בקשת הצעות- מחשב גיימינג ב2000-4000 שח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשת הצעות- מחשב גיימינג ב2000-4000 שח

kfirbep

Recommended Posts

אני מחפש מחשב לגיימינג שאני אוכל לשחק בו בלי בעייה במשחקים האלה:

world of warcraft sims2\3 rome buttlefiled IV PES 2010 heroes 3

ועוד משחקים חדשים שאני לא זוכר ומשחקים שעתידים לבוא.

התקציב הוא 2000-4000 שח

אני רוצה עם המחשב צורב וDVD

אם אפשר לכלול במחיר אז גם מסך.

אני פתוח להצעות בין אם אתם מצאתם מחשב שמתאים לדרישות או שאתם הרכבתם.

תודה לכל העוזרים כפיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הרזולוציה של המסך הנוכחי שלך? האם חשוב שקט?

בעיקרון חוץ מ- המשחקים שלך בעלי דרישות נמוכות יחסית, לכן אם תתפשר על ההגדרות שלו תוכל לקבל מפרט זול שיריץ טוב את שאר המשחקים. השאלה היא האם המשחקים שעתידים לצאת הם בעלי דרישות גבוהות או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מסך בגלל זה אמרתי שאם אפשר לכלול בחיר גם את המסך זה יהיה מעולה בעיקרון המסך לא יהיה חדש אם הוא יעלה יקר ואז יהיה לי מסך כמו של המחשבים הישנים המחשב שאני עכשיו משתמש בו הוא של אח שלי ולא נראה לי שהוא יתן לי את המסך שלו (והמחשב ישן ולכן אין עליו משחקים)למרות שהמסך שלו הוא אחד הסוסים.מה world of warcraft ושאר המשחקים הם בעלי דרישות נמוכות?לא ידעתי מפני שאלה משחקים ששוקלים המון הכוונה לworld of warcraft code אין לי בעיה לוותר על gta פחות משחק אחד לא יקרה כלום.בעיקרון דיי חשוב שקט כדי שאם אני אשחק בלילה אני לא אחפור לכל מי שישן (עם המחשב שאני עכשיו משתמש אני לא יכול לעשות את זה מפני שהוא מרעיש כמו טרקטור)במחשב כמו שציינתי אני רוצה צורב וDVD נראה לי שכיום אפשר להכניס כבר את כל הכוננים (הכונן הרגיל וצורב ביחד) אם יש כזה דבר זה יהיה טיפה טוב מפני שאולי אני ארצה לשחק ואני ארצה לצרוב לכן אצטרך 2 כוננים.בעיקרון נראה לי יהיו מקסימום 15 משחקים לא נראה לי שיהיה יותר אולי אפילו פחות.אני רוצה מחשב שיוכל להריץ דברים בו זמנית לדוגמא: אני משחק ולבנתיים פועלת תוכנה כמו האנטי וירוס או שבדיוק אני מוריד משהו הבנתי שזה משהו עם ליבות אבל אין לי שמץ של מושג בזה.בקיצור מחשב חדש חזק שיכול גם להפעיל משחקים חדשים

את המחשב אני קונה עם הכסף שאני מרוויח בחופש הגדול ההורים שלי אולי יסכימו לתת לי קצת כסף לכן אני לא ממש יכול לחרוג מהתקציב ורוב הסיכויים שאני אהיה חייב מסך.

מצטער על החפירה הגדולה (ואם לא כל כך מבינים מה כתבתי)ושוב תודה לכל העוזרים כפיר

נ.ב

אתם אחלה אתר למדתי הרבה פה ואני אמשיך להיות באתר הזה עוד הרבה זמן(אולי זה נשמע כמו התחנפות אבל זה באמת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...