מערכת קול לרכב, מה איך וכמה? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מערכת קול לרכב, מה איך וכמה?

OmEr8

Recommended Posts

שלום לכולם!

בעתיד הלא רחוק אני הולך להיות בעלו הגאה של אוטו חדש (טוב אולי לא כל כך חדש אבל זה לא משנה...).

הדבר הכי חשוב לי במכונית זה הסאונד, כי היא עצמה לא תהיה שווה הרבה. התקציב שלי נע בין 2000-3000 ש"ח.

אני לא מבין גדול במערכות סאונד לרכב ולכן אזדקק למעט עזרה. אני כבר יכול לומר לכם שהרדיו דיסק שאני מחפש לא צריך לקרוא .

גם מגבר הוא לא חיוני לגמרי, אבל אם תצליחו איכשהו לדחוק אותו בגבולות התקציב אשמח מאוד.

תודה רבה!

עומר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה במערכות קול לרכב אני ההיתי ממליץ לך לקנות רדיו-דיסק של פיונייר או של אלפיין לגבי הרמקולים יש את הרמקולים של החברות האלו

ויש גם חברות אחרות אני אישית לא מזמן שמתי באוטו הישן שקבלתי רדיו דיסק של פיונייר עם הגנה כפולה מפני רעידות (למניעת קפיצות בדיסק)

ורמקולים שמו לי של חברה בשם ProAudio אינני יודע עם היא מוכרת או לא אבל הם טובים מדובר על שני ושני טוייטרים.

לגבי כמה עלה אז אני לא יודע בדיוק כמה עלה לי כי אני שלמתי 2000 שקל ובמחיר הזה קבלתי

את הרדיו-דיסק את הרמקולים את הדיבורית לנוקיה שלי וכן ריפוד חדש לרכב.

עכשיו עם יש לך את היכולות ברכב אז אתה כמובן יכול לשים 4 כלומר שניים מקדימה ושניים אחורים וכן יש גם את כל הסאבוופרים האלו

אבל זה כבר עוד כסף וזה בעיקר ל"מתלהבים".

בכל מקרה אני ממליץ בחום על פיוניר או אלפיין ועם אתה רוצה מקום טוב שמתקינים וכאלה אז צור איתי קשר בפרטי (המקום בחולון) עם זה רלוונטי ואני אתן לך את הפרטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרדיו דיסק פחות חשוב לי, סה"כ יש מבחר וחברות טובות. שמעתי גם שיבוחים על קנווד. לעומת זאת, ברמקולים אני פשוט לא מבין כלום! זאת אומרת, כמה לקנות בכלל? כמה טוויטרים כמה וופרים? סאב וופר לא נראה לי שנכנס לי בתקציב, ובכל מקרה תמיד אפשר להוסיף אחרי זה, אבל כרגע זה סתם בזבוז. אם יש מישהו שבאמת מבין בעניין, אני מבקש שתיתנו לי פרטים מדוייקים על מספר הרמקולים, גודל וחברה בתקציב שלי. אם לא, תודה על העזרה בכל מקרה!

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...