Starcraft 2 - הדיון הראשי - עמוד 48 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Starcraft 2 - הדיון הראשי

noambaum

Recommended Posts

מישהו יכול להגיד לי בדיוק מה נותן השיפור של ה PACKS

חיפשתי באתר של SC2 ומצאתי שזה "מחזק" אותם בתמורה ל 10 חיים מה מארינס ו 20 חיים מהמרודרים

אבל לא רשום במה וכמה מחזק אותם ,שזה די קריטי.

טוב אם זה מעניין מישהו ממה שראיתי בתוך משחק CUSTOM עצמו רשום שזה נותן 50 % יותר מהירות ירי ו מהירות תזוזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אהלן חברים, אני רוצה להזמין את כולכם לשידורים חיים של מרי, נעם ועוד שדרנים חדשים המתחילים את דרכם.

הטורניר הגדול ביותר של הקהילה הישראלית יוצא רשמית לדרך, רובכם הגדול רשום ומשתתף, רשומים בו 98 שחקנים ישראלי, מתוכם 45 ברמת הדיאמונד ופלאטינום.

הנה ערוצי השידור הרישמיים כרגע:

הערוץ של נעם מי שעדיין לא מכיר הוא

http://www.ustream.tv/channel/hecticSC

הערוץ של מרי הוא

http://www.ustream.tv/channel/zergling

הערוץ של בני... איפה בני! עדיין לא ברור אם זה עובד אבל יפורסם ברגע שהוא יעבוד 

תודה רבה לכולם ותהנו בשידורים החיים.

הנה ההגרלות לבתים – מי שעדיין לא צפה 

חלק א

חלק ב

תודה לכולם ובהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה קצת טכנית שידרגתי לוינדוז 7 ופתאום כשמזמינים אותי לשחק אני לוחץ JOIN ולא קורה כלום..הצילוווו!

אתה לא מעודד..... גם אני בדרך ל-7

ניסית להתקין מחדש את המשחק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה קטעים הסרטון הזה, חבר שלו מציע לו לשחק עם מישהו והוא עסוק במשחק ולא עונה, אז אחרי כמה דקות הוא אומר לו שהוא מנייק שהוא לא עונה וגם ככה הוא אוהב שחקן אחר.

מדהים השליטה של השחקן הזה BRATOK בMICRO, ממש אשף, משחק בRAVENS כמו קוסמים ב DND.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת משחק ענק... הייתי מרותק כל החצי שעה.

והודעות שהיו ברקע הם לשדרן (HD) ולא חלק מהמשחק, זה היה דיי משעשע שהוא אמר לו "I LIKE HUSKY BETTER ANYWAY" (שהוא גם שדרן, והשותף של HD)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה משחק פשוט מושלם!

מעבר לגראפיקה, האנימציה, המשימות, הסיפור, התוכן האינסופי, הפסקול המדהים, הדיבוב, הממשק, איכויות ההפקה - הוא פשוט כיף טהור.

מעולם לא נהנתי ככה ממשחק RTS, ואני מעריץ נלהב של משחקי RTS (זה אחד הז'אנרים הכי אהובים עלי).

חוץ מזה, לא שיחקתי בראשון ובחבילת ההרחבה ולכן באתי אל SCII טבולה רסה, לא משוחד בכלל, ולא התייחסתי אליו בחרדת קודש כפי שהיה קורה סביר להניח אם הייתי משחק בראשון המהולל (אבל גם אם הייתי משחק בראשון דעתי לגבי השני לא הייתה משתנה, כיוון שהוא כ"כ טוב).

יש צפי הגעה לשני משחקי ההמשך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשששש נחמד בהתחשב בעובדה שלדעתי ונראה לי לדעת עוד כמה הסינגל הרבה פחות אפי מ1 ולוקה בצ'יזיות קלה עד מעונן חלקית.מה גם שחסרים 2 גזעים בסינגל,אבל סה"כ זה באמת בומבה של משחק.אין צפי לגבי התוספות ונותק רק לקוות שהן תגענה אלינו בהפרשים של פחות משנתיים ממשחק להרחבה ולהרחבה השניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...