בקשר לסוג רישיון הנדרש לנהיגה על רכב מסויים - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשר לסוג רישיון הנדרש לנהיגה על רכב מסויים

davideliy

Recommended Posts

איזה סוג רישיון צריך בשביל לנהוג על האמר צבאי?

אתה פשוט עצלן !!!

חיפוש של שנייה בגוגל וכבר יש תוצאה בלינק הראשון !

http://www.google.co.il/#hl=iw&q=%D7%A1%D7%95%D7%92+%D7%A8%D7%A9%D7%99%D7%95%D7%9F+%D7%9C%D7%94%D7%90%D7%9E%D7%A8+%D7%A6%D7%91%D7%90%D7%99+&meta=&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=&fp=d1c388addf1814a5

והינה התשובה !>>> http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=238269

לעתיד googel it !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל מה אתה חושב לעשות רשיון להאמר צבאי בשביל להיות נהג ???

לא חייב - אם הוא לוחם ביחידה קרבית יש נהגי צוות, שזה נהג לוחם.

בשביל זה יש קורס " נהיגה מבצעית " - אשר מתקיים במו"ס (מודיעין וסיור) שנמצא בחלק נידח בצאלים.

-------------------------

אבל אם אתה שואל אז אני מניח שאתה לא לוחם ביחידה כלשהיא...

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יוצא יום ראשון הזה לקורס נהיגה מבצעית , לוחם בנח"ל , ורציתי לברר עם זה גם תקף למשאית כי לפי מה שהבנתי זה 03.

והתוצאה הראשונה שהביאו כבר ראיתי , פשוט אני רוצה לדעת אם אני אוכל לנהוג גם על משאית או רק על האמר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יוצא יום ראשון הזה לקורס נהיגה מבצעית , לוחם בנח"ל , ורציתי לברר עם זה גם תקף למשאית כי לפי מה שהבנתי זה 03.

והתוצאה הראשונה שהביאו כבר ראיתי , פשוט אני רוצה לדעת אם אני אוכל לנהוג גם על משאית או רק על האמר.

מי שיוצא לקורס נהיגה מבצעית כבר צריך להיות אחרי רישיון משאית והיתר האמר...

אחרי שתסיים לעשות רשיון משאית אתה יכול לנהוג על משאית - אבל לא בצבא כי צריך היתר.

נראה לי שאתה לא יודע מה אתה הולך לעשות בדיוק... :nixweiss:

לפי מה שאתה כותב - אין לך רשיון 03 (משאית) ז"א שאתה כרגע לא יכול לנהוג במשאית או על האמר..

זאת אומרת שאתה לא יוצא לקורס נהיגה מבצעית (כי אין לך רשיון) - מקסימום אתה יוצא לעשות רשיון משאית .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שיוצא לקורס נהיגה מבצעית כבר צריך להיות אחרי רישיון משאית והיתר האמר...

אחרי שתסיים לעשות רשיון משאית אתה יכול לנהוג על משאית - אבל לא בצבא כי צריך היתר.

נראה לי שאתה לא יודע מה אתה הולך לעשות בדיוק... :nixweiss:

לפי מה שאתה כותב - אין לך רשיון 03 (משאית) ז"א שאתה כרגע לא יכול לנהוג במשאית או על האמר..

זאת אומרת שאתה לא יוצא לקורס נהיגה מבצעית (כי אין לך רשיון) - מקסימום אתה יוצא לעשות רשיון משאית .

הגעתי מהאזרחות עם רישיון 02 (B) , וביום ראשון אני אמור להגיע לצאלים להתחיל את הקורס נהיגה מבצעית , ולפי מה שהבנתי האמר זה 03 כי הוא מעל ל-4 טון.

אז זה מה שאני לא מבין , 03 זה גם למשאית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגעתי מהאזרחות עם רישיון 02 (B) , וביום ראשון אני אמור להגיע לצאלים להתחיל את הקורס נהיגה מבצעית , ולפי מה שהבנתי האמר זה 03 כי הוא מעל ל-4 טון.

אז זה מה שאני לא מבין , 03 זה גם למשאית.

כן 03 זה עד 15

אני לא מבין איך אני מוצא כול בגוגל !? :bash::s07:

מאתר האינטנרט תמרור

* רישיון נהיגה למשא קל עד 14,999 ק``ג (דרגה 03)

* ראשי ללמוד נהיגה ולהיבחן במבחני נהיגה עיוני ומעשי בגיל 17.5 ורישיון הנהיגה יינתן בגיל 18

* בקשה לרישיון נהיגה חדש (רש``ל 18) עם תצלום המבקש, חתום ומאושר ע`` רופא כללי ובדיקת ראייה, לקבל לפחות 32 שיעורי נהיגה

* כאשר המבקש עמד בבחינות ועדיין לא הגיע לגיל 18, יונפק לו רישיון נהיגה מדרגה 2, בהגיעו לגיל 18 יקבל את רישיון הנהיגה

למשא קל דרגה 3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...