Enermax Liberty 500W and Gigabye P55A-UD3 - דרוש מומחה - עמוד 3 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Enermax Liberty 500W and Gigabye P55A-UD3 - דרוש מומחה

SpidiMan

Recommended Posts

ספקיי seasonic איכותיים ואם הוא מתאים מבחינת הספק הוא יחזיק

זה שהספק מחזיק מערכת מחשב חזקה אחרת אומר שהוא יכול לתת זרם חזק ותקין. זה לא אומר כמה המתחים שלו מדוייקים

יתכן שהספק נותן מתחים שהם קצת מחוץ לתקן - שבשביל המחשב האחר זה מספיק טוב ובשביל המחשב שלך זה לא

יתכן שהספק נותן מתחים שהם בתחומי התקן אבל 'לא באמצע' - המחשב האחר מקבל אותם אבל המחשב שלך רגיש מדיי (יותר רגיש ממה שהוא אמור להיות לפי התקן) ולא רוצה לעבוד

כמו כן יתכן שיש בעיה של מתחים באחד מהחוטים של הבקרה - והם כבל מתח 5VS כבל הפעלה PCON וכבל אישור הפעלה PG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מקבל את מה שאתה אומר לגבי המתחים שהם מחוץ לתקן.

אבל אני לא חושב שיש בעיה במתחים בכבלים האלה. אני מניח שדברים לא היו עובדים אם זה היה ככה (וכפי שרשמתי, הספק נבדק במחשבים אחרים חזקים יותר ופחות), לא?

לדעתך הוא יספיק למערכת כמו שלי?

אני לא רואה בעיה, אבל אתה המומחה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלח לגיגהבייט מייל על העניין הזה,עם גרסת הלוח המדוייק ועם גרסת הספק המיוחד.

נתקלתי בבעיה דומה עם לוחות commando של לפני כמה שנים,הייתה התנגדות לא נכונה על הלוח אם,היה צורך לתלוש נגד מהלוח.

גש למקום שבו רכשת את הלוח ובקש שיחליפו לך אותו ביחידה זהה,יכול להיות שהלוח נקודתית פסיכי,או שמשהו בו לא בסדר.

כמו כן,נסה להדליק אותו עם מברג או משהו,ולא מפסק,אולי המפסק גורם לכל מיני דברים מוזרים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צ'ה צ'ה צ'ה - תודה על העצות, אבל חבל שלא קראת את כל הדיון.

את כל הדברים האלה כבר עשיתי (חוץ מלהוציא נגד - אבל זה רעיון שאני לא אנסה).

הספק נבדק על מחשב אחר - זהה לשלי, אז אם יש בעיה בלוח, אז יש בכולם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...