זה כבר יותר קשור לישראליות שלנו, ופחות לדו-גלגלי, יש מספיק קטנועים שנעימים לאוזן ובקרוב תשיק עופר אבניר את הקטנוע ההיברידי הראשון.

תראה לי כמה אנשים יעברו לאותו קטנוע היברידי. זה כ"כ לא פשערשע, לא שווה.

רוצה לדעת את צריכת הדלק שלה?

תעשה חיפוש בגוגל: "Piaggio Hybrid" ותקרא עליו, אתה תבין שהוא יתחיל מהפכה חדשה בעולם הדו-גלגלי.

לא מהפיכה ולא נעליים, הוא קיים בגרסאות לא היברידיות כבר הרבה זמן. זה אכן כלי בטיחותי פי 5 מאופנוע/קטנוע רגיל, נוח בהרבה, בעל צריכת דלק טובה והכל- אבל המחיר שלו הוא כמעט כמו של מכונית מיני.

ואם הביטוח יהיה זול, אז בכלל זה יהיה טוב.

תקלוט- אתה בוחר לשים את עצמך על כלי שהסיכון בו גבוה יותר, בלי שום קשר אם זה יהיה באשמתך או לא, אתה צריך לשלם יותר ביטוח. נקודה.

אין ספק שדו-גלגלי אינו מתאים לכולם, אך הוא יכול להתאים להרבה.

כמו לאנשי הייטק שלוקחים איתם מזדומטית ("מזדה-אוטומטית" קיצור שאופנוענים המציאו :lol:) עם נפח אדיר ולא עושים בה כלל וכלל שימוש ותופסים את המעט מקום שיש בתל אביב.

ליישם למשל בתל אביב דו-גלגלי לאנשי הייטק צעירים יכול להיות מעולה!

מעולה בשביל אנשי הייטק צעירים שגרים בתוך ת"א, ואין להם משפחה או בנות זוג. רוצה לדעת מה אחוז עובדי ההייטק שנמצאים במצב כזה?

בנוסף, קיימת סוגיית המטען.

אני למשל כל מספר ימים צריך לקחת איתי איזשהו מחשב במשקל 15 קילו ויותר ומדי פעם ארגזים בגדלים שונים, עד לאורך של 1.2 מטר.

מן הסתם לא כולם כמוני וצריכים כל כמה ימים לסחוב דברים כאלו, אבל תא מטען נמצא בשימוש אצל כולם, ללא יוצא מהכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ועכשיו אני כבר תוהה מהי אותה נקודה בכלל. האם אתה טוען שעדיף להרחיק את מי שיש לו יותר סיכוי להפגע, במקום חלילה ללמד את האנשים לנהוג כמו שצריך? אז מה שרוב ההרוגים בכבישים (במספרים מוחלטים, לא באופן יחסי) הם נהגי רכבים פרטיים והולכי רגל שנפגעו ע"י רכבים שכאלה... אם ללמוד על מצב תאונות הדרכים בארץ רק מההודעות שלך, די קל לפספס את זה שמדי שנה מאות נהרגים ועשרות אלפים נפצעים בכבישים גם אם לא לספור בכלל את התאונות שמעורבים בהם אופנועים וקטנועים. האם יש לך הצעה קונסטרוקטיבית כלשהי לפתרון הבעיה הזו? לא נראה לי. במקום זאת, אתה קורא לבצע טיפול סימפטומלי בדמות הרחקת הדו"ג. ברכותי - חסכת 10% מההרוגים בכבישים (נניח, שכן לא ברור האם תוספת הרכבים על הכביש במיוחד באזורים צפופים לא תבטל לחלוטין את ההישג הזה). שאר ה90% הם בסדר מבחינתך, נכון?

יותר קל להשתמש בקונדום מאשר לרפא מחלת מין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תהייה גבר' date=' אתה יוצא פה נקבה.

אני רכבתי בגשם ולא התלוננתי, אני עושה כל יום פ"ת - ירושלים ולא מתלונן.

ואל תגידו שהקטנועים לא נוחים כי הם מספיק נוחים להיום, היי אנחנו ב-2010, קטנועים זה לא כמו שהיו פעם.

[/quote']

אבל למה אתה כוסית? למה אתה נוסע בציר ירושלים-פ"ת?!

תהיה גבר, תרוץ את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר קל להשתמש בקונדום מאשר לרפא מחלת מין.

אלא שקונדום מונע בסבירות מאוד גבוהה הדבקות במחלת מין, ואילו המנעות מרכיבה על אופנוע תמנע (אולי) 10% מההרוגים והפצועים קשה בתאונות דרכים, אז איפה כאן האנלוגיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא יש לי ערך לחיי אדם. לך, משום מה, יש יותר ערך לחיי האופנוענים מלשאר 90% ההרוגים...

חוץ מזה, מה הקשר? איפה האנלוגיה בין משהו שפותר 99% מבעיה מסויימת לבין משהו אחר שפותר רק 10% מבעיה אחרת?

דמגוגיה היא דווקא כן מילה גסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואז, כשתוריד איזה אופנוען בגלל שזה מה שאתה עושה תוך כדי נהיגה במקום להתרכז בנהיגה (כשהסנדוויץ ינזל לך על המכנסיים ותסתכל למטה, כשהשיר ברדיו יעודד אותך לתופף על ההגה במקום להחזיק אותו כמו שצריך...), יבוא מר קיוביקל, יגיד כמה שאופנועים זה כלי מסוכן ויצקצק בלשונו.

1. הסנדוויץ' שלי לא מכיר נוזלים, אלא טחינה גולמית(שהיא מאוד סמיכה), לחם מלא ומוצקים נוספים שלא מתפוררים.

במידה ואכן קרה שנפל לי, אני מתעלם מזה ומנקה רק אחרי שהגעתי ליעד.

2. עכשיו גם אסור לי לתופף על ההגה? מה אני, רובוט?

3. בני אדם הם לא .

4. הקטנועיסטים בעצמם לא צדיקים גדולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר קל להקטין את המספר ההרוגים על ידי הורדת דו"ג מהכביש מאשר לעשות חינוך מחדש ל-7 מיליון אזרחים.

ברור שזה יותר "קל". זו בדיוק הבעיה - מחפשים את הפתרון הקל גם אם הוא פותר רק עשירית מהבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...