• מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת לשמור על שם או כינוי קבועים, להשתתף בקהילת הפורומים שלנו ולהנות מהגרלות ומבצעים בלעדיים לחברי האתר.

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

nirnir93

מחיר דרמל

9 תגובות בדיון זה

מה טווח המחירים של דרמל סיני עם ערכת כלים?(כלומר אחד של וולף או יונדאי או אלה שבא עם כל מיני ראשים) כלומר מה הכי זול ומה הממוצע? ואם מישו קנה בזמן האחרון אז בכמה ומאיפה?

אני כנראה לא הולך להשתמש בו הרבה, כרגע אני רוצה לטעום מהמודינג ואולי אני יכנס לזה-ואם כן אני אשקול קניית כלי מקצועי יותר

מה דעתכם על זה?:

http://www.buytheway.co.il/p/415/%D7%9E%D7%95%D7%9C%D7%98%D7%99%D7%98%D7%95%D7%9C_%D7%91%D7%9E%D7%96%D7%95%D7%95%D7%93%D7%94_%D7%A2%D7%9D_40_%D7%90%D7%91%D7%99%D7%96%D7%A8%D7%99%D7%9D

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

גג 150 ש"ח , ועם כלים !!

אל תשכח באותר ההזדמנות לקנות דיסקיות חיתוך מחוזקות מקוריות של דרמל !

עבודה זהירה !

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

גג 150 ש"ח , ועם כלים !!

אל תשכח באותר ההזדמנות לקנות דיסקיות חיתוך מחוזקות מקוריות של דרמל !

עבודה זהירה !

לא מדיווק זה עד 200 שקל לחיקוי

והמקורי יכול לעלות גם 600 תלוי מה בא איתו !

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

קניתי אחד לפני שנה בערך, של WOLF, הוא עושה עבודנ מעולה, מגיע עם כל מה שצריך, עלה בסביבות ה 250 ב הום סנטר...

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מהניסיון שלי תקנה אחד עם כמה שפחות ראשים - הראשים שבאים בחבילה בדרך כלל ממש גרועים נמסים נשברים או שפשוט לא עושים את העבודה ושוברים את חומר

וכשאתה מתחיל רק לעבוד עם הדרמל קצת קשה "להרגיש" איזה מהירות להציב לאיזה סוג של חומר ועם איזה ראש ... לכן עדיף לקנות ראשים בניפרד =]

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הדרמל של Wolf הוא פשוט זוועה, זרקתי אותו אחרי מספר שימושים, כי הוא התפרק לי ביד. לדעתי שווה להשקיע עוד קצת לכלי איכותי יותר, שיכול להצטרף לאוסף כלי העבודה לשנים רבות.

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יש את הסקיל ב200 ש"ח בהום סנטר (ע"פ החוברת שצורפה לעיתון)

לא בוש.. אבל גם לא וולף..

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מנסיון שלי לא שווה להוציא הרבה כסף על הדרמל " המקורי" (דרמל זה מותג/פירמה לא סוג של מכשיר)

תקנה WOLF (אני קניתי לפני 6 שנים ב- 120 ש"ח במבצע) ותקנה חלקים בנפרד

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני מחזיק גם וולף, וגם דרמל מקורי שקניתי כחצי שנה לאחר הוולף.

הוולף עושה את העבודה, אך בתור כלי יומיומי - הדרמל פשוט עולם אחר לעומתו, פחות וויברצית, ידיות אחיזה מגומי למי שלא עובד עם ציר גמיש, ולכן - הוא הרבה פחות מעייף וניתן להגיע איתו לתוצאות טובות יותר. כמו כן - הוא יותר קשוח מהוולף ה"חלבי"..

יש כאן שיקול של שימושיות ותקציב.

בשביל פעם בכמה זמן, אני לא רואה סיבה להשקיע במקורי.

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• חדשות אחרונות

• תגובות חדשות בפורומים

• תעשה השוואות ביצועים ב2-3 אתרים לדגמים בהם אתה מתעניין. קח משהו עם ביצועים גבוהים ביחס למחיר, ומחיר נמוך ביחס לנפח.   בארץ מדובר ב400-450 ומעלה ל256GB מוצלח. הזולים במיוחד הם אלו שצריך להיזהר לא לקנות. זה כמו המדף הזה עם שלושת הדגמים הישנים והגרועים.   אפשר גם לשאוף ליותר אם יש מבצע על דגם טוב בנפח כפול. אולי ב700 שקל.   כשמשווים את המחירים בארץ לאלו שבחו"ל, אפשר למצוא שם פי 2 נפח באותו המחיר. SSD מוצר מאוד עמיד יחסית. הוא גם עטוף ומוגן בדרך. מה כבר יכול להיות.   מחירים בתאילנד יכולים להיות שונים. אתה צריך להיות ערני ולהכיר מראש כמה שיותר דגמים אותם תעדיף על אחרים בהינתן מחיר טוב. ואם כבר מדברים על תאילנד, אולי צריך לשים לב איפה קונים. יש מקומות באסיה בהם נמכרים לא מעט זיופים.    
    • מעולם לא ציפיתי שמחירי כרטיסים חדשים ויקרים יהיו טובים בתקופת השקתם המוקדמת בישראל. זו גם הסיבה שאני לא קונה אותם אף פעם. מספיק לי סדרות ב1000 שקל פלוס. ככה אני מקבל את מה שאני באמת רוצה. יחס עלות תועלת גבוהה. כרטיס עם כוח שיחזיק משחקים כמה שנים בהפחתת הגדרות אם יהיה צורך.   למה לשנות את אופי השוק כשזה מציג לך אפשרויות משתלמות טובות יותר.   מי שרוצה הכי חדש הכי יקר? יכול להתלונן על הפרשי מחיר לחו"ל, אבל לא על מחיר בו ממילא יש פשרה גדולה על מחיר בשביל עוד קצת ביצועים. עם או בלי ההנחה בהפרש מול מחירי חו"ל. בעצם בחירתכם הסכמתם לשלם יותר על פחות כדי לעמוד בראש.   וממילא הייתם עושים זאת כל שנה. אבל רובכם לא עושים זאת. יכולתם לקנות ציוד דרגה אחת או שתיים פחות, ולשדרג בתדירות גבוהה יותר במקרה הצורך רק מתוך החיסכון.   יש גם שוק יד שניה שאפשר להתקיים בו בהצלחה עם ציוד לא רע בכלל סך הכל. במחירים אטרקטיבים.    
    • האם ברשת WiFi עם התקנים בעלי יכולות שונות כולם מקבלים את המהירות של ההתקן האיטי ביותר, או שכל אחד מקבל מהירות בהתאם למה שיש לו?   יש לי בבית מחשב נייד עם כרטיס רשת Intel 6205 שלפי מה שקראתי פועל בתקן n 2X2. יש מחשב נייד ישן עם כרטיס בתקן n אבל ככל הנראה יש לו רק אנטנה אחת. בנוסף יש מדפסת עם כרטיס בתקן n (לא ברור כמה אנטנות). אבל, יש גם טאבלט ו- 2 טלפונים חכמים וכולם תומכים גם בתקן ac ו- dual band, ויש להם יותר מאנטנה אחת. האם נתב בתקן ac יידע לתת מהירות גבוהה יותר למכשירים שתומכים או שכולם יעבדו ב- n? במידה והנתב יודע לתת 600 Mbs בתקן n ו- 1300 Mbs בתקן ac (כמו D-link 880L, שאני חושב ברצינות לקנות), האם הוא אכן ייתן לכל מכשיר לנצל את המהירות שהמקלט שלו תומך בה במלואה?
    • עצוב שהם לא מבינים כלכלה בסיסית ..  כל שקל שהם ישקיעו בעיצוב האתר יחזור אליהם כרווח בסופו של דבר עקב יותר כניסות לאתר ,שאתר מושקע ונעים לעין יגרום.   ולא רק שההשקעה בשדרוג האתר שלהם תחזור אליהם כפליים , אין לי ספק שכל יום הם גם מפסידים לקוחות פוטנציאלים והכנסות לא קטנות, נטו אבל נ-ט-ו בגלל האתר המזעזע שלהם שמרחיק אנשים כמו מאש.   מעבר לזה שלי אישית, בדיוק כמו שמסעדה עם שרותים מוזנחים תשדר לי - מטבח מלוכלך, שעדיף לא לאכול בו. כך גם אתר אינטרנטי מוזנח  ישדר לי - חנות לא טובה שעדיף להתרחק ממנה. אבל זה אני. אחת מהסיבות של ההצלחה הלא קטנה לה זוכים לאסט - פרייס בארץ , זה העיצוב של האתר שלהם, שמושך לקוחות חדשים לשוטט שם ולמצוא דברים על הדרך אפילו מבלי שהתכוונו לכך, נטו בגלל הנוחות הרבה  ואפילו אומר , ההנאה,  לגלוש אצלהם . בדיוק מאותה סיבה שמסעדות רבות משקיעות לא פחות בעיצוב המנה על הצלחת של הסועד מאשר בטעם. כי אנחנו כיודע אוכלים גם עם העיניים, ואתר מושקע מושך לקוחות פוטנציאלים לקנות בו, ומכאן שאתר גרוע  מרחיק אותם.   אותי פלונטר כבר הפסידו כרגע אך ורק בגלל האתר שלהם. חיפשתי לקנות כרטיס מסוים, נכנסתי לאתר שלהם ופשוט  ישר ברחתי עקב כאב הראש שקיבלתי. אני אפילו לא יטרח לעשות השוואת מחירים שם. בסוף קניתי אותו מוולקום, שהציגה גם מחיר זול יותר משאר החנויות שראיתי וגם אתר נוח ונעים לעין . ואפילו אם המחיר של הכרטיס שקניתי בוולקום, יסתבר כזול יותר בפלונטר , זה עדיין  לא שווה לי את העצבים שגלישה באתר שלהם תביא לי.  מבלי להתייחס להגזמה הפראית של המחיר שהם נקבו בו של עלויות שדרוג האתר שלהם, ברמה הירודה כל כך של האתר שלהם ,  גם ב10K אפשר יהייה לראות שיפור משמעותי בנראות ובממשק.  
    • א. מה בדיוק מסובך בביצוע עדכון ביוס ללוח האם? למה אתה צריך לשלוח אותו למקום כלשהו לצורך העידכון? ב. למה הכוונה ב"פצעתי אותו קצת"?    אני חושב שאם לוח האם שלך עדיין תקין פשוט תחליף את המעבד (בהנחה שהמעבד שלך לא תקין) - אני לא רואה צורך בהשקעה בלוח ובמעבד חדשים, כאשר סביר להניח שלא תוכל להגיע לביצועים של המעבד הנוכחי עם מעבד Core i5, גם אם מדובר על מעבד Core i5 מהדור הנוכחי שהוא בעל מכפלה פתוחה.   א. אין מעבד כזה 6500K. בדור הנוכחי של מעבדי אינטל מעבד ה Core i5 היחיד בעל מכפלה פתוחה הוא ה Core i5-6600K. ב. למיטב ידיעתי לא ניתן "לפתוח" מעבד Core i5-6500. ג. בעיקרון אפשר לבצע המהרה לכל מעבד ע"י הגדלת תדר הבסיס של לוח האם, אולם הדבר יגרור המהרה גם של רכיבים אחרים ובכל מקרה לא סביר שתקבל תוספת ביצועים משמעותית בהמהרה כזו, לפחות לא עם לוח אם "פשוט".   אני לא רואה כרגע ב TMS שילוב של מעבד Core i5-6600K, לוח אם טוב להמהרה וזיכרון שיעלו פחות מ-2000 ש"ח.