ייעוץ | HP Pavilion dv6-2130ej - מטרות מגוונות.. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ייעוץ | HP Pavilion dv6-2130ej - מטרות מגוונות..

Joha132

Recommended Posts

הנה המחשב:

http://www.nayadnayad.co.il/Product.aspx?ProductID=2222

שלום לכם,

רציתי לקבל חוות דעת מקצועית על המחשב הנ"ל.

הדרישות הן:

1. סרטים, איכות HD ומסך LED.

2. משחקים, לא ברמה של גיימר. רק לצורך תחביב (בסופי שבוע, ורק לשעה.. דוגמא פיפא PES2010, יש את ואת COD4 ..)

3. מהירות סל"ד 7200RPM בין 320-500GB

4. מעבד חזק לטובת תכנות, לימודים, עריכה גרפית ולמשחקים עצמם.

5. מקלדת NUM מצד ימין!

המחשב הנ"ל עומד בדרישותיי, אך אשמח לקבל מכם חוות דעת מקצועית על המחשב, והאם הוא שווה את כל הכסף.

אני סטודנט שמתכוון להשאר עם המחשב הזה לפחות 4 שנים!

אז בבקשה מכם, המליצו לי על המחשב.

תודה רבה!

נ.ב,

האם כדאי להשקיע (בערך 1000 ש"ח) על הדגמים היותר חדשים? כי מבחינת מפרט הם אותו דבר..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול למצוא את הסדרה החדשה (3030) במחיר של קצת פחות מ-5000 שקל כך שהשדרוג במחיר לא גבוה (לא 1000) בכל מקרה אבל, תוסיף עוד שנתיים אחריות כך שיהיו לך 3. במחשבים החדשים גם המשקל נמוך יותר בכחצי קילו שזה הרבה. הכרטיס הוא די סביר 5470 של ATI. בכל מקרה לגבי המחשב הזה הוא בסדר גמור למחשבים אבל המשקל מאד הרתיע אותי ומתקרב למשקל של מחשבי 17 אינץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הGT320M של nVidia הוא כרטיס טוב יותר מהHD5470 של ATI. גם המעבד ב2130 טוב יותר מהמעבד ב3030 (520M מול 450M).

בכלליות היתרון של הסדרה החדשה של הוא שהיא קלה משמעותית מהקודמת, 300-400 ג' ממה שהבנתי. באמת ראיתי פיזית את הסדרה החדשה והיא נראת דקה וקלה (לא יכולתי להרים כי המחשב היה מחובר לתצוגה). שים לב שבסדרה החדשה של אין מקלדת מלאה, ולדעתי המחשב מרגיש קצת פחות יוקרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ההבדל בין ה 520M לבין ה 450M?

ולפותח הדיון, כדאי לך לבדוק גם את ה aspire 5745. החיסרון שלו לעומת ה hp הוא שאין לו והדיסק הקשיח שלו יותר איטי. מצד שני יש לו כרטיס מסך יותר טוב, מקלדת מלאה ומחיר נמוך יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...