שאלה בקשר ל Adblock Plus בפיירפוקס - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר ל Adblock Plus בפיירפוקס

Joli

Recommended Posts

המסננים פשום חוסמים/מחביאים פרסומות(פלאש או תמונה או טקסט...) של אתרים תלוי בדפדפן.

למשל IsraelList חוסמים/מחביאים פרסומות באתרים מישראל וEasyList ו-Fanboy's List חוסמים/מחביאים פרסומות לאתרים באנגלית, כל תוסף חוסם/מחביא פרסומות לאתרים מסוימים.

לעוד מידע

http://ubuntu-il.com/wiki/index.php?title=Adblock_Plus

שאלות נפוצות(IsraelList)

* באלו אתרים הרשימה חוסמת פרסומות?

* היא אמורה לחסום פרסומות בכל אתר ישראלי. מאה האתרים הפופולריים בישראל לפי אלקסה נבדקו ונמצאו נקיים מפרסומות.

* איך הרשימה מתעדכנת? כל כמה זמן?

* הרשימה מתעדכנת אוטומטית כל 7 ימים. אתם לא צריכים לעשות כלום - היא תתעדכן לבד.

* כמה משתמשים יש לרשימה?

* כרגע יש כ-1500 הורדות ביום, מה שאומר שיש כ-10 אלף משתמשים.

* האם הרשימה פועלת בגוגל כרום?

* לא ממש. נכון לעכשיו כל חוסמי הפרסומות לדפדפן כרום (Google Chrome) של גוגל לא באמת חוסמים את הפרסומות אלא רק מחביאים אותן, כלומר הפרסומות יטענו למחשב אבל לא יוצגו. בגלל המגבלה הזאת אין אפשרות לחסום פרסומות שבאות לפני ואחרי קטעי וידאו בפלאש וכן גם פרסומות קופצות. גם חלק מהמסננים להסתרת אלמנטים לא עובדים בכרום. לסיכום, הרשימה לא מיועדת לכרום והיא תעבוד בו באופן חלקי בלבד.

* האם ניתן לחסום פרסומות בווידאו שעובד עם Windows Media Player ולא פלאש?

* אי-אפשר לחסום אייטמים ב-WMP בעזרת אדבלוק פלוס מכיוון שהדפדפן לא 'מכיר' אותם, אבל יש פתרונות אחרים. פתרון אפשרי הוא התקנת ההרחבה Greasemonkey והתקנת התסריטים (סקריפטים) הבאים שנמצאים כאן וכאן - אני לא זה שכתב אותם.

* האם הרשימה מדלגת על דפי מעבר ('מעברונים')?

* באתרים שאפשר (כמו nrg) כן, באתרים שלא תצטרכו להשתמש בתסריט לגריזמונקי (להסבר מה זה - ראו פסקה קודמת). כאן יש אחד לוואלה - אני לא זה שכתב אותו. כמובן שהרשימה חוסמת את הפרסומות בדפי המעבר.

* באיזה רישיון הרשימה?

* בשלושה רישיונות: CC-BY-SA 3.0 / GFDL 1.3 or later / GPL 2.0 or later. אפשר לבחור באיזה שרוצים מבינהם.

* איפה לדווח על בעיות עם הרשימה?

* אם יש לכם הערות, אם נתקלתם במשהו שלא היה אמור להיחסם ונחסם, או אם נתקלתם בפרסומות שלא נחסמה באתר מישראל - כתבו לי כאן. אפשר לפרסם שם הודעות גם מבלי להירשם.

http://code.google.com/p/israellist/#%D7%A9%D7%90%D7%9C%D7%95%D7%AA_%D7%A0%D7%A4%D7%95%D7%A6%D7%95%D7%AA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...