צעקתם תחבורה ציבורית? אפילו לדבר הזה אין סיכוי ב-כ-ל-ל! - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צעקתם תחבורה ציבורית? אפילו לדבר הזה אין סיכוי ב-כ-ל-ל!

Born2Kill

Recommended Posts

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ו"חסר כל יכולת לנהל דיון מכובד בלי להגרר למתן 'ציונים' חביבים לכל דבר הקשור לזה שמולך, גם אם אין כל קשר בינם לבין המציאות או לנושא הדיון" זו הגדרה מצויינת בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תהיה אתה מציאותי, צא כבר מהסרט הדפוק שאתה חיי בו ותבין שהקטנוע המסריח שלך אולי מתאים לך אבל לא מתאים לכלל האוכלוסיה.

אני חושב שאתה טועה.

אולי לא מתאים לכלל האוכלוסיה, אבל כן מתאים לאחוז גדול מהאוכלוסיה

וחוסך המון המון מקום בכביש וכמובן שפחות זיהום אוויר

מה ההגיון שאדם שנוסע לבד ברכב מנהלים ארוך ורחב יתפוס כ"כ הרבה מקום בכביש?

לגבי הקטנוע המסריח שלו- יש כאלה שאוהבים את הריח של העשן של מנוע 2 פעימות

אני אישית מעדיף ריח של מנוע 4 פעימות :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ההגיון שאדם שנוסע לבד ברכב מנהלים ארוך ורחב יתפוס כ"כ הרבה מקום בכביש?

נוחות, מזגן, העובדה שאין לך קסדה על הראש, העובדה שלא יורד עליך גשם, העובדה שאתה יכול לשמוע רדיו במהלך הנסיעה, העובדה שאם מכונית תפגע בך זה יעלה לך כמה מאות שקלים השתתפות עצמית, לעומת כמה אלפי שקלים של מצבה וטקס הלוויה... להמשיך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם התפרץ לי בניצב לכביש כשנסעתי על 50 על אופנוע. ניסיתי לעקוף אותו, לא הצלחתי כי הוא המשיך להתקדם למרכז הכביש ובסוף הוא פגע בי בצד והעיף אותי. הנזק? שריטה אחת וגם היא לא רצינית. אם הייתי נוסע באוטו, לא הייתי מצליח לזוז בכלל הצידה והייתי נכנס לתוך דלת הנהג, וזה כנראה היה מאוד כואב לסתומה שנהגה באותו .

אני מסכים מראש עם הטענה שזו דוגמה פרטית, אבל אני יכול לטעון אותו דבר לגבי כל דוגמה נגדית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נוחות, מזגן, העובדה שאין לך קסדה על הראש, העובדה שלא יורד עליך גשם, העובדה שאתה יכול לשמוע רדיו במהלך הנסיעה, העובדה שאם מכונית תפגע בך זה יעלה לך כמה מאות שקלים השתתפות עצמית, לעומת כמה אלפי שקלים של מצבה וטקס הלוויה... להמשיך?

נוחות? היום הקטנועים מספיק נוחים. ונוחות זה בשביל כוסיות.

מזגן? אוויר פתוח לא מספיק?

קסדה? ממש לא קשה להתרגל אליה.

גשם? הדבר הכי דבילי שיכולת להזכיר.... מה שהולך בישראל אפשר לקרוא לו "גשם"? אתה מדבר כאילו זה רוסיה.

הלוויה? אתה מאלה שחושבים על התחת שלהם? חשבת אולי על גודל האסון שיכול לקרות אם אתה פוגע במשפחה עם ילדים וכו'...?

בו נלך בדרך שלך, שכל אחד מתחת לבית יהיה לו משאית כי זה הכי בטוח. :screwy: :screwy:

כשאתה תעשה תאונה בטעות ותמצא אשם אתה תפקח את העיניים ואתה תבין את גודל האסון שעשית.

אתה פתטי ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקודם התלוננתי על זה שאתה נגרר לקללות. עכשיו אני בקושי מצליח להתאפק מלעשות את אותו הדבר...

מקרה פרטי כהוכחה לטענה (שזה מה שמוסבר בלינק שלך) הוא אכן טמטום. מקרי פרטי נגדי, כסתירה לטענה, במקרה זה הטענה שלך לפיה אופנוע זה בהכרח כלי מסוכן ורכב זה בהכרח כלי בטוח יותר, הוא כלי הגיוני קביל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון. בגלל זה ביטוח על אופנוע כלכך זול. כי הם לא מתים מכל שטות.

אחלה דיון יש פה... האחד מתעלם מהעובדה שנהגי דו-גלגלי מסכנים את החיים שלהם הרבה יותר מנהגי פרטי, והשני טוען שנוחות זה "בשביל כוסיות" ושזה בסדר להירטב בגשם בגלל שזה גשם ישראלי ולא גשם רוסי... :lol: על מה נפלתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון. בגלל זה ביטוח על אופנוע כלכך זול. כי הם לא מתים מכל שטות.

http://www.hofesh.org.il/articles/logic/logic-and-fallacies.html#Petitioprincipii

לחילופין,

http://www.hofesh.org.il/articles/logic/logic-and-fallacies.html#circulus

אופנוע זה כלי מסוכן -> צריך שהביטוח יכסה את הסיכון -> ולכן אופנוע זה כלי מסוכן. פשוט גאוני, לא?

ובלי קשר, אולי כדאי שתפנים את זה:

http://www.hofesh.org.il/articles/logic/logic-and-fallacies.html#hominem

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופנוע זה כלי מסוכן -> צריך שהביטוח יכסה את הסיכון -> ולכן אופנוע זה כלי מסוכן. פשוט גאוני, לא?

מה אתה מטומטם או שאתה עושה את עצמך?

טוב אתה צודק. הביטוח של אופנוע הוא גבוה בגלל כשל לוגי, לא חס וחלילה בגלל שהמציאות בשטח היא שזה פשוט עולה יותר בגלל שיש יותר תביעות על סכומים יותר גבוהים (בגלל פגיעות גוף קשות ומוות).

עזוב, אני לא יודע מה יותר גרוע. להתווכח עם דבילים נוהגי דו-גלגלי, להתווכח עם דוסים או להתווכח עם קיר.. ::):s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...