עזרה עם התקנת כרטיס קול - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה עם התקנת כרטיס קול

matan13

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני צריך את עזרתכם בעזרת התקנת דרייבר לכרטיס קול שפתאום החל לעשות בעיות בהתקנה.

תמיד שפירמטתי(עם אותה גירסאת וינדוס, ממש אותו דיסק) התקנתי אותו, את הדרייבר, עם

התוכנה שהוא בא איתה וההתקנה רצה חלק. אף פעם לא עשה לי שום בעיה, והיום פעם

ראשונה שהוא עושה בעיות בהתקנה שלו.

הדגם שלו הוא : SoundMax ADI1988 audio driver

התקנתי אותו דרך הדרייבר הנמצא על הדיסק - לא תקין. גם שהורדתי את הדרייבר

מהאינטררנט עשה לי את אותו הבעיה המוצאת במסך הזה :

hmozdhrltqzj.jpg

התקנתי גם רק את ה- INF ועדיין לא עובד תקין. למרות שבמהנהל התקנים הוא מותקן ורשום

כהלכה.

עזרתכם בבקשה, ממך נושאש כבר מהמקרה הזה.

תודה רבה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע אחי, קראתי את מה שכתוב...

סימתי לו איפה נמצא הקובץ בדיוק, באיזה תיקיה בדיוק, אך הוא עדיין ממשיך עם אותה הודעה...

מה עושים ?

איפה הוא מתכוון שחסר את הקובץ CleanUp.exe בתיקיית C:\WINDOWS\system32 שלי או בדרייבר ההתקנה ?

כי ב-C:\WINDOWS\system32 הוא לא נמצא, וב-תיקיית דרייבר הוא כן.

אז איך אני מוסיף אותו לשם אולי ידנית אחי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מחפש אותו בתיקיית התקנה עצמה.

c:\windows\system32 זה הנתיב של איפה הוא רוצה למקם את הקובץ..

בכל אופן גלגלתי את זה וזה לא בעיה אצלך משהו כנראה דפוק בהתקנה הזו .

אם אני מבין נכון, אתה אומר שהוא מופיע ורשום ללא סימן קריאה או איקס לידו במנהל התקנים ...

אם כך לפי מה בעצם קבעת שהוא לא עובד תקין ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני מתקין אותו דרך ה-setup הזה של ההתוכנה, דרך ההתקנה המצולמת התמונה, הוא לא יכול לעבור את המצב הזה, הוא נתקע בשלב שהאו מגיע ל- CleanUp.exe ושם נעצר כמו שאפשר לראות בתמונה.

כתבתי שאם אני מתקין רק את הדרייבר(רק את הקובץ inf) דרך המנהל התקנים, ז"א ללא התוכנה ולא דרך ה-setup הזה, אז הוא מתקין את הדרייבר ומזהה את התוכנה במנהל ההתקנים ללא סימן קריאה צהוב ובצורה תקינה, אך כשאני מנסה לשמוע במדייה פלייר או בכל תוכנה אחרת וגם באינרנט הוא רושם שיש בעיה עם השמע במחשב(ז"א הכרטיס קול), הוא מכוון אותי לבדוק את הבעיה שם.[br]פורסם בתאריך: 4.08.2010 בשעה 19:20:19

ועוד דבר אחי, אני לא כ"כ חושב שיש בעיה עם קובץ התקנה הזה כי התקנתי כבר דרכו אין ספור פעמיים וזאת הפעם הראשונה שהוא עושה את הבעיה הזאת.

מה גם שהורדתי את אותה התקנה מהאינטרנט(בדיוק אותו דבר) והוא עדיין נתקע באותו מקום כפי שמוצג בתמונה.

ושתדע אחי, שאני ממש מודה לך על העזרה.[br]פורסם בתאריך: 4.08.2010 בשעה 19:22:28

זאת ההודעה שהוא מציג לי במדיה פלייר בעת ניסיון שמיעה לאחר שהתקנתי רק את ה-INF דרך הנמנהל התקנים והוא מסומן שם ללא סימן קריאה צהוב וללא שום דבר(רשום תקין):

scaled.php?tn=0&server=821&filename=529x.jpg&xsize=640&ysize=640

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה הבעיה בקובץ הספציפי

אבל יכול להיות אולי שעדכנת SERVICE PACK של הWINDOWS ..והדרייבר הנ"ל לא מתאים לSERVICE PACK הספציפי

יכול להיות שהוא מתנגש עם משהו אחר שמותקן , הדבר היחידי שאני יכול להגיד לך זה שאם תגגל את השגיאה שהוא רשם לך

תראה שיש עוד הרבה מקרים זהים...

ההמלצה היחידה תנסה להסיר אותו קליל מהמערכת.. ולעשות התקנה מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי כבר כמה פעמים להסיר אותו לגמרי ולהתקין אותו מחדש, אך בכל המקרים נתקלתי באותה הבעיה שמוצגת בתמונה הראשונה.

תמיד שהתקנתי חדשה לאחר פירמוט, תמיד עשיתי את אותן הפעולות אחי, תמיד על SP2, גם עכשיו, אז מוזר לי שפתאום זה מה שקורה.

הבעיה שגם שאני מתקין רק את ה-INF הוא מזוהה אבל לא מזוהה. במנהל התקנים הוא מזוהה תקין, אך לא נותן לי קול בשום מקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...