אני חושב שאני מוכן לפלאפון חדש, אנדרוייד מישהו...? עד 2500ש''ח - עמוד 6 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני חושב שאני מוכן לפלאפון חדש, אנדרוייד מישהו...? עד 2500ש''ח

Vidati

Recommended Posts

פירוש המילה משתלם זה לבדוק כמה כסף אני משלם בשימוש קבוע בדרכים שונות ואז לבחור את הדרך שאני אוציא הכי פחות כסף עבור אותו המוצר בדיוק. אצלך משתלם זה "הייתי בסלקום, שמעתי על פצצה, ישבתי מול נציג/ה מחייכת שאמרה לי שאני מקבל ה-מ-ו-ן החזרים (לא הבנתי מה זה אומר אבל נשמע מגניב ומשתלם), לקחתי את המכשיר בכלום כסף (בפועל יותר יקר מחנות פרטית) ורצתי לפורום לספר לכולם על המבצע המגניב וכמה גבר יצאתי בלי שאני מבין לחלוטין על מה אני משלם, למה וכמה זמן. [br]פורסם בתאריך: 30.07.2010 בשעה 11:05:09

הצבא לא משלם שקל לסבסוד המסלולים. הסיבה שמבקשים צו גיוס זה כדי שלא כל אחד יגיד "אני חייל" . החברות הסלולריות תמיד מחזרות אחרי חיילים מסיבות שונות ומציעות להם מחירים אטרקטיביים במיוחד. בגדול חבילות דרך החברות הסלולריות משתלמות למי שמדבר הרבה. אם מדברים מעט צריך לבדוק את כדאיות המסלול בצורה מאד קפדנית.

אויש פשוט תשתוק, אתה בטוח שכל העולם ואחותו חוץ ממך הם עדר של כבשים. תסמוך עלי. הם לא.

מסתבר שיש עוד אנשים שבודקים מה הם קונים לפני שהם קונים אותו - תמשיך לקשקש על כמה שזה לא משתלם.

עד אז פשוט תציג אלטרנטיבה אחרת למי שמדבר הרבה בטלפון ומעוניין בסמאטרפון אטרקטיבי.

ביינתים תקנה מכשיר מגוף חיצוני, ותדבר בתעריפי טוקמן. בעיה שלך.

והחברות הסלולאריות מקבלות בתמורה למבצעי חיילים שלהם, גישות למאגרי מידע מסויימים של הצבא (שיווק .. אהמ.. כסף.. אהמ..).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 87
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אויש פשוט תשתוק, אתה בטוח שכל העולם ואחותו חוץ ממך הם עדר של כבשים. תסמוך עלי. הם לא.

מסתבר שיש עוד אנשים שבודקים מה הם קונים לפני שהם קונים אותו - תמשיך לקשקש על כמה שזה לא משתלם.

עד אז פשוט תציג אלטרנטיבה אחרת למי שמדבר הרבה בטלפון ומעוניין בסמאטרפון אטרקטיבי.

ביינתים תקנה מכשיר מגוף חיצוני, ותדבר בתעריפי טוקמן. בעיה שלך.

והחברות הסלולאריות מקבלות בתמורה למבצעי חיילים שלהם, גישות למאגרי מידע מסויימים של הצבא (שיווק .. אהמ.. כסף.. אהמ..).

ציון הבנת הנקרא הארצי בפעולה.

א. ציינתי במפורש שתוכניות משתלמות למי שמדבר הרבה. תקרא שוב.

ב. רוב העולם עדר של כבשים

ג. רוב האנשים לא יודעים לבדוק ולחשב. עובדה. אתה כזה.

ד. כמה שאני מדבר בהחלט משתלם לי לעבור לקו טוקמן. לצערי אני מחוייב למסלול.

ה. החברות הסלולריות לא מקבלות גישה לשום דבר של הצבא לא כסף ובטח לא מאגר מידע. מאיפה אתה מביא את השטויות האלה? החברות הסלולריות מקבלות לקוח ל-3 שנים שיושב משועמם בבסיס ומדבר מהבוקר עד הערב עם המשפחה/חברה/חברים ולכן משתלם להם לחזר אחריו גם במחיר של אחוז רווח נמוך יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציון הבנת הנקרא הארצי בפעולה.

א. ציינתי במפורש שתוכניות משתלמות למי שמדבר הרבה. תקרא שוב.

ב. רוב העולם עדר של כבשים

ג. רוב האנשים לא יודעים לבדוק ולחשב. עובדה. אתה כזה.

ד. כמה שאני מדבר בהחלט משתלם לי לעבור לקו טוקמן. לצערי אני מחוייב למסלול.

ה. החברות הסלולריות לא מקבלות גישה לשום דבר של הצבא לא כסף ובטח לא מאגר מידע. מאיפה אתה מביא את השטויות האלה? החברות הסלולריות מקבלות לקוח ל-3 שנים שיושב משועמם בבסיס ומדבר מהבוקר עד הערב עם המשפחה/חברה/חברים ולכן משתלם להם לחזר אחריו גם במחיר של אחוז רווח נמוך יותר.

אמרתי לך שאתה חושב שכל העולם הם עדר של כבשים מלבדך. נתעלם מההנחה המושכלת שלך, שאם כבר מדברים - אז מסתבר שאתה זה שלא יודע לחשב.

אבל אני לא יודע מה איתך, אולי לך משתלם לעבור לטוקמן בתעריף של קרוב לשקל לדקה. כי אין לך עם מי לדבר :-[.

אבל אני חייתי עם טוקמן בשלוש שנים האחרונות, אז אל תבוא לנסות להסביר לי מה כדאי ומה לא. אני מדבר ב500 ש"ח בחודש לא כולל סמסים.

והחברות הסלולאריות מקבלות גישה למאגרי שמות ופרטים של חיילי צה"ל בתמורה - עיין : http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=919735

כמו שנאמר פה כבר לא פעם, תפסיק לבלבל לאנשים במוח, ותתן הצדקה והוכחות לטיעונים שלך.

ממש קל לדבר כמו פוץ ולנסות להוציא את כולם קטנים, אבל בסוף אתה זה שיוצא אידיוט ש"לא נותן למערכת לדפוק אותו בשום צורה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ הוא לא... רק אל תשכח לרוקן לו את הבטריה לגמרי ורק אז להטעין אותו (עד הסוף). אחרי 5 טעינות מלאות כאלו, אתה תראה עליה מאוד ניכרת במחזורים של הבטריה. כמובן שצריך להמשיך להקפיד על טעינות כאלו (לרוקן לגמרי ולטעון עד הסוף) זה קריטי בחודש-חודשיים הראשונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ הוא לא... רק אל תשכח לרוקן לו את הבטריה לגמרי ורק אז להטעין אותו (עד הסוף). אחרי 5 טעינות מלאות כאלו, אתה תראה עליה מאוד ניכרת במחזורים של הבטריה. כמובן שצריך להמשיך להקפיד על טעינות כאלו (לרוקן לגמרי ולטעון עד הסוף) זה קריטי בחודש-חודשיים הראשונים.

5-7 טעינות ראשונות ולא יותר. האמת שיותר מדי טעינות-פריקות מלאות זה לא טוב.

המצב האופטימלי זה לשים את הסוללה לטעינה שהיא איפושהו בין 10 ל 20 אחוז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והחברות הסלולאריות מקבלות גישה למאגרי שמות ופרטים של חיילי צה"ל בתמורה - עיין : http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=919735

כמו שנאמר פה כבר לא פעם, תפסיק לבלבל לאנשים במוח, ותתן הצדקה והוכחות לטיעונים שלך.

ממש קל לדבר כמו פוץ ולנסות להוציא את כולם קטנים, אבל בסוף אתה זה שיוצא אידיוט ש"לא נותן למערכת לדפוק אותו בשום צורה".

אתה באמת לא יודע לקרוא. מדברים על גישה למקומות בהם יש חיילים כמו בסיסי צה"ל ומאגרי מידע של האגודה למען החייל. צה"ל לא מוסר להם כלום. אגב זה שאתה מדבר על 500 ש"ח בחודש לא הופך אותו לגבר מגניב ומקושר אלא סתם אחד שמקשקש שעות בטלפון על שטויות ולא מנצל אלטרנטיבות חינמיות כגון . [br]פורסם בתאריך: 2.08.2010 בשעה 11:08:35

אורנג מחייבים אותך בחבילת גלישה מינימלית בסך 20 שח.

20 ש"ח זה לא 80. יחי ההבדל הקטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני שידרגתי מרצוני מ 30 ש"ח ל 50 ש"ח בשביל 0.5GB. מאיפה הבאת את ה 80 אין לי מושג. יחי ההבדל הקטן.

לקרוא חמוד.

אני? אתה כתבת. פעם אצלך זה 80, בתגובה אחרת זה 70 ובסופו של דבר ירד ל-50. מה שמוכיח שאתה לא יודע כמה אתה משלם ועל מה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החבילה הבסיסית היא 19.9 ש"ח לחודש, שמתקזזת גם כן במידה ואתה מדבר מעל 99 ש"ח בחודש.

לאחר מכן אתה חייב לבחור חבילת גלישה, אני בחרתי חבילה של 1GB בחודש ב 49 ש"ח.

סה"כ יצא לי 70 ש"ח בחודש לא כולל השיחות עצמן, ואני מקבל 0.5GB סלולרי בחודש, כולל 150 ניווטים ב Cellcom Navigator (שזה GPS) ובנוסף אתה מקבל עם זה Dock למחשב.

אתה יכול לבחור חבילת גלישה בסיסית ב 29.9, בדיוק כמו באורנג'.

מענייין מי פה לא קורא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...