שירות לקוחות של הוט - חוצפה שאין כדוגמתה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שירות לקוחות של הוט - חוצפה שאין כדוגמתה

Milford Cubicle

Recommended Posts

אני מנסה לתפוס את שירות הלקוחות של בטלפון.

יש לציין שאתמול ניסיתי להתקשר ושמעתי הודעה ש"זמן ההמתנה ארוך מהרגיל" ולכן ניתקתי והיום ניסיתי שוב.

התקשרתי, והתחלתי להמתין לנציג....

לאחר 17 דקות של המתנה (!), לא כולל כל הלחיצות והקשת מספר הטלפון בתחילת הדרך, ללא מענה - השיחה פשוט נותקה!

התקשרתי שוב, והפעם...

לאחר 17 דקות של המתנה (!), לא כולל כל הלחיצות והקשת מספר הטלפון בתחילת הדרך, ללא מענה - השיחה פשוט נותקה!

איזה מין דבר זה?!

הם בוודאות לכאורה (...) עושים את זה בכוונה, לא יכול להיות שבדיוק לאחר 17 דקות של המתנה, פעמיים ברצף, השיחה מתנתקת "בטעות"..

פשוט חוצפה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 129
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לדאבוני זה צפוי.

כשכן הצלחתי לתפוס אותם בשביל להתנתק, וביקשתי את "קשרי לקוחות", הם העבירו אותי בכל פעם למוקד התמיכה הטכנית, בעוד המוקדן התמים בתמיכה לא מבין בכלל למה הגעתי אליו, ואני עוד פחות. החזירו אותי לשירות וחוזר חלילה. כך לפחות 5 פעמים, עד שהצלחתי לתפוס איזה מוקדן שירות "צעיר" שאשכרה הסכים להעביר אותי ל"קשרי לקוחות".

החבר'ה שם מתודרכים "לתזז" אותך בין המחלקות הכי לא קשורות למטרה שלשמה יצרת עימם קשר מלכתחילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה חוצפה?

כחלק מהשירות ומתוך דאגה ללקוחות שחלקם משלמים בעבור השיחה, כדי לא להחזיק אותם על הקו יותר מדי זמן ברציפות, השיחה מתנתקת מאליה לאחר הזמן המוגדר. כעת יכול הלקוח לפנות לעיסוקיו, להכין קפה, לשחרר לחצים, לקלל את האמא של הרצל עוזר, וכל דבר אחר. בכלל זה גם הקלקות על הלינק הממומן (כלומר הפירסומי) לחברת הוט שיוצא ראשון בחיפוש בגוגל, כדי שהם ישלמו משהו לגוגל על ההקלקה (רק להחליף IP בין ההקלקות).

אחר כך שיתקשר 1800-10-6900 כדי שהשיחה תהיה על חשבון הוט ולא על חשבונו. זה גם יתנתק כי כך רמת השירות של הוט, אבל לפחות לא על חשבונו.

אפשר גם לשלוח פקס למספר של פניות הציבור 077-7078824 או לזה של משרד המנכ"ל, 077-7077006 ושמעתי האומרים כי רצוי להגדיר במחשב 100 עותקים לפחות שישלח במהלך הלילה, בצירוף כל קבצי ה HELP של חלונות (רק לוודא שלא מוגדר זיהוי המספר ממנו נשלחו).

אפשר גם להציף במיילים את סמנכ"ל שירות לקוחות שלהם, אילן צחי. הכתובות שם בנויות במבנה של name.surname@hot.net.il ואפשר לנסות צירופים שונים עד שמצליחים (מייל לא חוזר מהשרת שלהם). אין מניעה לאחר שמצליחים לרשום אותו בשירות הודעות של אתרים שמסבירים איך להגדיל איבר המין או קונים ויאגרה מזויפת מסין.

כמובן שאין בהודעתי משום המלצה או הכוונה או עצה חלילה לנקוט פעולה כל שהיא וכולה בבחינת רכילות הדיוטות בספסלי השוק וכל השומע והקןרא והמסיק עושה זאת משום רצונו ואחריותו בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוט... אין מה לצפות, השירות הכי גרוע שנתקלתי בו בחיים שלי.. טוב שעזבתי אותם..(לאחר הרבה צעקות) יס עוד איכשהו יותר נורמלים, למרות שכולם אותו חרא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח ואני חשבתי שרק לי זה קורה. לפני חצי שנה הייתה לי בעיה בממיר, וכל פעם שהמתנתי 21:50 דקות השיחה נותקה.

התקשרתי לאחת שהייתה עובדת שם, השיגה לי את המספר פקס של מחלקת קשרי לקוחות, שלחתי להם פקס מנומס

שאם הם לא חוזרים אלי תוך 24 שעות אני מתנתק. התקשרו אלי אחרי שעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ברור שמערימים עלייך קשיים להתנתק,זה חלק מהטקטיקה המלוכלכת שלהם כדי שתרד מהרעיון (וזה טקטיקה של חברות רבות בתחום הטלקמוניקציה והאינטרנט)

למען האמת אפילו יש להם במחלקת ניתוקים גלאי שקר (אמיתי לחלוטין) שנועד להבדיל אם האדם מנסה לעבוד על המוקדנית שהוא מתנתק כדי לקבל הנחות,ואפילו שמעתי מידידה שלי שעובדת שם שהן מונחות לטרטר אנשים כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השירות שלהם זוועה.

וזאת הסיבה היחידה שאני לא עובר אליהם עם האינטרנט, הטלוויזיה והטלפון הקווי, כי פשוט אין לי כח לשבת שעות לנסות להסביר משהו.

הספיק לי פעם אחת שעשיתי משהו פשוט לסבתא שלי, ולקח לי 15דק להסביר לנציגה שתבדוק שוב במחשב את פרטי החבילה :bash: :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה קנס התנתקות יש לך ?והאם שווה לשלם בשביל להפסיק לסבול?

חיפשתי באתר שלהם ויש להם צ'ט לכבדי שמיעה ודיבור אבל הוא "לא פעיל" למרות שזה עדיין שעות הפעילות שלו.

הם בשביתה או משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...