כמה שאלות בקשר למודיגנ לספק - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות בקשר למודיגנ לספק

SHAKED286

Recommended Posts

1. אני רוצה להפוך ספק מספק רגיל למודולארי (את ה24PIN להשאיר)עכשי ומה אני צריך בשביל זה ?

2. אם אני רוצה לעשות סליבינג באיזה קוטר להשתמש (1/4 או 8/1 אינץ')? (ואנ ירוצה לעשות כל חוט בנפרד)

3. מה זה Heatshrink ומה אני אמור לעשות איתו בסליבינג ?

תודה רבה ושבת שלום

שקד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמצא חיבורים מתאימים שיכולים לעמוד בזרם שיש בספק ותחבר אותם בדרך של כל צמה. קיימים חיבורים מתאימים שונים במעבדות אלקטרוניקה. קיימת גרסא מודולרית לחיבור קלמה - הוא עשוי מ 2 שלבים שנצמדים אחד לשני והחוטים מתחברים כמו בחיבור קלמה רגיל

כשאתה ממקם את החיבורים בספק שים לב שלא תחסום את הקירור והפתחים אם התקנת החיבורים בפתחים / סיבוך חוטים בתוך הספק. אם אתה מוריד את הקירור תצתרך לשים לספק מאוורר חזק יותר שעושה יותר רעש

תשתמש אם מה שמתאים לחוטים שייכנסו ויהיה צמוד כמה שניתן. סליבינג עושים לכל החוטים (של אותה צמה) ביחד ולא כל חוט חשמל לבד

heat shrink זה צינור שלם שמתכווץ בחימום. שמים אותו בקצוות של הצינור של הסליבינג כדיי להחזיק אותו במקום (רצוי לשים בנוסף אזיקון בצד של הספק כי יש לזה נטייה להשתחרר). ניתן לתפוס את הסליבינג אם אזיקון (חזק יותר) ואז ה heat shrink מחביא את הקצוות של הסליב שהאזיקון תפוס אליהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובה

עכשיו לא ממש הבנתי את התשובה הראשונה שלך אם תוכל להסביר שוב אני מאוד ישמח.

והHeatshrink הוא כמו בידוד מתכווץ ? (לא שאני והלך להשתמש בבידוד מתכווץ)

ויש לי עוד שאלה

אם נגיד ואני קונה את הסליבינג הזה http://www.performance-pcs.com/catalog/index.php?main_page=product_info&cPath=44_32_206&products_id=52 כמה ס'מ אני מקבל על כל 0.89 דולר ? וכמה לדעתכם אני צריך בשביל ספק מלא ?

תודה רבה ושבת שלום

שקד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבידוד מתכווץ יש תפקיד לתפוס את הקצוות של הסליבינג. ניתן לשים אזיקון במקום אבל בידוד מתכווץ עובד טוב יותר

הסליבינג הזה הוא $0.5 ל 1 פוט אז כנראה 0.9 $ לחצי מטר בערך. תבחר את האורך בהתאמה לכבלים של הספק שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...