משתעשע במחשבה של להחליף למארז Full Tower, צריך המלצות.. - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משתעשע במחשבה של להחליף למארז Full Tower, צריך המלצות..

LazyCat

Recommended Posts

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה עם הELEMENT V?

http://www.skypc.co.il/pl_product~VL20001W2Z~6~0.htm

*אפשר לשנות את צבע הלדים לצבע אחיד ואז הוא לא נראה מצועצע כמו בתמונה^.

יכול גם להיות אופציה טובה, יחד עם HAF-X. תודה :xyxthumbs:

יש את ה Dragon CH-07 ב KSP, הוא לא FULL TOWER אבל זה לא משנה את העובדה שהוא מאוד גדול :P

הארמור שלי גם נחשב ל- Mid Tower גדול, אבל אני רוצה לעלות ברמה גם מעבר לזה.

אני גם עשיתי חיפוש שקיימים בארץ, וקראתי עליהם ביקורות, אך רציתי גם לשמוע על המלצות מחברי הפורום (בעלי ניסיון), ולוודא שלא פיספסתי "מציאה".

האמת שהמארז הזה לא עושה לי את זה, הגעתי למסקנה שאני רוצה חלון שקוף במארז (ללא מודינג), קרה לי כבר שתוך כדי עבודה על המחשב הבחנתי בבעיה בחומרה בזכות החלון השקוף (למשל לא מזמן נשרף לי רכיב על הלוח אם, הצלחתי לראות מאיפה בלי לחפש ולשבור את הראש).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון האוויר שלו לא משהו אבל תמיד אתה יכול בעתיד לשים לו מים ויש מספיק מקום במארז הזה. וגם יש הרבה שמחליפים את המאווררים למשהו יותר טוב.

בכל מקרה לא חושב שיש משהו יותר טוב בשוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא מצאתי מארז שנותן תמורה יותר טובה ביחס למחיר מה - CM STORM SNIPER, יש בו את כל מה שצריך ממארז ברמה גבוהה והמחיר שלו (680 ש"ח) לא מטורף כמו של מצויינים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא מצאתי מארז שנותן תמורה יותר טובה ביחס למחיר מה - CM STORM SNIPER, יש בו את כל מה שצריך ממארז ברמה גבוהה והמחיר שלו (680 ש"ח) לא מטורף כמו של מצויינים אחרים.

:goodposting: :goodposting: :hizuk:

חחח , איך אפשר שלא להסכים... :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם פותח התרד היה מציין את התקציב שהוא מוכן להוציא זה היה מקל משמעותית לממליצים שביננו.

בהתחשב שאני גמיש בתקציב, אך מעוניין להוציא כמה שפחות על מארז Full Tower

כפי שכתבתי התקציב גמיש, אם יש מארז ב- 1,500ש"ח שלדעתי יהיה שווה את זה, אז אני אקנה ב- 1,500ש"ח, אך אם יש מארז ב- 800ש"ח שנותן את אותה התמורה ועם חסרון פחות משמעותי בשבילי (לפי הדרישות), אז אני אקנה אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

הגעתי למסקנה שאני רוצה חלון שקוף במארז (ללא מודינג), קרה לי כבר שתוך כדי עבודה על המחשב הבחנתי בבעיה בחומרה בזכות החלון השקוף (למשל לא מזמן נשרף לי רכיב על הלוח אם, הצלחתי לראות מאיפה בלי לחפש ולשבור את הראש).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...