צריך המלצה לעכבר קטן לנייד (האם כדאי בלוטות' או לא?) - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה לעכבר קטן לנייד (האם כדאי בלוטות' או לא?)

idofr

Recommended Posts

היי שלום לכולם, אני רוצה לקנות איזה עכבר קטן ונחמד לנייד רק חשוב לי שיהיה עכבר דק ובאמת שלא יתפוס הרבה מקום פחות קריטי לי הנוחות

השיקול העיקרי שלי פה הוא האם כדאי לי או לא? כמה זה מריץ את הסוללה של הנייד? כמה צריך להטעין את העכבר. זה גם אומר שאני לא יכול להתשמש בו בטיסות למרות שזה לא סוף העולם

השיקול העיקרי פה הוא שוב הסוללה כי בסך הכל ברור לכולם שבלוטות' הוא יותר נוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בחרתי בעכבר BT לנייד שלי מאותם השיקולים - יותר נוח ולא צריך מתאם.

העכבר הוא V470, עכבר חביב ביותר ומאוד נוח.

הוא מגיע גם עם נרתיק נשיאה.

הוא עובד על שתי AA.

יש לי של Eneloop טעונות מראש וכשהסוללות של העכבר נגמרות, אני פשוט שמה חדשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק לגבי הV470, ברשותי יותר משנתיים ועושה את העבודה פיקס מכל הבחינות.

יש דגם מוצלח נוסף מיקרוסופט - http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=694826

הם סה"כ די דומים בתכונות, ושונים במחיר ובמראה חיצוני.

אני אישית מעדיף את הBT במקום האלחוטיים עם המשדרים שמתחברים לUSB ובולטים החוצה, למרות שכבר היום המשדרים מוזערו וממש לא בולטים אבל לעומת זאת כל החבילה יקרה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההמלצות אני מכיר את כולן וכולן נחמדות (בעיקר האחרונה שיש לי אחד כזה בבית)

לדעתי אבל מה שאני יעשה בסוף זה ילך על הmagic mouse של . לחבר יש אותו ושבוע הבא אני יבדוק איך הוא עובד על הנייד שלי, לפי מה שקראתי ברשת הוא אמור לעבוד כמו עכבר רגיל כלומר הכל חוץ מהמולטי טאץ' שתכלס אני מוכן להתפשר על זה בשביל הגודל המאוד נחמד שלו

מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון טיפה משמעותי - בדקתי את הMagic mouse והוא עובר ללא גלילה כלומר יש לחץ ימני, שמאלי ותזוזה אבל שום דבר מעבר לזה ולכן אני כבר לא יקנה אותו אני עדיין מחפש אבל עכבר בסדר גודל שלו - קיים דבר כזה?

אגב אני די סגור שהחלטתי על BT אני מקווה שלא אצטער על זה

שוב, כל ההמלצות פה הן ממש נחמדות אבל בסופו של דבר זה עכברים די עבים, אני מחפש משהו קטן או יותר נכון דק ודי קשה למצוא משהו שעונה לדרישות הלא כל כך מוזרות שלי -=\

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...