צעקתם תחבורה ציבורית? אפילו לדבר הזה אין סיכוי ב-כ-ל-ל! - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צעקתם תחבורה ציבורית? אפילו לדבר הזה אין סיכוי ב-כ-ל-ל!

Born2Kill

Recommended Posts

יאללה מספיק לרדת על דו"ג :pissed:, כל אמצעי התחבורה הם בסדר המינון הוא הבעיה.

יש כל כך הרבה בעיות שלא מטפלים בהם שכל צורה של מהר מנקודה אחת לשנייה היא בגדר התאבדות או לפחות תיסכול אז זה ממש לא

משנה איך מגיעים.

נסיתם פעם לנסוע בלילה בכבישים הריקים בלי הרבה מכונית, כשנגיעה למצב הזה יהיה טוב :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם לדעתך העובדה שבני אנוש נרטבים כשיורד עליהם גשם, והעובדה שבני אנוש מזיעים מעל טמפ' ואחוז לחות מסויימים, והעובדה ששיער אנושי מאבד את העיצוב שלו ונראה כמו אחרי הפצצה (אלא אם יש לך תספורת קצוצה) כששמים עליו קסדה....

אם לדעתך כל העובדות האלה הן לא עובדות (אז מה זה? דעה אישית שלי?) - אז סע לשלום, המפתחות של הקטנוע בפנים.

אחד מעדיף לרוץ על הליכון בבית או בחדר כושר, כדי לא להפרד מהמזגן ואולי גם לראות על הדרך. אחר מעדיף לצאת לרוץ בחוץ גם בחום של אוגוסט, כדי לא להרגיש כמו אדיוט מזה שהוא רץ במקום. רוב האנשים "מסכימים" עם אחת העמדות ו"אינם מסכימים" עם השניה. עבור מר קיוביקל, אחד מהם "צודק" והשני "אדיוט".

רוב העובדות שרשמת הן אכן בגדר "עובדות" (למעט עניין ההזעה - אפילו ב40-50 קמ"ש כבר אין את הבעיה הזו, ואני עוד בד"כ מזיע המון), אבל מה שמשנה זה ההתיחסות של האדם אליהן. עבור אחד טיפת זיעה היא "עינוי", עבור אחר זה טבעי. אני אישית גם ממש לא סובל מגשם. באותה מידה הייתי יכול להגיד שלחפש חניה בת"א זה עינוי בלתי נסבל ואני לא מבין איך בעלי רכבים חיים עם זה - אבל אני בהבדל ממך מבין שזו דעה* ולא בהכרח כולם חייבים להסכים עמה, זאת למרות שהמחסור במקומות החנייה בת"א הוא עובדה.

* האמור מתייחס כמובן ל"דעות" של בני תמותה רגילים ולא אלה של מר קיוביקל, המהווים עובדות אוניברסליות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית צחקתי כשהשכן האופנוען שלי הלך לקנות פלאפון חדש כי שלו נהרס בגשם בזמן רכיבה על האופנוע.

עזוב, יש לדו"ג יותר מדי חסרונות בכדי שיהיו תחליף ראוי למכוניות. נכון, עדיף לכולנו עם מכוניות מיני בכבישים, אבל אתה לא יכול להכריח אנשים לקנות רק מיני.

אני בעד לעודד תחבורה אווירית (הליקופטרים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב העובדות שרשמת הן אכן בגדר "עובדות", אבל מה שמשנה זה ההתיחסות של האדם אליהן.

כלומר מה שאתה טוען זה שלאנשים לא אכפת להיות זמן רב תחת גשם זלעפות, ולכן ההעדפה שלהם לנהוג ברכב עם גג לעומת דו-גלגלי שגורם להם לסיים את הנסיעה כאילו שמישהו הפיל אותם עם הבגדים לתוך בריכה - זו העדפה שנובעת מטיפשות לשמה בגלל שהם "מתייחסים" ל"עובדה" הזאת בגישה גרועה...

אתה צודק, צריך לקבל הכל בגישה חיובית! היי, חסכת מקלחת! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית צחקתי כשהשכן האופנוען שלי הלך לקנות פלאפון חדש כי שלו נהרס בגשם בזמן רכיבה על האופנוע.

עזוב, יש לדו"ג יותר מדי חסרונות בכדי שיהיו תחליף ראוי למכוניות. נכון, עדיף לכולנו עם מכוניות מיני בכבישים, אבל אתה לא יכול להכריח אנשים לקנות רק מיני.

אני בעד לעודד תחבורה אווירית (הליקופטרים).

לגברים בלבד, כן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלומר מה שאתה טוען זה שלאנשים לא אכפת להיות זמן רב תחת גשם זלעפות, ולכן ההעדפה שלהם לנהוג ברכב עם גג לעומת דו-גלגלי שגורם להם לסיים את הנסיעה כאילו שמישהו הפיל אותם עם הבגדים לתוך בריכה - זו העדפה שנובעת מטיפשות לשמה בגלל שהם "מתייחסים" ל"עובדה" הזאת בגישה גרועה...

לא. אני אומר שלכל אחד יש זכות להתייחס לעובדה לפיה ברכיבה תחת גשם נרטבים איך שבא לו. עבורך זה משהו בלתי נסבל, ואני דווקא מבין אותך מצויין. עבורי לא. זה הכל. ראיית העדפה אישית כ"טפשות לשמה" זה משהו שמאפיין דווקא אותך לאור דבריך בדיון הזה, לא אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להבדיל בין קטנוע לאופנוע. אופנוע זה נטו פוזה, ומי שיגיד שלא משקר. כל אחד עם רישיון מעל 500 סמק

קונה לי CBR600 + חליפה שחורה וחושב שהוא מינימום אופנובר ממאדים, כאילו מישהו שם עליו זין ברמזור. שלא נדבר על אלה

בגילאי 16-17 ועדיין חושבים שהרעש של המכחסת דשא של ה-DT המצ'וקמק שלהם זה מגניב.

בקשר לקטנוע, יותר מדי חסרונות שפשוט לא מצדיקים את היתרונות הבודדים שלו.

נוחות - לא נוח בעליל, במיוחד לא לנסיעות ארוכות. התחת נהפך לג'לי והידיים מתעייפות. העסק מסתבך כשצריך להסיע עוד בן אדם (רק עוד 1, כי זה עדיין קטנוע)

מזג אוויר - אתה הופך את עצמך קורבן של הטבע. גשם- אכלת אותה. חמסין- אכלת אותה. הקטע עם הרוח זה באמת בולשיט,

כל הרוח שבעולם לא תעזור לך להתחמק מה100% אחוזי לחות של המרכז בקיץ. למה אני צריך להרוס את הבגדים היקרים שלי?

קסדה - מכשיר העינויים של המאה ה-21. פעולה פשוטה כמו גירוד הראש באמצע נסיעה באוטו הופכת למשימה בהישרדות בקטנוע.

ואם אני בדרכי לאירוע חברתי וחשוב לי שכשאני אוריד את הקסדה השיער שלי לא יראה כאילו עכשיו קמתי בבוקר וברצוני לעצב אותו?

שלא נדבר על בת זוגתי שצריכה לוותר על הפן המהמם שלה, לא תודה.

תוחלת חיים - חד משמעי. כל נגיעה קטנה עם יכולה להרוג או לפצוע קשה מאוד.

זיהום אוויר- right, אני בטוח שזה השיקול העיקרי של כל אחד שבא לקנות קטנוע.

היתרונות היחידים לקטנוע זה הימנעות מפקקים ע"י זיגזוג, פעולה מסוכנת כשלעצמה, וקלות במציאת חנייה.

אבל בשביל אלה לא שווה להפוך את חווית הנסיעה לסיוט.

רואים שגדלת על כפית של זהב, אתה כל כך מסגיר את עצמך בכיוון הזה.

וואלה?

בוא נראה שוב איך הדיון הזה נפתח:

::)

אתה כל כך סנוב זה לא יאומן.

עוד מעט תגיד לי שבחיים שלך לא נגעת ב-M16 בטענה שזה "לא נוח על הכתף".

תהייה גבר, אתה יוצא פה נקבה.

אני רכבתי בגשם ולא התלוננתי, אני עושה כל יום פ"ת - ירושלים ולא מתלונן.

ואל תגידו שהקטנועים לא נוחים כי הם מספיק נוחים להיום, היי אנחנו ב-2010, קטנועים זה לא כמו שהיו פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זה אומר שצריך "להיות גבר" ולוותר על האפשרות להגיע ליעד שלך לא רטוב? איזו מין טענה מפגרת זו?

דו"ג לא מהווה תחליף לרכב, לצערי. הוא מתאים להרבה מאוד מטרות, אבל מספר המטרות שהוא לא מתאים להן גדול יותר.

מי שגר בחיפה והאיזור לדוגמה ועובד בת"א (ויש המונים של אנשים כאלו, עזוב חיפה ת"א, אני מדבר בעצם על כל מצב של עבודה מרוחקת) לא יכולים לעבור לדו"ג, לדוגמה. בנאדם לא יכול בכל התקופה שבין אמצע יוני לאמצע ספטמבר להגיע לעבודה ספוג זיעה, מסריח, ועם מצב שיער שמזכיר את דיוויד בואי בתקופת stardust.

אנשים שצריכים לדבר הרבה תוך כדי נסיעה או להיות זמינים רציף בסלולרי לא יכולים לעבור לדו"ג. אוזניה בקסדה זה לא תחליף לדיבורית, ודיבור בסלולרי על דו"ג מסוכן פי כמה מבמכונית (לא כי הנזק שיגרם לך גדול יותר במקרה של תאונה, אלא כי דו"ג דורש פי 2 ריכוז בתפעול ובנהיגה)

אנשים שעושים נסיעות ארוכות, ובעיקר אנשים גבוהים יותר, לא יכולים להסתמך על דו"ג. זה רוצח את הגב, לעומת מכונית, שגם במכונית שנת 95 הכי מצ'וקמקת שתמצא יש מושב שתומך בצורה לפחות בסיסית בגב.

יש עוד מליון דוגמאות, נתתי פה רק כמה. תבין שדו גלגלי הוא לא פתרון פלא, וגם אם תעביר חצי מהנהגים בישראל לדו"ג- הפקקים לא יפתרו, הרחובות לא יתפנו, מה שכן יהיה פה זה הרבה יותר רעש, הרבה יותר פוזיסטים, הרבה יותר פשערשע וקסדות רוצכוטטט, והרבה פחות שפוי על הכביש (לא שהמצב עכשיו טוב במיוחד, אבל עדיין)

הצורה היחידה להעביר מאסות של אנשים ממקום למקום בלי לפקוק את המדינה היא יעילה, ותשתיות מתוכננות היטב. אין לך דרך אחרת.

כל העולם המערבי מסתמך על האמצעי הזה, בישראל רק עכשיו התחיל לרדת האסימון, בצפון זה מתקדם יותר מהר מבמרכז, לדעתי פשוט תחכה שנתיים ותקפוץ לביקור בחיפה, אחרי שפרויקט הכפלת קוי הרכבת/פרויקט המטרונית/פרויקט מנהרות הכרמל כולם יהיו אחרי סיום, נראה אם העיר תהיה פקוקה בלי סוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תהייה גבר, אתה יוצא פה נקבה.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תהייה גבר' date=' אתה יוצא פה נקבה.

ואל תגידו שהקטנועים לא נוחים כי הם מספיק נוחים להיום, היי אנחנו ב-2010, קטנועים זה לא כמו שהיו פעם.

[/quote']

בזמן שאתה חייל בצבא, נוחות היא הדבר האחרון שאליו אתה מצפה. ואתה עושה כמעט הכל בלית ברירה.

שאתה אזרח, הדרישות שלך קצת עולות.

כך שהטענה הזו מאוד תמוהה ולא ממש תואמת את המציאות.

אתה אוהב אופנועים ואין לך בעיות עם זה? - סבבה לך. אתה לא צריך לשכנע את כל העולם ואחותו, שזה כלי התחבורה הכי יעיל בעבור כולם. אם הייתי קונה אופנוע/קטנוע. הייתי משתמש בו אך ורק לנסיעות בתוך העיר ולא מעז לצאת איתו לכבישים בינעירוניים/מהירים.

(כלי התחבורה הכי יעיל שקיים כרגע הוא אופניים, אבל זה לא נושא הדיון)

מצד שני, לא צריך לשכנע את כולם שמכונית היא הכלי תחבורה הכי יעיל לכולם... שכל אחד יעשה מה שהוא רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...