אני חושב שאני מוכן לפלאפון חדש, אנדרוייד מישהו...? עד 2500ש''ח - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני חושב שאני מוכן לפלאפון חדש, אנדרוייד מישהו...? עד 2500ש''ח

Vidati

Recommended Posts

• תגובות 87
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המסלול של החיילים הכי משתלם, אתה פשוט מקבל את הפלאפון חינם.

רק 80 ש"ח בחודש בתחייבות ל-3 שנים לפני שיחות. פשוט בלי כסף. כאילו מצאת את המכשיר ברחוב. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טועה, לשנה וחצי, כולל חבילת גלישה.

אתה חושב שאם תקנה את המכשיר מחנות פרטית לא תצטרך לשלם על המסלול? :kopfpatsch:

ואתה עוד תשלם פי 2 על כל דקת שיחה. תבדוק מחירים לפני שאתה מדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחייבות לחבילה ל-18 חודשים. לדעתי על המכשיר אתה מחוייב ל-36 חודשים. וכן, אני משלם על מסלול אבל לא 80 ש"ח בחודש לפני שיחות. אני משלם 70 ש"ח תמורת 140 דקות שיחה והמחיר כולל חבילת גלישה שחייבו אותי לקחת במסגרת הונאת דור 3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון שהמכשיר יוצא יקר בסופו של דבר אבל מי שלחוץ בכסף (חיילים בעיקר) זה פתרון מעולה כי זה פורס לך את התשלום הכללי.

הקטע הוא שאני לא יודע כמה דקות אני מדבר בחודש.. (אני באורנג' חיילים) אבל זה יוצא בדרך כלל 100ש''ח +\-.

אז כמה יצא לי המכשיר + כמה דקות שיחה שזה 100ש''ח + נגיד 0.5GB חבילת גלישה + והמכשיר עצמו? אין לי בעיה לפרוס ל36 חודשים אבל מעוניין אותי לדעת כמה יוצא גם ל18 חודשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם כן לקחתי את המיילסטון מסלקום חיילים... התכוונתי לקנות את הגלקסי S אבל עם דיל כזה זו תהיה חוצפה מצידי לא לקחת אותו...

המכשיר מעולה! המסך מגע ממש מעולה ואין לי שמץ של מושג על מה אתם מדברים כשאתם אומרים שהוא לא מושלם... פשוט אי אפשר לעשות משהו יותר טוב מזה, אין שום סיכוי שבעולם שהוא עושה לכם בעיות. ה"בעיות" היחידות שקורות לי איתו הן בגללי (כשאני מפספס).

שני הדברים שבעייתים אצלו היא המצלמה (היא לא משהו - אבל יותר טובה משל הנקסוס והדיסייר) והבטרייה שנגמרת קצת מהר (למרות שהיא ממוצעת פלוס - קצת יותר טובה מהנקסוס\דיסייר).

כל השאר - מ-ע-ו-ל-ה!

המסך ממש בהיר, רזולוציה מטורפת (לא רואה את האייפון 3GS ממטר בקטע הזה...)

אני יכול להמשיך עוד הרבה... אבל דיי

סבבה, S יותר טוב, אבל יעלה לכם בהתאם (וכמובן שאני מדבר על ההשוואה של המיילטון בחיילים מול S בחבילה רגילה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שהוא כבד מאוד לטעמי, 160 גר' זה באמת הרבה, אפילו יותר מה-N97 הכבד מאוד שהיה לי.

בכל מקרה אני אישית בעוד כמה חודשים לדעתי קונה S! היתי כ"כ בכיוון של האייפון 4 שזה לא להאמין, אבל SCORN פשוט גרם לי להתאהב בסמסונג הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה משנה? אתה עדיין משלם 80 ש"ח בחודש לפני שיחות. 80*36 = 2880. כסף לא הפסידו עליך.

כן כמובן. ראית אותי אומר שהם בהפסד? לא.

חוץ מזה, כשאתה קונה מכשיר בצורה פרטית, אתה לא חושב שהשיחות עולות להם כסף, הם לא צריכים להרוויח מהמסלול עצמו והאינטרנט שהם מספקים בעצם גם כן לא עולה להם אגורה?

אתה אטום ולא מוכן להקשיב, ואת זה אפשר לראות בקלות בכך שהכפלת ב 36 ולא ב 18. תעשה מה שבא לך.[br]פורסם בתאריך: 28.07.2010 בשעה 19:00:59

נכון שהמכשיר יוצא יקר בסופו של דבר אבל מי שלחוץ בכסף (חיילים בעיקר) זה פתרון מעולה כי זה פורס לך את התשלום הכללי.

הקטע הוא שאני לא יודע כמה דקות אני מדבר בחודש.. (אני באורנג' חיילים) אבל זה יוצא בדרך כלל 100ש''ח +\-.

אז כמה יצא לי המכשיר + כמה דקות שיחה שזה 100ש''ח + נגיד 0.5GB חבילת גלישה + והמכשיר עצמו? אין לי בעיה לפרוס ל36 חודשים אבל מעוניין אותי לדעת כמה יוצא גם ל18 חודשים.

יצא לך ב Total כ 50 ש"ח בחודש לא כולל שיחות :)

אנשים, לא לשכוח גם את הנתונים הבאים:

והמחירים פשוט מדהימים:

29 אג' לדקת שיחה,ולאחר הדקה ראשונה 19 אג'. במקום 40-60 בשאר החברות.

18 אג' SMS, כנ"ל ממש זול.

לא יודע מה לגביך דור, אבל המכשיר לא כבד בשבילי בכלל, הוא סולידי ומרגיש טוב בכף היד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כובד המכשיר זה בולשיט... מי שם לב לזה בכלל?... תוך 5 דקות שהוא אצלך (אם אתה מחזיק אותו ביד או אם הוא הכיס שלך) אתה כבר שוכח ממנו...

הדבר שצריך לעניין אותך הוא יותר הממדים של המכשיר - שזה בו לדעתי הם סבירים מאוד. הוא אולי קצת ארוך אבל הוא ממש לא עבה ויושב בכיס מעולה (לא כמו N97 לדוגמה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לך ב Total כ 50 ש"ח בחודש לא כולל שיחות :)

וואלה??? זה מעולה... אבל מה אם יש לי חשבון באורנג'? שאני עדיין משלם על מכשיר שקניתי לפני שנה וחצי ויש לי עוד שנה וחצי לשלם (לא בידיוק אני אלה אמא שלי)...

איך זה יעבוד?

וגם אין לי סים דור 3... הם יעשו לי בעיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה להתנייד (לשמור את המספר שלך ב 054) אורנג' יקנסו אותך בסכום מסויים. גם אני הייתי באורנג ופשוט החלטתי על מספר חדש בסלקום.

מן הסתם שכבר יכינו לך סים דור 3 וכל מה שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...