Starcraft 2 - הדיון הראשי - עמוד 20 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Starcraft 2 - הדיון הראשי

noambaum

Recommended Posts

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש כבר גרסא פרוצה למשחק הזה

אף אחד עוד לא הצליח להוציא משחק חסין וגם לא יהיה נראה לי ;D

GT Legends לדוגמה לא נפרץ והיו עוד לא מעט משחקים כאלה,

יכול להיות שגם לא היה עיניין לפרוץ אותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזמנתי עותק דיגיטלי מהאתר של בליזארד ובחרתי לשלם עליו 60 דולר במקום 60 יורו, האם זה אומר שלא אוכל לשחק בשרתים אירופאיים ?? אלא רק אמריקאים.?

לדעתי כשאתה בוחר לשלם ב- $$$ אתה צריך לשנות את האיזור ל- US (בדוק איזה איזור בחשבון B.net שפתחת), לכן תקבל קוד של אזור US ולא תוכל לשחק בשרתים של אירופה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו מכיר מדריך טוב למפה?

איך לעשות סרטונים, לגרום לתנועה של יחידות [כמו בתחילת שלבים כשמנחיתים את היחידות] וכל הדברים הטיפה יותר מורכבים.

זה יהיה עוד יותר נחמד אם זה יהיה סרטון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לדרך נורמאלית לסמן בניינים במיספרים כמו שמסמנים יחידות

כי ניסיתי את CTRL+מיספר ואז שניכנסתי לברקקס זה זה לא נתן לי להוציא יחידות אלא המשיך לסמן את הבניין שוב ושוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לדרך נורמאלית לסמן בניינים במיספרים כמו שמסמנים יחידות

כי ניסיתי את CTRL+מיספר ואז שניכנסתי לברקקס זה זה לא נתן לי להוציא יחידות אלא המשיך לסמן את הבניין שוב ושוב

מה?!?!?

נראה לי שאתה עושה משהו לא בסדר או שהמשחק שלך לא בסדר, בכל מקרה אני נוטה לאפשרות הראשונה

לי זה עובד מצויין כשהבנין מסומן קונטרול+מספר וזהו ואם אתה רוצה להוסיף בניין או יחידה לבניינים או יחידות קימות אתה לוחץ שיפט+מספר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש למישהו מושג איך אני משנה מראה של יחידה מסויימת למראה של יחידה אחרת בMAP EDITOR?

כי יש את המודל של הספינה מהסרטונים ואני רוצה לשים אותו על הספינה של המשחק, ואותו דבר עם החיילים וכו' כדי שהכול יראה הרבה יותר טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב

אני חייב להגיד את זה

סיימתי את הקמפיין לפני זמן קצר

ואני חייב להגיד שהמשחק והסיפור מעולים

רק הסוף ביאס ךי את הטוכעס :\

כאילו ציפיתי למשהו יותר מעניין מסתם הליכה לעבר הזריחה(או מה שזה לא יהיה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי מה בדיוק אתה מנסה לעשות, אבל יש כמה דברים:

1) דאבל על קליק על יחידה, כמו שנאמר, בוחר את כל היחידות מהסוג הזה שבמסך. אותו דבר עושה קונטרול+קליק - לדעתי קצת יותר נוח, כי לעשות דאבל קליק על יחידה בתנועה למשל לא תמיד הולך חלק.

2) כשיש כמה סוגים של יחידות בבחירה שלך, אתה יכול לעשות קונטרול+קליק על אחת היחידות בחלון של הבחירה למטה במסך(על אחת מהתמונות של היחידות בירוק, לא על היחידות עצמן) כדי לבחור רק את הסוג הזה מתוך סך הבחירה שלך.

נגיד בחרת 20 מרינס ו-20 זרגלינגים, ואז עשית קונטרול+קליק על אחד המרינס - נשארת עם בחירה רק של המרינס, בלי קשר למי כרגע על המסך, זה מפלטר רק את הבחירה הנוכחית שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2) כשיש כמה סוגים של יחידות בבחירה שלך, אתה יכול לעשות קונטרול+קליק על אחת היחידות בחלון של הבחירה למטה במסך(על אחת מהתמונות של היחידות בירוק, לא על היחידות עצמן) כדי לבחור רק את הסוג הזה מתוך סך הבחירה שלך.

נגיד בחרת 20 מרינס ו-20 זרגלינגים, ואז עשית קונטרול+קליק על אחד המרינס - נשארת עם בחירה רק של המרינס, בלי קשר למי כרגע על המסך, זה מפלטר רק את הבחירה הנוכחית שלך.

מצויין, זו הייתה הכוונה שלי :xyxthumbs:

הידעתם שיש לקמפיין 29 משימות ולא 26 ?

יש 3 חבויות שניתן לפתוח ולעשות אותן לפני שעוברים למשימה רגילה הבאה בקמפיין.

אגב,

האם יש הגבלת יחידות במולטי ?

עשיתי ניסיון כזה, שיחקתי עם ה- Protoss נגד מישהו שלא תקף אותי במשך זמן רב והגעתי למצב שאני לא יכול לייצר יותר יחידות (וכמובן שלא מדובר בחוסר של Gas/Minerals/Pylons).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...