למה לא רואים את מהירות המעבד האמיתית ב- WIN , תמונה בפנים - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה לא רואים את מהירות המעבד האמיתית ב- WIN , תמונה בפנים

HGGH123

Recommended Posts

אתה יכול לראות שתדר הבסיס והמכפלה יוצרים תדר עבודה של 3.9 לכן זה תקין.

לקחת את צילום המסך הזה במאמץ או במנוחה?

בקשר לכלי של , פשוט תריץ אותו שוב. למען האמת אני לא בטוח אם זה ישנה משהו, לא יודע מה הכלי הזה בדיוק מודד ואיך הוא מתייחס לנתונים. מן הסתם עדיף להסתמך יותר על CPU-Z.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזו מין שאלה זאת?

אולי משהו מגביל אותך (אפשרות חיסכון באנרגיה מסוימת) אולי אתה צריך לעדכן את הגרסה של CPU-Z (לא מאמין) אולי משהו אחר.

השאלה מפה והלאה מתאימה לפורום .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזו מין שאלה זאת?

אולי משהו מגביל אותך (אפשרות חיסכון באנרגיה מסוימת) אולי אתה צריך לעדכן את הגרסה של CPU-Z (לא מאמין) אולי משהו אחר.

השאלה מפה והלאה מתאימה לפורום .

הגירסה הכי חדשה 1.55

איזה חיסכון באנרגיה ?

מה הקשר באובר קלוקינג ? כל שינוי של מהירות מעבד מראה 2.8

יש לי I7 920 ואין שום בעיה

סלח לי אתה לכל האורך טועה ומתבלבל

תן לאחרים לא בושה לא לדעת הכל ,אבל סתם לענות בלי להבין ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה בדיוק רוצה?

1. קודם כל, נכון. טעיתי בקריאת הערכים. קראתי את תדר הבסיס כ-285 במקום 265 וזה רק אומר שבכלל אין בעיה (שהנחתי שקיימת בעקבות קריאת הנתונים הלא נכונה). התדר (והמונח הנכון הוא תדר שעון ולא מהירות המעבד) הוא בדיוק מה שהוא צריך להיות, אז אני לא מבין איפה פה בדיוק הבעיה?

2. מה הקשר פה ל-I7 920 כשאתה מתייחס למעבד אחר לגמרי בשאלה שלך?

3. עד כמה שאני יודע כלי הבדיקה הזה של אינו מתעדכן אוטומאטית, צריך להריץ את הבדיקה מחדש אחרי שמבצעים שינויים וזה מה שהמלצתי לך לעשות כבר בהודעה הראשונה.

וכהערה כללית, התייחסתי אלייך בכבוד ובנימוס ומן הראוי שתשמור על רמת שיח ודיון נאותה כשאתה משתמש בפורום. זאת הודעתי האחרונה בדיון פה, שיהיה לך בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...