אנדרואיד - תוכנות מומלצות. - עמוד 35 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנדרואיד - תוכנות מומלצות.

Art Tatum

Recommended Posts

יש את Noom וMiCoach שניהן פועלות על הGPS. כשאתה רץ הן סופרות את הכלוריות, מרחק ומהירות.

בMiCoach יש אפשרות לראות גראפים של המהירות בה רצתה, ואת הגובה בו רצתה. בנוסף אפשר לסנכרן אותה עם האתר של Adidas ולקבוע תוכניות אימונים.

בNoom אתה יכול לספור את הכלוריות שאכלתה ע"י מערכת פשוטה למדי שפשוט אומרת שהאוכל מתחלק לשלושה קבוצות: טוב, בינוני ורע, ולפי הכמות שאכלתה אתה יכול לקבוע כמה כלוריות אכלתה. בנסוף היא מציגה בהודעות תזכורת מתי לרוץ וכמה כלוריות שרפתה. אפשר גם להכניס לה אימונים שלא התבצעו עם הGPS שהם לא רק ריצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 804
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נראה נחמד, אני אשחק איתו קצת. תודה :)

חיסרון בולט שישר שמתי לב - הוא מציג לי את כל ה-contacts במכשיר, כולל אלה שמגיעים מהפייסבוק. זה כמובן לא טוב, אני לא רוצה לראות אותם ביומן טלפונים שלי.. ובניגוד לכמעט כל dialer אחר, פה לא מצאתי אופציה לסנן ולהציג רק מקורות ספציפיים (phone/google/facebook).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואללה נכון. דרך לעקוף את זה יהיה לעשות sync של רק עבור חברים שכבר קיימים אצלך באנשי קשר אבל זה יכול להפריע לחלק מהאנשים, כמו כן יש אפשרות לסנן אנשי קשר ללא מספר טלפון.

יאללה מייל למפתחים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רוצה לעשות כל מיני workarounds שמגבילים אותי במקומות אחרים (למשל: הוספת טלפון של מישהו חדש - אתה רוצה לקשר אותו ליוזר בפייסבוק, אבל אוי - הוא לא מסונכרן בכלל ולא מופיע שם..), מה גם שאני בכלל עובד עם for sense ושם אין אופציה כזאת.

לגבי סינון אנשים ללא מספר טלפון - זה אכן מדלל אותם קצת אבל עדיין לא לגמרי.

----

ולנושא אחר...

מה הדרך הכי קלה ומהירה, שלא דורשת רישום לכל מיני אתרי צד-3 (כי זה מה שמצאתי בחיפוש עצמאי וזה ממש מעצבן אותי) , לגשת לקבצים שנמצאים על הטלפון דרך המחשב, בצורה אלחוטית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

https://market.android.com/details?id=com.funkyfresh.samba

הכי נוח, אני רק עושה enable בטלפון וניגש מהמחשב ל

\\ktopaz-htc

(שזה כמובן ה hostname של המכשיר שלי ברשת)

לא חיברתי את הטלפון שלי בכבל למחשב כבר מעל שנה (למעט למקרי החלפת רום למיניהם)

את המוזיקה שלי אני מעתיק לפלאפון ככה (בשביל לנגן באוטו), בשביל להעתיק מהפלאפון למחשב וכל דבר אחר.

בקיצור זה samba אמיתי כמו בכל נורמלית.

06xQh.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רוצה לעשות כל מיני workarounds שמגבילים אותי במקומות אחרים (למשל: הוספת טלפון של מישהו חדש - אתה רוצה לקשר אותו ליוזר בפייסבוק, אבל אוי - הוא לא מסונכרן בכלל ולא מופיע שם..), מה גם שאני בכלל עובד עם for sense ושם אין אופציה כזאת.

לגבי סינון אנשים ללא מספר טלפון - זה אכן מדלל אותם קצת אבל עדיין לא לגמרי.

----

ולנושא אחר...

מה הדרך הכי קלה ומהירה, שלא דורשת רישום לכל מיני אתרי צד-3 (כי זה מה שמצאתי בחיפוש עצמאי וזה ממש מעצבן אותי) , לגשת לקבצים שנמצאים על הטלפון דרך המחשב, בצורה אלחוטית?

יש גם את wifi file explorer המצוינת עם ממשק webי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...