שאלה לגבי מעבד AMD - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי מעבד AMD

kfirbep

Recommended Posts

הרכיבו לי מחשב עם המעבד כולם אמרו לי שזה אחלה מחשב אבל intel לא יותר טובים?אם אני לא טועה קראתי כאן במאמרים שAMD מתחמם מהר.

הנה המחשב:

מעבד: Phenom 2 955 3.2Ghz 64Bit Quad AM2+/AM3 Black Edition Tray + Evercool Buffalo 10CM 2Heatpipes Cooler

כמות: 1

מחיר: ₪840

לוח אם: Gigabyte GA-770TA-UD3

מחיר: ₪508

ספק כוח: Seasonic PSU 620W Active PFC 80+ Retail

מחיר: ₪369

זיכרון: A-Data 2GB (Single Stick) -1333 CL9 i5/AM3 Retail

כמות: 2

מחיר: ₪269

קשיח למחשב שולחני: Samsung 500GB Sata II 16MB SpinPoint F3

מחיר: ₪229

כרטיס מסך: AXLE GTS250 512 MB DUAL DVI Retail

מחיר: ₪541

כונן אופטי: SONY NEC DVDRW DVR x 24 SATA

מחיר: ₪103

הרכבה: הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה

מחיר: ₪75

סה"כ: ₪3203

זה משנה אם אני אחליף את המעבד לintel?(רק אם יותר טוב)אם כדאי לי להחליף מעבד אתם יכולים להגיד לי לאיזה מעבד להחליף?כי אני לא מבין בזה כלום.

תודה לכל העוזרים כפיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה חושב ש-Intel יותר טוב?

אין כזה דבר יותר טוב. לשתי החברות מעבדים משתלמים יותר ופחות וזה גם תלוי בשימושים להם מיועד המחשב ובנקודת הזמן בה קונים את המחשב.

יכול להיות שבנקודת זמן מסוימת Intel תציע מעבד משתלם יותר ביחס לשימוש מסוים ובנקודת זמן אחרת תציע מעבד כזה עבור אותו שימוש.

במשתלמת אני מתכוון רמת הביצועים שתקבל ביחס למחיר הפלטפורמה כולה (מעבד + לוח אם), אפשרות שדרוג עתידי והיצע התכונות שאתה מקבל עם לוח האם. אני מניח שאם המליצו לך עליו בפורום מפרטים אז הוא המשתלם ביותר לצרכיך (ואם המליצו לך עליו במקום אחר אז תפרט בבקשה מהם הצרכים ומסגרת התקציב שלך).

לא צריכה להיות לך שום סיבה להעדיף דווקא את .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברמת המחירים שאתה מדבר עליהם לא נופלים מאינטל(לדעתי).מה שכן , אני לא מבין בלוחות אם אבל הייתי במקומך בודק שהלוח יתאים לך במידה

ובעתיד תרצה לבצע שדרוגים.בנוסף אני לא יודע מה השימוש שלך במחשב הולך להיות ולא רשום איזה מסך יש לך , אבל אם יש לך מסך FHD

הכרטיס מסך שנתנו לך לא יסחוב לעוד הרבה זמן כמו שצריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...